Skocz do zawartości

Południowy Tyrol 17-22 grudnia. Mam miejsce dla 15 osób w super apartamentach, w super cenie.


Krzysztof SNOWTIME

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Może ktoś poszukuje fajnego terminu przed Świętami więc wrzucam. Mam wolne 15 miejsc w fantastycznych apartamentach, w Południowym Tyrolu. Miejscówka jest idealna dla każdego. Dojazd skibusem sprzed drzwi rezydencji 15 min. Jeździmy na stokach Belpiano, Soldy oraz Nauders /po stronie Austrii/. Mogę tylko podpowiedzieć, że region to absolutny top jeśli chodzi o przygotowanie i szerokość tras. 

Obiekt położony w centralnym punkcie regionu narciarskiego Two Country Skiarena, obejmującego - co unikalne -  1 karnetem stoki po stronie Włoch i Austrii. Jazda na wysokości 1500 - 3250 m.n.p.m. Pewny śnieg przede wszystkim. Apartamenty mają bardzo wysoki standard np. czwórka składa się z dwóch oddzielnych sypialni i dwóch łazienek i ma około 70 m. Kilka zdjęć apartamentów w załączeniu.

Z gospodarzami współpracuję od wielu lat i mogę zaproponować naprawdę fajną cenę. Poniżej koszty:

·      grupa 15 osób, apartamenty 2, 3 i 4 osobowe 

·      skipass Two Country Skiarena /Solda, Belpiano, Nauders/ na 5 dni, obejmuje stoki po stronie Włoch i Austrii, o łącznej długości 211 km, położone na wysokości 1500-3250 m.n.p.m.

·      testy nart Elan /narty sportowe, all mountain, freeride/

·      instruktor narciarstwa dla chętnych 5 x 3h /przy 15 osobach - 2 instruktorów/

·      koszt za całość 400 Euro, zniżka dla juniora /2004-2006/ - 30 Euro, zniżka dla dziecka /2007-2016/ - 60 Euro

Oczywiście szkolenie narciarskie - dla chętnych.

Ja będę w tym miejscu od 11 do 22 grudnia. Pomogę, pokażę co fajne, podpowiem co, gdzie i jak 😉

Więcej info pod nr. tel 791 120 413

Pozdrawiam serdecznie,

Krzysztof

 

 

Apartamenty PD.Tyrol 1.png

Apartameny Pd. Tyrol 2.png

20170116_105826.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jan napisał:

Masz ap. 2 osobowy z kuchnią i łazienką ?

Będą na wyjeździe dziewczynki w przedziale 8-12 ?

Ile za godzinę szkolenia indywidualnego ?

Cześć Janku,

Mam pikną dwójkę z kuchnią i łazienką /fotki wklejam/. Istnieje możliwość indywidualnego szkolenia - temat do ustalenia. Będzie dwóch instruktorów, w tym 1 osoba po trenerce z narciarstwa alpejskiego. A propos dziewczynek w tym wieku - na chwilę obecną są 2. Ale typowo rodzinny wyjazd, gdzie będzie więcej dzieci, robię w to samo miejsce od 22 do 29 stycznia. W bardzo fajnej cenie. Będzie łącznie 28 osób. Jak coś to dzwoń śmiało 791 120 413.

Pozdrawiam serdecznie,

K

Dwójka1.1.png

Dwójka1.2.png

Dwójka1.3.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 godzin temu, wapniako napisał:

Witam,

chiałbym dopytać - termin 17-22 grudnia i karnet na 5dni. Czy to nie pomyłka? Wychodzi, że albo po podróży wyjście od razu na stok, ale w ostatnim dniu po wykwaterowaniu się jazda na nartach i potem powrót?

Czy nie ma możliwości dokupienia jeszcze 1 noclegu?

Hej,

Jest dokładnie jak piszesz. Wszystko zależy od tego jak zdecydujesz/co wybierzesz - albo możesz dojechać rano i pośmigać jeszcze tego samego dnia, albo ostatniego dnia, po wykwaterowaniu - pośmigać np. w Nauders, niejako w drodze powrotnej. Wiem, że wiele osób nie może się doczekać śniegu i chcą jak najszybciej po przyjeździe zacząć szusowanie, rozumiem taką postawę, ale... osobiście polecam drugą opcję, chociażby z tego względu, iż warto porządnie wypocząć po podróży zanim zapniemy narty 😉

Możliwości przedłużenia noclegu nie ma w tym czasie.

W razie pytań dzwoń śmiało. Pozdrawiam. K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...