Skocz do zawartości

Jakość pilników Kunzmann


nikon255

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem ze znanego sklepu pilnik kunzmann. Szczesliwy otwieram paczuszke i mnie zamurowało. Co to kur.. jest?! Czy kunzmann to jakies chinskie gowno czy zostalem wydymany? Obok toko medium za takie same pieniadze - 60zl. Kunzmann nawet do pilowania paznokci sie nie nadaje... Pilnik z leroja za 10zl do ostrzenia lancucha pilarki jest bardzo dobrze wykonany, podobnie jak toko. Ostry jak brzytewka. No zachcialo mi sie grubego pilnika... :(

 

7eaa4849c6f45519gen.jpg ec7e0d2dc7d8da20gen.jpg f5e175a7b46aa9ffgen.jpg ec51238a29535b2bgen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zakupiłem ze znanego sklepu pilnik kunzmann. Szczesliwy otwieram paczuszke i mnie zamurowało. Co to kur.. jest?! Czy kunzmann to jakies chinskie gowno czy zostalem wydymany? Obok toko medium za takie same pieniadze - 60zl. Kunzmann nawet do pilowania paznokci sie nie nadaje... Pilnik z leroja za 10zl do ostrzenia lancucha pilarki jest bardzo dobrze wykonany, podobnie jak toko. Ostry jak brzytewka. No zachcialo mi sie grubego pilnika... :(

Próbowałeś piłować? Może tylko wygląda fatalnie a piłuje OK. Ja używam od lat pilnik Kunzmanna, a nawet dwa różne, i nie narzekam. Może popsuła się jakość?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj prosze pare szczegolowych fotek Twoich pilnikow.

To te dwa. Na jednym widzę napis SKS. Na drugiej stronie widać, że oba są z Portugalii. Oba kupione w sklepie Remisport jako Kunzmanna. Miałem jeszcze ostrzałkę Kunzmanna z krótkim pilnikiem, który wymieniałem 2-3 razy. Pożyczyłem koledze na wieczne nieoddanie, bo sam kupiłem kątownik i owe pilniki ze zdjęć. Ustawienie pilników trzeba cały czas nieznacznie zmieniać w kątowniku.

 

20210114_101451.jpg   20210114_101505.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te dwa. Na jednym widzę napis SKS. Na drugiej stronie widać, że oba są z Portugalii. Oba kupione w sklepie Remisport jako Kunzmanna. Miałem jeszcze ostrzałkę Kunzmanna z krótkim pilnikiem, który wymieniałem 2-3 razy. Pożyczyłem koledze na wieczne nieoddanie, bo sam kupiłem kątownik i owe pilniki ze zdjęć. Ustawienie pilników trzeba cały czas nieznacznie zmieniać w kątowniku.

 

Podobny pilnik kupiłem gdzieś  " w sklepie żelaznym na rogu", jednociety, do ostrzenia pił. Ma nieco mniejszą grubośc i ogólnie mniej staranne wykończenie, ale część robocza bardzo przyzwoita. Cena kilkanaście zł. Przed pierwszym użyciem obciąłem ten szpikulec do mocowania uchwytu. Nie wyglądał bezpiecznie stercząc do góry...... ;-). 

 

Przy okazji - pojawiły sie pilniki diament w niezłej cenie. Cud jakości to nie jest, ale poprzednie takie na kilka lat starczyły....

https://www.ceneo.pl...ccaAlpcEALw_wcB


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...