Skocz do zawartości

Lepszy sort na nartach


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

Już coraz więcej firm się otwiera. Codziennie rośnie ta liczba lawinowo. Brawo Polacy. Bunt przeciwko pisiurą i debilnemu prawu popieram. W kościele wirusa brak w restauracji i na stoku go pełno. Brawo za bunt przeciwko idiotą. Tylko przedsiębiorcy z Podkarpacia żyje się lepiej

No żesz q...:

bunt przeciwko pisiurOM

bunt przeciwko idiotOM

czas by już był wiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wybacz ale bym obrażał idiotów i pisiurów którzy mają jednak otwartą głowę i więcej na pisiurów nie zagłosują. Teraz to szczerze żałują je nimi byli. Trzeba ich rozróżnić. Obecnie to co robi ta władza już niema jak bronić tylko skrajni to robią którzy mają argumenty opłaconego przedsiębiorcy z Podkarpacia

Przestań pieprzyć i pisz poprawnie albo w ogóle - dotrze w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź jutro na Klepki, będzie pan zadowolony ;)

Po śniadaniu wyjeżdżamy do stolycy. Wracam z rodzina za tydzień, może i w Szczyrku będzie można zapisać się na kurs ;) . Ps. Trochę krótko na tych Klepkach. Gdyby się dogadać w kilka osób i załatwić kierowcę z autem, to można by wyjeżdżać autem na parking przy pośredniej i zjazd do Soliska ponad kilometr. A i dodatkowe atrakcje na „10” od zakrętu, bo przy każdej lancy kilkumetrowe zaspy sztucznego śniegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po śniadaniu wyjeżdżamy do stolycy. Wracam z rodzina za tydzień, może i w Szczyrku będzie można zapisać się na kurs ;) .

Chciałem z kuzynką iść na kurs lawinowy (ja byłem ale ona koniecznie nie chciała sama) ale pisiury uznały że na kursie się zarazimy za to w kościele nie. Cóż kuzynka musi czekać do za rok może. Przecież zawsze za rok można będzie się zarazić gorszym sortem i też wszystko zamkną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas szukalem tu wyjaśnień kwestii narciarskich,ale widząc głębokość analiz politycznych pomyślałem,że ktoś z analityków pomoże mi wyjaśnić wątpliwości z zakresu alternatywnej rzeczywistości:

Gdyby rządziła lewica,zabrałaby Rydzykowi i tak pomnożyła te pieniądze,że każdy poszkodowany dostałby tyle co w Niemczech,albo i więcej.Gdyby Konfederacja,otworzyłaby wszystko i mielibyśmy z tego raj.Gdyby rządziła jedyna arytmetycznie możliwa większość antypisia,koalicja z lewicą i Konfederacją,raj byłby automatycznie do kwadratu.Tylko czemu ten ciemny lud nie chce do raju i za 3 lata znów wybierze PiS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas szukalem tu wyjaśnień kwestii narciarskich,ale widząc głębokość analiz politycznych pomyślałem,że ktoś z analityków pomoże mi wyjaśnić wątpliwości z zakresu alternatywnej rzeczywistości: Gdyby rządziła lewica,zabrałaby Rydzykowi i tak pomnożyła te pieniądze,że każdy poszkodowany dostałby tyle co w Niemczech,albo i więcej.Gdyby Konfederacja,otworzyłaby wszystko i mielibyśmy z tego raj.Gdyby rządziła jedyna arytmetycznie możliwa większość antypisia,koalicja z lewicą i Konfederacją,raj byłby automatycznie do kwadratu.Tylko czemu ten ciemny lud nie chce do raju i za 3 lata znów wybierze PiS?

Przecież lewica jest obecnie u władzy. Lewica uważa, że należy zabierać tym, którym chce się uczyć i pracować i rozdawać nierobom. To program PiSu. Prawica uważa, że liczą się ci, którzy się uczą i pracują, a komu się nie chce pracować... cóż... wolno umrzeć z głodu, albo wziąć się do roboty wreszcie. W kraju rządzonym przez prawicę, żadne 500+ i podobne nie są możliwe. Własność prywatna jest święta - np. państwo nie może decydować o tym, komu masz sprzedać swoją działkę leśną oraz... państwo nie interweniuje w wolny rynek (żadnych ustawowych zakazów handlu itd.). Prawica nie uznaje jakichkolwiek programów socjalnych (sama nazwa wskazuje, że program nie ma nic wspólnego z... prawicą).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież lewica jest obecnie u władzy. Lewica uważa, że należy zabierać tym, którym chce się uczyć i pracować i rozdawać nierobom. To program PiSu. Prawica uważa, że liczą się ci, którzy się uczą i pracują, a komu się nie chce pracować... cóż... wolno umrzeć z głodu, albo wziąć się do roboty wreszcie. W kraju rządzonym przez prawicę, żadne 500+ i podobne nie są możliwe. Własność prywatna jest święta - np. państwo nie może decydować o tym, komu masz sprzedać swoją działkę leśną oraz... państwo nie interweniuje w wolny rynek (żadnych ustawowych zakazów handlu itd.). Prawica nie uznaje jakichkolwiek programów socjalnych (sama nazwa wskazuje, że program nie ma nic wspólnego z... prawicą).

Nic dodać nic ująć. Pisiury są połączeniem skrajnej lewicy czyli totalne rozdawanie kasy pełny socjal z skrajną prawicą czyli zakazami gospodarką centralnie sterowaną do tego bym dodał faszystami czyli wyznawanie wyższości narodowości i wyznania. Rządzi nami połączenie lewicy prawicy i nazizmu. Najgorsze jest to że w historii zawsze ludzie głosowali na tych dających i wyszło jak zawsze przykład 1939 rok. Tylko że kolega już powiedział że tego nie rozumie bo i tak jego faszyści wygrają bo dostanie piętnastkę. Żal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć. Pisiury są połączeniem skrajnej lewicy czyli totalne rozdawanie kasy pełny socjal z skrajną prawicą czyli zakazami gospodarką centralnie sterowaną do tego bym dodał faszystami czyli wyznawanie wyższości narodowości i wyznania. Rządzi nami połączenie lewicy prawicy i nazizmu. Najgorsze jest to że w historii zawsze ludzie głosowali na tych dających i wyszło jak zawsze przykład 1939 rok. Tylko że kolega już powiedział że tego nie rozumie bo i tak jego faszyści wygrają bo dostanie piętnastkę. Żal.

 

Ta koncepcja polityczna nazywa się prosto: narodowy socjalizm. Do czego prowadzi nie trudno zgadnąć. Według usystematyzowanej koncepcji dwuosiowego podziału sceny politycznej, znanej pod nazwą diagramu Nolana, PiS lokuje się w grupie "populiści - narodowcy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając cały wywód, podsumowaniem jest to: 

 

gdyż dla mnie są zwykłymi szkodnikami.

 

Nie krępuj się, napisz szczury, karaluchy, etc. Klasyka odczłowieczania przeciwnika.

 

Pretensje zgłaszaj do Kaczyńskiego, to jest retoryka dyskusji którą on zapoczątkował. Faktycznie, pasuje jak ulał ale do jego środowiska. Karma wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież lewica jest obecnie u władzy. Lewica uważa, że należy zabierać tym, którym chce się uczyć i pracować i rozdawać nierobom. To program PiSu. Prawica uważa, że liczą się ci, którzy się uczą i pracują, a komu się nie chce pracować... cóż... wolno umrzeć z głodu, albo wziąć się do roboty wreszcie. W kraju rządzonym przez prawicę, żadne 500+ i podobne nie są możliwe. Własność prywatna jest święta - np. państwo nie może decydować o tym, komu masz sprzedać swoją działkę leśną oraz... państwo nie interweniuje w wolny rynek (żadnych ustawowych zakazów handlu itd.). Prawica nie uznaje jakichkolwiek programów socjalnych (sama nazwa wskazuje, że program nie ma nic wspólnego z... prawicą).


Według mnie wrzucasz do jednego worka prawice z liberalizmem. Według mnie warto poczytać (nawet jeśli "nie po drodze"): https://klubjagiello...wica-i-prawica/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumuje przedsiębiorcę z Podkarpacia któremu dobrze się żyje za cudze i kolegę który to chwali

Miałem się nie odzywać ale jak widzę nadal drążysz temat. Pisz konkretnie po nazwisku bo wiadomo o kogo chodzi. To jeden z największych buntowników tylko problem ma taki, że poza stokiem ma hotele, gastro i masarnie. A w temacie mojego popierania to ja rozumie tych co dostali wielkie nic. Ale ja wiem, że pewne branże dostały sporo i jak taki się otwiera to powinno się w niego uderzyć z całą mocą. Aparatem karno skarbowym. Jak system wykryje jakąkolwiek aktywność fiskalną oddajesz kasę ze wszystkimi odsetkami oraz ogromną karą. Komornik zajmuje konta i kończy się temat. Mam kogoś z rodziny w Norwegii gdzie właśnie odcięli od reszty kraju całe Oslo z kilkoma przyległościami. Jest syf ale nikt nikt warcholi. I dlatego społecznie, gospodarczo oni są w grupie naj a my z tym samym początkiem tylko końcówką "gorszych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumuje przedsiębiorcę z Podkarpacia któremu dobrze się żyje za cudze i kolegę który to chwali Co mamy otwarte na dziś: Tumlin Telegraf Krajno Cisowa Kazimierz Bełchatów Koniki Cała Wisła (dzwoniłem do popularnych może coś z mniejszych zamknięte) Oczywiście trzeba powiedzieć że jest się sportowcem licencja jak to przykład z góry nie jest wymagana

Kolejna "rewelacja" twojego autorstwa. Tym razem (jeszcze) nie mam dowodów, ale już czuje w kościach, że to bujda.

Jak się znowu potwierdzi, że celowo zmyślasz to chyba specjalnie przyjadę ci przypierdolić...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie odzywać ale jak widzę nadal drążysz temat. Pisz konkretnie po nazwisku bo wiadomo o kogo chodzi. To jeden z największych buntowników tylko problem ma taki, że poza stokiem ma hotele, gastro i masarnie. A w temacie mojego popierania to ja rozumie tych co dostali wielkie nic. Ale ja wiem, że pewne branże dostały sporo i jak taki się otwiera to powinno się w niego uderzyć z całą mocą. Aparatem karno skarbowym. Jak system wykryje jakąkolwiek aktywność fiskalną oddajesz kasę ze wszystkimi odsetkami oraz ogromną karą. Komornik zajmuje konta i kończy się temat. Mam kogoś z rodziny w Norwegii gdzie właśnie odcięli od reszty kraju całe Oslo z kilkoma przyległościami. Jest syf ale nikt nikt warcholi. I dlatego społecznie, gospodarczo oni są w grupie naj a my z tym samym początkiem tylko końcówką "gorszych".

Masz racje, zwarcholili czas wakacji, wcześniej wyborów także korespondencyjnych...

teraz warchola szczepienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna "rewelacja" twojego autorstwa. Tym razem (jeszcze) nie mam dowodów, ale już czuje w kościach, że to bujda. Jak się znowu potwierdzi, że celowo zmyślasz to chyba specjalnie przyjadę ci przypierdolić...

Zapraszamy. Przecież na wielu forach narciarskich wszyscy piszą to co ja. Wisła już się otwarła. Ba nawet w tym wątku kolega wczoraj pisał że ludzi było mało (deszcz padał nawet mnie się ruszać z domu nie chciało). Żadnych rewelacji tu nie piszę raczej potwierdzam.

Wisła Klepki otwarte od wczorajszego popołudnia. Pojechałem wczoraj, spodziewając się tłumów dzisiaj. A tymaczasem wczoraj na wyciągu i stoku max. 15 osób. Dzisiaj na razie dwie osoby. Tyle biadolenia - "otwierajcie, nie możemy się doczekać!". A jak stok otwarty, warunki idealne, to nie ma chętnych. Obawiam się, że może zadziałać to demobilizująco na pozostałe stacje - nie opłaca się otwierać, bo ludzie nie przyjadą. Wszyscy naśnieżali intensywnie, ale może lepiej wziąć ew. rekompensatę za to, niż otwierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna "rewelacja" twojego autorstwa. Tym razem (jeszcze) nie mam dowodów, ale już czuje w kościach, że to bujda.

Jak się znowu potwierdzi, że celowo zmyślasz to chyba specjalnie przyjadę ci przypierdolić...
 

Mamad na nartach nie jeździ przecież, i nawet nie wie co gdzie chodzi.

W Wiśle masz otwarte Klepki (kurs narciarski, byłem, można pojeździć) oraz dla klubów zrzeszonych w PZN i osób posiadających licencję PZN działają Skolnity (w tygodniu od pon do pt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają prawników będą oddawać państwo za straty do tego każda próba mandatu będzie się wiązała z zgłoszeniem do prokuratury łamania prawa przez funkcjonariuszy publicznych.

I ty chciałbyś zdać jakikolwiek test na inteligencję z wynikiem wyższym niż 60 ?????? Z tego zdania można wyczytać że : - ktoś będzie oddawał państwo za starty (komu to państwo odda i jaki kawałek za jakie starty?) - każda próba mandatu ( próba zjedzenia, analizy, spalenia, czy czego ??????) - istniej instytucja o nazwie "prokuratura łamania prawa przez funkcjonariuszy publicznych" A to tylko jedno zdanie z twoich wypocin. Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...