Skocz do zawartości

Filmy YT Paula Lorentza


a_senior

Rekomendowane odpowiedzi

No co ty gadasz :P . Przelot, vertikal i podkręcona na blisko 90 st. tyczka - ulubiona moja pułapka na tych co bez pytania na ustawiony slalom się wciskają.
A tak na poważnie, wg. mnie w technice klasycznej szczytem umiejętności jest śmig a w technice ciętej umiejętność czystego ciętego skrętu 9-3. - chcieć się przewrócić od stokowo wiedząc że wygenerowana siła odśrodkowa ci na to nie pozwoli. Majtać kolankami każdy potrafi.

Harald Harb do mnie napisal cos w tam stylu: hi fredo jak sie masz. Co sie w Polsce stalo? a musialo bo twoi kumple nigdy takich bzdetow nie pisali. Takie skrety nie da sie nawet na poduszkach powietrznych wykonac. Wiem, ze kolana maja twarde bo to katolicki kraj ale zeby az tak? to nie do wiary. W ten ostatni post to uwierzylem bo Duch go napisal a u nas sie tez w duchy wierzy...Pozdrawiam polskich narciarzy.
Co ja mam mu odpisac, ze w Beskidach jezdzi sie smigiem 9 na 15? no nie mogeeee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Harald Harb do mnie napisal cos w tam stylu: hi fredo jak sie masz. Co sie w Polsce stalo? a musialo bo twoi kumple nigdy takich bzdetow nie pisali. Takie skrety nie da sie nawet na poduszkach powietrznych wykonac. Wiem, ze kolana maja twarde bo to katolicki kraj ale zeby az tak? to nie do wiary. W ten ostatni post to uwierzylem bo Duch go napisal a u nas sie tez w duchy wierzy...Pozdrawiam polskich narciarzy.
Co ja mam mu odpisac, ze w Beskidach jezdzi sie smigiem 9 na 15? no nie mogeeee.

Odpisz mu żeby przestał się bawić wewnętrznym kolanem to mu wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harald Harb do mnie napisal cos w tam stylu: hi fredo jak sie masz. Co sie w Polsce stalo? a musialo bo twoi kumple nigdy takich bzdetow nie pisali. Takie skrety nie da sie nawet na poduszkach powietrznych wykonac. Wiem, ze kolana maja twarde bo to katolicki kraj ale zeby az tak? to nie do wiary. W ten ostatni post to uwierzylem bo Duch go napisal a u nas sie tez w duchy wierzy...Pozdrawiam polskich narciarzy.
Co ja mam mu odpisac, ze w Beskidach jezdzi sie smigiem 9 na 15? no nie mogeeee.

Już nie bądź taki, Adam doradza bez emocji, bez bagażu, np. emigracji? 

jak coś to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty gadasz :P . Przelot, vertikal i podkręcona na blisko 90 st. tyczka - ulubiona moja pułapka na tych co bez pytania na ustawiony slalom się wciskają.

A tak na poważnie, wg. mnie w technice klasycznej szczytem umiejętności jest śmig a w technice ciętej umiejętność czystego ciętego skrętu 9-3. - chcieć się przewrócić od stokowo wiedząc że wygenerowana siła odśrodkowa ci na to nie pozwoli. Majtać kolankami każdy potrafi

Technika na 9/15 to oznaka zbliżającej się starości :P

 

.he, he to wskaż mi poniżej na filmiku skręty z ustawieniem nart 9/15 , takie skręty na tyczkach to zupełnie wyjątkowa sytuacja.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precyzując - wczoraj nie bardzo miałem czas. Napisałem co rozumiem pod pojęciem którego użył Mitek i które nie bardzo pasowało mi do jazdy na filmie - "nie zamyka skrętu". Nie odnosiłem się w żadnym wypadku do jazdy Lorentza - który dla mnie jeździ fantastycznie.

W takich sytuacjach prosze o cytowanie autora tresci. Ja nie mialem z tym nic wspolnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że dobrze przetłumaczyłem. :) "if not" to "o ile nie" czyli "a nawet". :) Mimo wszystko powiedziane było trochę niejasno.




Patrząc na kontekst zdania, to „ a nawet” , jest bardziej precyzyjne dla mniej ogarniętego wiedza narciarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kontekst zdania, to „ a nawet” , jest bardziej precyzyjne dla mniej ogarniętego wiedza narciarza.

Done :)

 

Mam problem z pojęciem "release the edge", a ogólnie z samym słowem "release". Oczywiście znam jego znaczenie, np. z wydawnictwa. Ale w narciarstwie już nie jest to oczywiste. Tłumaczę go jako "uruchomić", np. uruchomić krawędź czyli zakrawędziować nartę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
A jeżeli zrobię to tak, że nie zauważysz...
Weź i kup teraz klasyczne trampki cwaniaku...
Pozdrowienia

Polityka jest nie zdrowa czego przykladem kolesiostwo i wpis. Mnie pozdrawiac nie musisz. Zaslepiony nie wiesz kogo moj wpis dotyczyl. Lagodniejsza forma od przeciwskretu na stromym jest opor narta dolna umozliwiajacy plynne przekrawedziowanie. To instruktor ma wiedziec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka jest nie zdrowa czego przykladem kolesiostwo i wpis. Mnie pozdrawiac nie musisz. Zaslepiony nie wiesz kogo moj wpis dotyczyl. Lagodniejsza forma od przeciwskretu na stromym jest opor narta dolna umozliwiajacy plynne przekrawedziowanie. To instruktor ma wiedziec!

Cześć

Masz rację - mój błąd. Jak to pisałem to jeszcze sprzątałem kuchnię. Teraz już tylko pije sobie piwo więc wszystko jest jasne.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...