Skocz do zawartości

Kompleks Górnik - Rzeczka


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Tak szczegółowo, to będzie to na razie instalacja dośnieżania, bo zbiornik jest zbyt mały by naśnieżyć cały stok. Ale zawsze coś. Prawdziwym hitem będzie coś, co czeka na zmontowanie. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi... Pozdrawiam, radcom

Czas najwyższy, aby do tej miejscowości powoli wkraczała nowocześność :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Jak w życiu, nie ma mrozu i nie dmucha, źle bo nie dmucha i nie ma mrozu.

Jest mróz i dmucha tez źle bo zimno ;)

 

Hej! Czytaj między wierszami!

Trzeba się ubrać stosownie jeśli jednak ktoś się zdecyduje. Informacja istotna bo naród zdążył zapomnieć że może być mróz i wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kręcą od początku grudnia z przerwami. Ja jeździłam dziś.

Nie wiem, czy mają nowy zbiornik, czy był wcześniej, ale wreszcie naśnieżają i czynny wyciąg nr 4 i trasa ta najkrótsza i najłagodniejsza. Do nauki super, młody dziś pojeździł i zadowolony.

 

Warunki ok. Ludzi niewiele, kilka min czekania w kolejce dopiero od ok. południa.

 

Tragiczny parking, cały w lodzie, nic z nim nie robiono. Walka o życie i pełne uzębienie.  I taka atrakcja za 10zl, ciekawe jakby było z ew. odszkodowaniem z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja jednak po afterparty wbiłem na nocną na Ciechocinek - ludzi sporo, beton przysypany tym, co ludzie zeskrobali, ogólnie bardzo fajnie

 

na parkingu - płatnym 5 zł - szklanka :(

 

Gdzie płaciłeś piątkę, jak ja dychę? Już lepiej parkować na dziko gdzieś, raz że idziesz po śniegu i trawie, to jeszcze za darmo.

 

Ja tam kilka razy w tym sezonie pojadę, bo dobra górka do nauki i bliziutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie płaciłeś piątkę, jak ja dychę? Już lepiej parkować na dziko gdzieś, raz że idziesz po śniegu i trawie, to jeszcze za darmo.

 

Ja tam kilka razy w tym sezonie pojadę, bo dobra górka do nauki i bliziutko.

 

wieczorem - na parkingu podeszła do mnie pani w kamizelce z bilecikiem i wysunęła rączkę po 5 zł

pierwszy raz mi się to na nocnej przedarzyło na Ciechocinku

 

ciekawostka - wczoraj na nocnej widać było oświetloną Czarną Górę!  :o SZOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ludzi od groma na tych bardziej płaskich traskach i śniegu dużo.

Ale na tych bardziej stromych- niedawno co otwartych śniegu mało, wiele miejsc z plamami ziemi, kamieni i igliwia. Kolejka spoko, momentami prawie zerowa. Do czytnika karnetów trzeba się mocno poprzytulać i wielu ludzi miało problem. Obsługa non stop podaje orczyk.

2 pary przede mną zerwał się orczyk, ludzie upadli i zjechali z orczykiem w ręku ;D

 

Kamieni dużo, w miejscach, gdzie ktoś mocno pługiem się ratował, a ja jestem wściekła, bo mam sporo nowych rys, w tym w jednym miejscu widzę jakiś brąz. Idę czytać wątki o uszkodzonym ślizgu do rdzenia, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi od groma na tych bardziej płaskich traskach i śniegu dużo.

Ale na tych bardziej stromych- niedawno co otwartych śniegu mało, wiele miejsc z plamami ziemi, kamieni i igliwia. Kolejka spoko, momentami prawie zerowa. Do czytnika karnetów trzeba się mocno poprzytulać i wielu ludzi miało problem. Obsługa non stop podaje orczyk.

2 pary przede mną zerwał się orczyk, ludzie upadli i zjechali z orczykiem w ręku ;D

 

Kamieni dużo, w miejscach, gdzie ktoś mocno pługiem się ratował, a ja jestem wściekła, bo mam sporo nowych rys, w tym w jednym miejscu widzę jakiś brąz. Idę czytać wątki o uszkodzonym ślizgu do rdzenia, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

Eeeeee........ 4 Górnik w so żona warunki rewelacja, żadnych przetarć i kamieni. Wczoraj 4 znajomych, odczucia takie same.

Na Orle śniegu w bród, ostatni raz byłem w piątek, od tego czasu nie stopniał, raczej przeciwnie.

 

To na pewno ta sama Rzeczka ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekasz i narzekasz

siedź w domu

 

ja byłem na nocnej i bardzo spoko było

 

To nie czytaj, nikt cię nie zmusza.

 

Eeeeee........ 4 Górnik w so żona warunki rewelacja, żadnych przetarć i kamieni. Wczoraj 4 znajomych, odczucia takie same.

Na Orle śniegu w bród, ostatni raz byłem w piątek, od tego czasu nie stopniał, raczej przeciwnie.

 

To na pewno ta sama Rzeczka ? ;)

 

Dziura w ślizgu zrobiła mi się chyba telepatycznie...

Może zależy, kto o której jeździł. Ja piszę o nr4, przy 1 dużo śniegu, bo jeżdżą od dawna, a 2 i 4 otworzyli niedawno, sądzę, że dopiero od ubiegłej soboty.

 

Kto ma fb, na filmie widać, jakie to: żadnych przetarć i kamieni.

www.facebook.com/100004333181558/videos/vb.100004333181558/716079568546476/?type=2&theater

Załączone miniatury

  • WP_20170115_17_49_15_Pro.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę off-topic, ale nie mogę się powstrzymać.

Rzeczka mnie urzeka, w dobie interaktywnych map ośrodków narciarskich z podglądem z kamer na żywo, mapa na ich stronie to nadal zdjęcie blaszej, wyklejanej tablicy.

Mnie to rozbraja, tak pozytywnie :D

 

Załączone miniatury

  • trasy.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...