Skocz do zawartości

Witajcie koleżanki i koledzy!


Dany de Vino

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że działania na skionline mają jakieś tam uzasadnienie, bo np. część forumowiczów chce czytać tylko o sporcie. A najlepiej, żeby te sportowe treści były ciekawe, pozytywne, motywujące i łatwe w odbiorze. Także są wady i zalety pewnego podejścia.

Edytowane przez Ziemowit1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ziemowit1 napisał:

Dobrze, że jesteś Mitek 🙂

Co do tamtej rozmowy, to niestety niczego nie widziałem - najprawdopodobniej JC szybko wywalił konwersację. Natomiast uzasadnienie JC zabrzmiało przynajmniej dla mnie tak jakbyś Mitku zrobił straszną awanturę i JC nie miał wyjścia.

W każdym razie dla mnie admin forum skionline jest zdecydowanie zbyt surowy i cenzura zbyt duża, ale to jego forum. 🙂

Cześć

Tak jak pisałem. To forum Jacka i jego sprawa. Wystarczył napisać wy......j i już mnie nie ma a nie tworzyć fałszywe preteksty.

Pozdrowienia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chertan napisał:

Troszkę, chociaż to nic przy tym, co było na SF (sporo jednak zginęło) i atmosfera była tutaj jeszcze bardziej gorąca. Na KN jednak pełna kultura.

Może i kultura większa, ale i opór też. Do tego przekonałem się po raz kolejny, że głupota ludzka jest niezmierzona. I to tam, gdzie się nie spodziwałem. Ale dzięki za mądre, merytoryczne i zrównoważone wywody fachowca.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, a_senior napisał:

Może i kultura większa, ale i opór też. Do tego przekonałem się po raz kolejny, że głupota ludzka jest niezmierzona. I to tam, gdzie się nie spodziwałem. Ale dzięki za mądre, merytoryczne i zrównoważone wywody fachowca.

jesteś jego współtwórcą więc wiesz najlepiej

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...