Skocz do zawartości

Gdzie planujecie pojechać


star

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mikoski napisał:

Laczki robią robotę 👍

IMG20220403091921.jpg

Cześć

A mnie się nie udało zrealizować tego co chciałem właśnie przez opady.

Ale Rybelek coś przebąkuje o Kasprowym w przyszły weekend. Połamała ręce niecałe trzy tygodnie temu i nie wiadomo czy będzie już w formie.

Pozdro

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

A mnie się nie udało zrealizować tego co chciałem właśnie przez opady.

Ale Rybelek coś przebąkuje o Kasprowym w przyszły weekend. Połamała ręce niecałe trzy tygodnie temu i nie wiadomo czy będzie już w formie.

Pozdro

Tylko nie mów że to się na Czarnym Groniu przydarzyło 😱

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mikoski napisał:

Tylko nie mów że to się na Czarnym Groniu przydarzyło 😱

Cześć

Nie, pod domem na rowerze na zjeździe. Prosty błąd ale nic groźnego na szczęście. Pęknięcia główki kości promieniowej w obu rękach ale wewnątrzstawowe, praktycznie bez przemieszczeń, tak że leczenie (trochę na własną prośbę) beż żadnego usztywnienia i już praktycznie jest zdrowa tylko trzeba skonsultować kwestię dopuszczalnych obciążeń.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie, pod domem na rowerze na zjeździe. Prosty błąd ale nic groźnego na szczęście. Pęknięcia główki kości promieniowej w obu rękach ale wewnątrzstawowe, praktycznie bez przemieszczeń, tak że leczenie (trochę na własną prośbę) beż żadnego usztywnienia i już praktycznie jest zdrowa tylko trzeba skonsultować kwestię dopuszczalnych obciążeń.

Pozdro

No właśnie tak czytam i po początkowym ,,złamała dwie ręce,, Ty się z żoną wybierasz na Kasprowy... To ja w ciężkim szoku. Dobrze że to nie była rozległa kontuzja. 

Drogi Mitku, jak wszystko dobrze pójdzie a Wy będziecie na Kasprowym w sobotę rano to znów się spotkamy ☀️❄️☀️❄️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

W środę ma konsultacje i się okaże. Jakby co to miłej jazdy. Pokazuje śnieżny weekend na górze więc będzie super.

Pozdro

Życzę zdrowia Szanownej'mu Rybelkowi 🙂 ... Mam nadzieję żebędzie dobrze.

U mnie to....Dobrze że tydzień do tego Kasprowego...ja muszę wylizać rany 😉 Wczoraj byłem na Tylicz MS... Lód i cieniutka warstwa puszku, czasem zaskakiwał, hamował.... Jezdzilo mi się o dziwo bardzo dobrze... Od 9 do 16... 🤣 ..tak, wiem, świr. Było trochę zabawy, oswajania, ćwiczeń... Dużo NW... Dziś chodzę na prostych nogach 🤣... W udach zakwasy ... Aż dziwne, bo tam płasko. 

Edytowane przez KrzysiekK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustroń i Wisła zakończyły sezon...

Niektóre stacje wcześniej (Cienkow, Poniwiec), większość wczoraj a Soszow i Klepki dzisiaj.  Kolejny raz pogoda zaskoczyła gestorow i śniegu w większości starczyloby jeszcze na tydzień, jednak brak chętnych, zakończone umowy sezonowe z obslugą sklonily do wywieszenia info: zapraszamy w sezonie 22/23.

Ponieważ i tak musiałem pojechać(praca), to wrzuciłem narty z butami i kijami do bagażnika. Ciuchów już nie chciało mi się szukać w przepastnych głębinach pawlacza.... W sumie dobra decyzja. Jazda w dżinsach i polarze nie przeszkadzała a nocny przymrozek całkiem nieźle ściął stok. Miałem czasu na 2 godziny i tyle też trzymał stok.  Lodowy sztruks na łagodnym i pustym stoku (Klepki) i narty 180/18m -  w sam raz na poranną gimnastykę. Potem pojawiło się więcej ludzi a ja skończyłem ten sezon. 

20220404_115004.thumb.jpg.dc32e77a788889d84aa5a8ea6edc0242.jpg

Pod Czantorią śniegu ledwo-ledwo....

20220404_101545.thumb.jpg.e99465936270ef2336748ce0ef79bff0.jpg20220404_103022.thumb.jpg.96a7497d10ee043317c1a66e38b34161.jpg

Edytowane przez mig
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te widoki ale drażnią mnie bo na narty mam za daleko i nie mam z kim.                                 

Jeszcze w niedzielę.

004.thumb.JPG.c95c5549d638a7792936b787cb1a0c74.JPG

 

Dzisiaj - na wodę mam bliżej więc gotowi do drogi.  

002.thumb.JPG.be7841e85cd0ecee7e4822c0d9e22f22.JPG

Od jutra przez 3 dni, w 3 osoby, po 3 rzekach: Giełczew, Tyśmienica, Bystra.

Edytowane przez mlodzio
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mlodzio napisał:

Piękne te widoki ale drażnią mnie bo na narty mam za daleko i nie mam z kim.                                 

Jeszcze w niedzielę.

004.thumb.JPG.c95c5549d638a7792936b787cb1a0c74.JPG

 

Dzisiaj - na wodę mam bliżej więc gotowi do drogi.  

002.thumb.JPG.be7841e85cd0ecee7e4822c0d9e22f22.JPG

Od jutra przez 3 dni, w 3 osoby, po 3 rzekach: Giełczew, Tyśmienica, Bystra.

Cześć

Już się piszę na wrażenia. Giełczew znam z rejonu ujściowego - tak od Piasków - piękna dolina. O Tyśmienicy kiedyś chyba pisałeś a Bystra to w ogóle nie znana mi (z tego rejonu ) rzeczka. Miłych wrażeń i mało deszczu życzę.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...