Skocz do zawartości

Lepszy sort na nartach


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Liczyłem na pogłebioną analizę specjalistów od ekonomii i psychologii społecznej,napisaną zrozumiałym językiem i interpunkcją,która pomoże mi zrozumieć ten świat.A na końcu na wyraźną wskazówkę,na jaką partie powinienem głosować,by ich nie zawieść.Zamiast tego przekonałem się,że samym tym specjalistom potrzebna jest pomoc innych specjalistów,którzy pomogą im przebrnąć przez ten trudny okres życia...

Pozwólcie zatem,że nie doczekawszy się rady,wracam do świata nart,idę pakować narty i ruszam na stok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na pogłebioną analizę specjalistów od ekonomii i psychologii społecznej,napisaną zrozumiałym językiem i interpunkcją,która pomoże mi zrozumieć ten świat.A na końcu na wyraźną wskazówkę,na jaką partie powinienem głosować,by ich nie zawieść.

Takie opracowanie wymaga sporo czasu a kosztuje jeszcze więcej. Za darmo dostałeś właściwy towar.... :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na pogłebioną analizę specjalistów od ekonomii i psychologii społecznej,napisaną zrozumiałym językiem i interpunkcją,która pomoże mi zrozumieć ten świat.A na końcu na wyraźną wskazówkę,na jaką partie powinienem głosować,by ich nie zawieść.Zamiast tego przekonałem się,że samym tym specjalistom potrzebna jest pomoc innych specjalistów,którzy pomogą im przebrnąć przez ten trudny okres życia...
Pozwólcie zatem,że nie doczekawszy się rady,wracam do świata nart,idę pakować narty i ruszam na stok...

O 10 to się już tyczki ściąga i zamawia 1 kolejkę izotonika a nie deski do auta pakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi mój sąsiad przed wyborami każdy powinien przed wejściem do lokalu wyborczego wypełniać test na iloraz inteligencji. Na starcie pisiurą odpada 2/3 głosów przyjmując poziom 120 za przeciętny. Debile wybierają debili bo im dają. Nieroby się cieszą. Wiem że ty z okolic NS więc Twój głos idzie tylko na kościół bo Ci ksiądz powiedział a tam to bastion pisiurów. Ksiądz powie to głosuje Żal patrzeć jak tacy jak Ty dają się kupić nawet nie swoimi pieniędzmi tylko kasą naszych prawnuków. Moich bo Twoich pra prawnuków. Przedsiębiorca z Podkarpacia też myśli że mu dali Szkoda że nie wie tego że dają mu Ci którzy otwierają się żeby zarabiać i płacić podatki. Już nie wspomnę że dają mu dzieci które jeszcze się nie urodziły. Ludzie chcą pracować. Normalni chcą pracować. Tylko pisiury tego nie potrafią zrozumieć. Po co pracować przecież mi dadzą pincet i tarcze Wpadnie i trzynaście i czternaście. Dają to głosujemy bierzemy praca jest be Krótko mówiąc ta patola głosująca na pisiurów wykańcza swoje dzieci i wnuki już na starcie. Ważne że leżę mam za co pić dają a przyszłość mam w dupie. Niech się dzieci martwią. Martwić to patola powinna bo żyją na koszt dzieci tylko że emerytur już nie dostaną. Mam nadzieję że przyjdzie ktoś mądry i złamanego grosza nie da na emerytury dla tych co w życiu 20 lat pracy nie mają. Żyli na koszt pracujących będą umierać na swój koszt. Niestety będzie im trzeba pogrzeb w worku opłacić. Dalej mnie bawi ten przedsiębiorca z Podkarpacia któremu zapłacili Jakim trzeba być debilem żeby myśleć że mu dali i może leżeć

W sumie coś w tym jest,

ale mimo wszystko, Ty, zabezpieczony, budżetowy, pekapowy ...troche słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...