Skocz do zawartości

Andrzejówka - Rybnica Leśna


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Muflonik jeździ. Bardzo niewiele śniegu, trawa wystaje, ale zapaleńców troszkę się ślizga.

Za to tłoczno pod pozostałymi wyciągami, od saneczkarzy. Trawa, kamienie wystają, ale dziś, w niedzielę masa rodzin z dziećmi na różnych ustrojstwach. Jeden pan nieudolnie próbował przegonić saneczkarzy ze swojego terenu, ale raczej mu się to nie udało. 

W taką piekną pogodę, jak dziś, pełne słońce, mrozik -10, ludzi było bardzo dużo. 

Tylko śniegu ledwie kilka cm :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oj tam oj tam :P Wczoraj byłam na muflonie, potwierdzam ze biało, tylko zwierzątka pozostawiły po sobie różne rzeczy i na wyciągu było dodatkowe smarowanie desek :P

 

Podwyższonego ryzyka, bolesny, z samochodu wyszłam na kolanach, głową ruszania nie ryzykuję, ale co tam! Fajnie było! Dla śniegu wszystko, nawet w sobotę z pracy się zwolnię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narciarstwo to sport kontaktowy. 

 

 

Nie to żebym się czepiał

chyba podwyższonego ryzyka 

 

 

Jak się nie psewrócis to się nie nałucys, heeej

Podwyższone ryzyko polega na gwałtowny kontakcie z przedmiotem lubo człowiekiem więc kontaktowy i basta!

 

A chłopaki trochę się obiją a potem już będą fruwać tak że na olimpiadę pojadą a nam wara będzie ino wisiała. Może jednak jakieś żółwie powinni sobie kupić i co na zęby. 

 

 

Oj tam oj tam :P Wczoraj byłam na muflonie, potwierdzam ze biało,

 

 

 

No, trzeba mieć ułańską fantazję by  ratrakować te kilka centymetrów śniegu spadłego na młodą trawkę że by SE pojeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ale pewne jest, że działa. Veni, vidi, ale nie vici... Trawa, co wyższa wyłazi spod śniegu, ale nie ma tragedii, zapaleńcy jeżdżą

 

Za to po drugiej stronie, jak i w zeszłym sezonie, nic a nic się nie dzieje. 

 

Droga biała, stopni było -5.

 

A widzisz to ja zamieszałam. Działa Muflon a stronę przetransferował Gwarek. 

Gwarek tak szybko nie ruszy, musi mieć lepsze warunki.

A na Muflonie no cóż, dziś sylwester a ja kicham i żal mi okrutnie że się tak zaziębiłam.

Luśka, masz blisko, wsiadaj w auto i jedź witać nowy rok w odpowiednim miejscu. 

Ludzie tam sympatyczni, jakieś fanty na zęba przywieziesz to Cię przygarną do ogniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...
Dziś kręcił i Muflon i Gwarek. Warunki super. Dojazd makabra, kto nie jechał z samego rana.
Nigdy dotąd nie jeździłam tam na nartach. Muflon krótki, płaski, talerzyk wolniutki, idealnie do nauki jazdy. Obsługa rodzinna, ciepła i przyjazna bardzo.
Trzeba spróbować tego Gwarka, bo z dołu wygląda fajnie, krótko i do rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...