Skocz do zawartości

Dynafit


star

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Spiochu napisał:

Chyba widać u Ciebie efekty przegrzania.

Eeee, chyba nie, raczej jestem mocno wylajtowany. Przegrzanie to raczej mi już nie grozi. Bardziej chcę niż muszę, ale Tobie doczekania takich chwil także życzę.

pozdrawiam

Edytowane przez Marcos73
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2023 o 13:24, Marcos73 napisał:

Ja tylko w Towarzystwie i to odpowiednim, solo to nie mam w zwyczaju.

pozdrawiam

ps. A już Cię nieopatrznie zrozumiałem. 😉

No też miałem to opaczne (nie opatrzne) rozumienie, jak i konfuzję, że pominąłeś rozgrzewanie wewnętrzne w opisywaniu doświadczenia amerykańskich naukowców. A co oni mogą nas nauczyć o stosowaniu środków rozgrzewających?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Chertan napisał:

No też miałem to opaczne (nie opatrzne) rozumienie, jak i konfuzję, że pominąłeś rozgrzewanie wewnętrzne w opisywaniu doświadczenia amerykańskich naukowców. A co oni mogą nas nauczyć o stosowaniu środków rozgrzewających?

No właśnie, nic o rozgrzewaniu wewnętrznym nie wiedzą. Tu mamy kryształową kulę.

ppozdrawiam

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcos73 napisał:

Tak naprawdę, to nieprzerwanie od początku narciarstwa jako takiego. I nawet 1 dzień dłużej😀.

pozdrawiam

Ano jako rzekł Malczewski

Co drugi zakopianiec nie śmierdział dudkiem, każdy jednak wierzył, że jak te ptaki niebieskie, co nie orzą - jak te linie polne... tak i on będzie zbawion i starczy mu na wódkę i smar do nart aż do dalekiej śmierci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 23.03.2023 o 12:41, Marcos73 napisał:

Mitek

Śpiochu ma rację, A Twoje opinie w tej materii są nie miarodajne. Poniżej filmik ze Zwardonia, piździ jak w kieleckim, wszystkim zimno - tylko Mitek szczęśliwy w bluzie. Dobrze że miałeś czapkę. Takie było obłożenie. Wszyscy wymiękli. Zostało nas trzech 🙂.

Później już nas nie wpuścili.

pozdrawiam

Fajny filmik, ten pierwszy. A kto to ten trzeci, man in rouge, znaczy red?

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...