Skocz do zawartości

Witajcie koleżanki i koledzy!


Dany de Vino

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.10.2021 o 07:45, kordiankw napisał:

Chyba uważnie czytasz wymianę uprzejmości na SO 🙂

Uprzejmości się skończyły https://www.skionline.pl/forum/topic/5765-zasady-na-forum/page/10/#comments może teraz będzie łatwiej Mitkowi tu trafi , ew. ktoś kto ma do niego namiary niech mu poda instrukcje…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, star napisał:

Uprzejmości się skończyły https://www.skionline.pl/forum/topic/5765-zasady-na-forum/page/10/#comments może teraz będzie łatwiej Mitkowi tu trafi , ew. ktoś kto ma do niego namiary niech mu poda instrukcje…

Nie posłucha, musiałby go admin najpierw poprosić  😄 .

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chertan napisał:

Cześć wszystkim, jakoś wszędzie indziej było nudniej. 

Może jeszcze tam wrócisz, a użytkownicy jakby w połowie ci sami;-)

Ale ja tez wyrosłem ze skiforum, znaczy nie, ze się już spakowałem:-)

ps dałbym ci lajka ale widać wykorzystałem limit na dziś już niestety:-(

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2021 o 10:59, Dany de Vino napisał:

Jak w tytule. 

Przede wszystkim wielkie podziękowania dla Pana Andrzeja oraz jego całej ekipy/współpracowników, za przewrócenie do życia tego forum!

                          Kłaniam się w pas i pozdrawiam serdecznie!  🙂IMG_20171213_103621_HDR.thumb.jpg.dcd811c9455f0010ef642b5856e3d6b7.jpg 

Gdzie to jest? Jaka trasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2021 o 10:59, Dany de Vino napisał:

Jak w tytule. 

Przede wszystkim wielkie podziękowania dla Pana Andrzeja oraz jego całej ekipy/współpracowników, za przewrócenie do życia tego forum!

                          Kłaniam się w pas i pozdrawiam serdecznie! 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dany de Vino napisał:

Randogne, Switzerland, o ile pamiętam to Zinal. Piękna jazda. Jeździliśmy tam w 6-7 ośrodkach. W sumie na wszystkich jazda jak marzenie! Polecam.

Ładnie to wyglada. Ja mam fotki archiwalne z Soelden z początku któregoś sezonu, linia trochę free, potem robi się klasyczna. PDF sic!

Safari - 19.07.2021 o 11:32.pdf Safari - 19.07.2021 o 11:30.pdf

Edytowane przez star
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 17:43, grimson napisał:

Mitek pewnie zaraz tu wróci, na konkurencyjnym forum dostał perma ban.

Cześć

W kwestii formalnej:

Z zaskoczeniem odebrałem wyrzucenie mnie ze Skionline ale - tak jak wielokrotnie powtarzałem - to Jacka forum i może robić co chce. Też kiedyś wywaliłem kumpla za drzwi bo mi zaczął a domu głosić pisowskie hasełka.

Ale:

Później pojawił się post Jacka z uzasadnieniem, który mnie zaszokował bo jest po prostu kłamstwem.

Nie użyłem wobec kolegi Artixa jakichkolwiek słów wulgarnych czy obraźliwych.

To kolega Artix w niedwuznaczny sposób wciął się w moją rozmowę ze Śpiochem na co zareagowałem używając określenia "synku"  do użycia którego w pełni mam prawo z racji wieku chociażby.

Za to ja zostałem nazwany przez kolegę Artixa "zjebem"  co jak widomo jest ogólnie znanym i lubianym określeniem będącym elementem literackiego języka, na które to określenie już nie reagowałem.

Efekt jest taki, że Jacek mnie wyrzucił a kolega Artix sobie dalej tworzy.

Napisałem  w tej sprawie do Jacka maila z prośbą o sprostowanie ale ani odpowiedzi ani sprostowania jak na razie się nie doczekałem.

To wszystko na ten temat.

Pozdrowienia

PS

Cieszę się ze spotkania z dawno niewidzianymi/czytanymi (?) kolegami. Mam nadzieję, że Skiforum w nowej odsłonie zachowa podstawowe atuty.

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jesteś Mitek 🙂

Co do tamtej rozmowy, to niestety niczego nie widziałem - najprawdopodobniej JC szybko wywalił konwersację. Natomiast uzasadnienie JC zabrzmiało przynajmniej dla mnie tak jakbyś Mitku zrobił straszną awanturę i JC nie miał wyjścia.

W każdym razie dla mnie admin forum skionline jest zdecydowanie zbyt surowy i cenzura zbyt duża, ale to jego forum. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...