Skocz do zawartości

Koniec z piciem na nartach


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, mnie się sport nigdy nie kojarzył z alkoholem. Ani trochę. Nigdy na nartach nie zażyłem nawet łyka piwa. Jakoś mi to nie pasuje psychicznie. To samo podczas gry w tenisa, nawet w najgorętszy dzień. Po, to i owszem. Nawet często, ale w trakcie...? Nigdy. Nie dla zasady. Po prostu czuję się tam w górach tak wspaniale, że nie chcę i nie mam żadnej potrzeby tego zmieniać. Dlatego zawsze dziwił mnie handel alko na stokach, choć rozumiem że inni mogą lubić przepić małe piwko po prostu jako napój. Zresztą zgodnie z prawem drogowym we Włoszech dopuszczalne jest posiadanie we krwi kierowcy 0.5 promila. A więc kieliszek wina lub piwo można spożyć bez krępacji 🙂 . I na zdrowie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikoski napisał:

To rozumiem że Włosi będą konsekwentni i wprowadzą zakaz sprzedaży alkoholu na stokach  😂

Włosi bez bombardino 🤪

Nie bardzo zrozumiałeś. Alkohol jest tam dla ludzi a norma dopuszczalna 0,5 i to nie litra 😉 więc piwko czy lampkę wina albo bombardino możesz zrobić 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Joanna Sm napisał:

 

No właśnie, narty od zawsze mi się podobają więc picie zupełnie zbędne. 
Poza tym usypia, i zmiękcza nogi.....co na stoku, na dużej wysokości zwyczajnie mi szkodzi  

 

 

Mężczyźni już dawno odkryli, że alkohol  kobietom zmiękcza nogi a im coś innego 😛

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Szabir napisał:

Mężczyźni już dawno odkryli, że alkohol  kobietom zmiękcza nogi a im coś innego 😛

Na pewno jednak wszystkich dotyczy problem bardzo miękkich kolan. Na zbyt miękkie kolano jest patent, który pomaga utrzymać narciarza w pionie kiedy sam już nie może i zapobiec ewentualnym podejrzeniom ze strony wścibskiej obsługi. Wszelkie gorsety usztywniające również mile widziane.

4563f64128816513b290e82cbf05aff9.thumb.jpg.c989daca3e41cfb55433044748a048dc.jpg

Edytowane przez Ziemowit1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mikoski napisał:

I cóż ja mam w tej sytuacji zrobić ? kiedy takie coś dostałem w prezencie .. chyba nie pojadę do Włoch 🤪

IMG20211010213042.jpg

IMG20211010213123.jpg

Straszny problem z utrzymanie czystości z tym. Wynalazek popadł w zapomnienie.

Nie ma to ja usiąść na leżaczku na słoneczku z małym piwkiem lub bomardino bez kombinowania  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Ziemowit1 said:

Na pewno jednak wszystkich dotyczy problem bardzo miękkich kolan. Na zbyt miękkie kolano jest patent, który pomaga utrzymać narciarza w pionie kiedy sam już nie może i zapobiec ewentualnym podejrzeniom ze strony wścibskiej obsługi. Wszelkie gorsety usztywniające również mile widziane.

4563f64128816513b290e82cbf05aff9.thumb.jpg.c989daca3e41cfb55433044748a048dc.jpg

 

Niestety, ale musiałam takie nabyć już po wypiciu i zmiękczeniu kolan....

A coś na tzw lustrzycę, czy zmiękczenie powłok brzusznych???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Ziemowit1 napisał:

Na pewno jednak wszystkich dotyczy problem bardzo miękkich kolan. Na zbyt miękkie kolano jest patent, który pomaga utrzymać narciarza w pionie kiedy sam już nie może i zapobiec ewentualnym podejrzeniom ze strony wścibskiej obsługi. Wszelkie gorsety usztywniające również mile widziane.

4563f64128816513b290e82cbf05aff9.thumb.jpg.c989daca3e41cfb55433044748a048dc.jpg

Muszę cie rozczarować, tu nie o kolana chodzi, spróbuje naprowadzić na temat

Oskar83 znany z innego utworu, o piciu chyba jest, nie wiem czy na nartach…

 

Edytowane przez star
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...