Skocz do zawartości

Gdzie planujecie pojechać


star

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, nikon255 napisał:

A sie przyebali... xD miedzy pomaranczowa, a niebieska kanapa jest krzeslo 4 os. Pod tym krzeslem, przy stoku maja koniki. Taki swojski mikroklimat 😄

Pasłeś je? Czy ujeżdżałeś? Nie bądź taki delikatny, twardy bądź jak Roman Bratny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomkly napisał:

Na Mosornym była bardzo dobra pogoda. W nocy lekko przymroziło i rano był fajny, twardy sztruks, który trzymał na oko do godziny 11.30-12.00. Potem zrobiło się trochę odsypów, ale jeździło się do końca bardzo przyjemnie. 

Dzisiaj odwiedziłem Soszów i muszę powiedzieć że warunki na trasie cały dzień betonowe ! nie odpuściło nawet w południe tylko lekkie odsypy  na brzegach trasy cukier.

Jutro powtórka kierunek Wisła lub Istebna okaże się rano ⛷️👍 warunki są wszędzie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mikoski napisał:

Dzisiaj odwiedziłem Soszów i muszę powiedzieć że warunki na trasie cały dzień betonowe ! nie odpuściło nawet w południe tylko lekkie odsypy  na brzegach trasy cukier.

Jutro powtórka kierunek Wisła lub Istebna okaże się rano ⛷️👍 warunki są wszędzie.

Też jutro chcę pojechać do Wisły. Soszów najprawdopodobniej bo najwięcej tras dostępnych. Rozumiem, że orczyk dowożący do trójki (ten górny koło Lepiarzówki) działa?

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mikoski napisał:

Działa  , wszystkie trasy są w bardzo dobrym stanie .

 

Jak byłem jakieś 3 tygodnie temu na Czantorii po świeżym opadzie śniegu to mocno nadwyrężyłem mięśnie. Na Soszowie, Skolnitym czy Stoku nigdy takich atrakcji nie doświadczyłem, mam wrażenie że wiślańskie stoki poszły dość mocno do przodu jak chodzi o jakość. Zarówno infrastruktury, śnieżenia, ratrakowania. Generalnie wszystkiego. Nawet ciastka można zjeść za normalną cenę. Na Mosornym Groniu sernik albo szarlotka po 16zł. Na Soszowie czy w barze na dole czy w karczmie na górze - 6 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy dzień w tym sezonie. Słońce, mróz, super śnieg, zaczęły mi pasować nowe buty i do tego jeździłem jak nie ja (znaczy dobrze). 
Na zdjęciu hamowanie, nie jazda, ale nie mam z dziś lepszego. 

CCAC377A-D1F6-4A8E-9CEA-882223439DA6.jpeg

Edytowane przez Wojcio
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tomkly napisał:

Na Mosornym była bardzo dobra pogoda. W nocy lekko przymroziło i rano był fajny, twardy sztruks, który trzymał na oko do godziny 11.30-12.00. Potem zrobiło się trochę odsypów, ale jeździło się do końca bardzo przyjemnie. 

Jutro powinno być podobnie. Daleko trochę do Wisły na te kilka godzin, bo bym z Wami poszurał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Chertan napisał:

Jutro powinno być podobnie. Daleko trochę do Wisły na te kilka godzin, bo bym z Wami poszurał.

Poszuraliśmy, rano było super, potem koło południa zrobiły się już odsypy i trochę lodu wyszło. Ale jak na tę ilość ludzi to naprawdę nie można narzekać. A pogoda bajeczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...