Skocz do zawartości

USZKODZONY BOTEK


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. W moich butach po 16 dniach na stoku wystąpił taki problem. Rozerwany botek w środku. Nie można włożyć nogi. Rozumiem jak by buty miały kilka lat i sporo dni na stoku ale po 16 dniach po prostu masakra

Dzwoniłem dziś do sprzedawcy . Kazał spakować buty i wysłać na reklamacje. Jestem ciekawy dalszego toku sprawy jak podejdą do sprawy. Co wy o tym sądzicie. Naprawią to , wymienią botki w dwóch butach. 

Może mieliście już przypadek rozerwanego botka. Dodam że problem występuje tylko w jednym bucie ale mam obawy że nastąpi to w drugim.

BOTEK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to już była tragedia . Nie mogłem włożyć nogi . Jakoś sobie poradziłem ale w głowie miałem świadomość że coś nie tak

 

To raczej się nie przyznawaj, że używałeś nadal pomimo stwierdzonego uszkodzenia bo uwalą Ci reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem dwa miesiące, nie zależało mi bo było lato(ubiegłe), botki muszą być takie same.

Dwa miesiące ? No to ładnie . To w takim razie jutro jadę kupić nowe buty a sklep i markę będę omijał szerokim łukiem. Fischer jako firma straciła u mnie zaufanie. W zeszłym roku myślałem że przypadek z nartami ale jednak chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące ? No to ładnie . To w takim razie jutro jadę kupić nowe buty a sklep i markę będę omijał szerokim łukiem. Fischer jako firma straciła u mnie zaufanie. W zeszłym roku myślałem że przypadek z nartami ale jednak chyba nie.

Patrzac na zdjecie, ktore wrzuciles, sama konstrukcja botka wydaje sie niekoniecznie trafiona, bo jesli dobrze widze jest tam szew, a przeciez spokojnie mozna to bylo zrobic jako calosc (mam tak w head'ach). Niby prosta rzecz, a jednak mozna spieprzyc :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na zdjecie, ktore wrzuciles, sama konstrukcja botka wydaje sie niekoniecznie trafiona, bo jesli dobrze widze jest tam szew, a przeciez spokojnie mozna to bylo zrobic jako calosc (mam tak w head'ach). Niby prosta rzecz, a jednak mozna spieprzyc :D

 

Patrzac na zdjecie, ktore wrzuciles, sama konstrukcja botka wydaje sie niekoniecznie trafiona, bo jesli dobrze widze jest tam szew, a przeciez spokojnie mozna to bylo zrobic jako calosc (mam tak w head'ach). Niby prosta rzecz, a jednak mozna spieprzyc :D

Dokładnie. Poprzednie buty Nordica Doberman 130 tył botka był z całości a nie na środku jakieś dziwne szwy które wiadomo mogą puścić. Ale żeby było mało to w drugim bucie w miejscu gdzie pieta ma największy kontakt przy wkładaniu zaczeły robić się wyrwy . Co do nart w zeszłym roku zauważyłem wyrwane wiązania w obydwu deskach ( RC4 Worldcup SL ) w trzecim dniu ich użytkowania. Oczywiście narty nowe . Zakupione w zeszłym roku Salomon Force 11 to był strzał w dziesiątkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...