Skocz do zawartości

Restart sezonu 2020-2021: gdzie na narty?


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jak zawsze, gdy planuję - posypało się wszystko. 14 zatem zdobywam górkę Kamieńsk (biżej nic nie mam). 20-22 koledzy z pracy chcą mnie wywlec do Szczyrku lub Białki.
25-3 zupełnie nieplanowany wyjazd, Harenda i okolice. :D

Gabrik ja od 14 do 24 .02 bede w Białce . Jak coś pisz na priv może się złapiemy i pojezdzimy razem  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

sezon 21/22

Przymierzam się do konsumpcji  zeszłosezonowego zamówienia z Swotrex: 8-15 stycznia 2022, Zillertal / mieszkanie w Fugen (ze względu nie niejeżdżącą koleżankę. bo termy tuż obok) - na dzisiaj cena za fajny apartament 4osobowy, z 2 sypialniami 300 m od kolejki na Spjeljoch( i przystanek skibusa do Langenfeld przy apartamencie) to 2400 od osoby z karnetem 6dniowym na cała dolinę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Puki co zima zapowiada się normalnie. To na co warto zwrócić uwagę to to, że zima we Włoszech może być suchsza niż zwykle, więcej śniegu ma być na północy jak i zachodzie Alp.

https://www.cpc.ncep.noaa.gov/products/CFSv2/htmls/euT2me3Mon.html

https://www.cpc.ncep.noaa.gov/products/CFSv2/htmls/euPrece3Mon.html

W zeszłym sezonie było odwrotnie, mało śniegu na północy a Włochy zasypane.

Edytowane przez Ziemowit1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2021 o 22:22, Kaem napisał:

sezon 21/22

Przymierzam się do konsumpcji  zeszłosezonowego zamówienia z Swotrex: 8-15 stycznia 2022, Zillertal / mieszkanie w Fugen (ze względu nie niejeżdżącą koleżankę. bo termy tuż obok) - na dzisiaj cena za fajny apartament 4osobowy, z 2 sypialniami 300 m od kolejki na Spjeljoch( i przystanek skibusa do Langenfeld przy apartamencie) to 2400 od osoby z karnetem 6dniowym na cała dolinę. 

W langenfeld tez termy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...