Skocz do zawartości

Przełęcz Sokola Ski


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam bywam. Podoba mi się ten stok.

No cóż jak będzie super zima, to będą pewnie ze 3 trasy otwarte.

Obecnie jest jak jest ...

 

Z mojego punktu widzenia to warto by zacząć pracować nad wspólnym karnetem w Rzeczce,

3 ośrodki są dość podobne, każdy na orczykach, ceny karnetów podobne.

Obecnie tam przyjeżdżamy na 3-4h, a tak mógłbym nawet na 6-7h,

np. najpierw Sokola, a później Na Stoku albo Górnik.

 

Opowiadam znajomym o Waszym stoku,

to wszyscy się dowiadują ode mnie że istniejecie.

Może jakąś reklamę warto uskutecznić ? 

Np. jakiś bilboard w Walimiu po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Już na ferie zostanie odpalony nowy wyciąg orczykowy w Sokolcu. Będzie to 500 metrów przyjemnej niebieskiej trasy, tuż za kompleksem Górnik. To pierwsza instalacja z planowanej inwestycji. No ale o tym to już gestor napisze. (jak mu konto odblokujecie...)

 

Pozdrawiam, radcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na ferie zostanie odpalony nowy wyciąg orczykowy w Sokolcu. Będzie to 500 metrów przyjemnej niebieskiej trasy, tuż za kompleksem Górnik. To pierwsza instalacja z planowanej inwestycji. No ale o tym to już gestor napisze. (jak mu konto odblokujecie...)

 

Pozdrawiam, radcom

Czyli mówimy o nowym orczyku na Przełęczy Sokolej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Udało mi się odwiedzić kilka razy w tym tygodniu chłopaków na przełęczy pod schroniskiem orzeł i nie zawiodłem się. Warunki w okolicy były kiepskie ale dobrze dośnieżony stok dzielnie się trzymał i można było fajnie pośmigać. Warunki na jedynej czynnej trasie określił bym na dobre, zero przetarć i lodu. Z tego co wiem działają takie cuda tylko na 2 armatach bo prądu im brakuje. Inwestycja czerpania wody z odległego potoku jak najbardziej się opłaciła. Fajnie ze jest ten ośrodek bo koledzy z sąsiedniego "górnika" wstrzymali jazdę z braku warunków. Czekam z utęsknieniem na obiecaną kanapę.

Załączone miniatury

  • 20160131_133804-1.jpg
  • 20160131_134628.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I rzeczywiście, czynne :)

Śnieg, jak wiosenny, bo strasznie tępy. Żadnego lodu, muld. Z czasem wychodziło coraz więcej placków z ziemią, trawą, rozniosło się po większości dolnej części stoku. Dorobiłam się dużej rysy na ślizgu i uciekłam :(

Ludzi niewiele. Orczyk wolny, więc nawet, gdyby były tłumy na stoku nie byłoby przeładowania, jak bywa w dużych, rozreklamowanych ośrodkach, niestety.  

 

Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. W taką pogodę nie ma co marudzić. Oceniam dzisiejszą jazdę pozytywnie. Tylko, czemu mamy luty, a się jeździ, jak w marcu/kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...