Skocz do zawartości

Lepszy sort na nartach


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

Wisła Klepki otwarte od wczorajszego popołudnia.

 

Pojechałem wczoraj, spodziewając się tłumów dzisiaj.

A tymaczasem wczoraj na wyciągu i stoku max. 15 osób.

Dzisiaj na razie dwie osoby.

 

Tyle biadolenia - "otwierajcie, nie możemy się doczekać!". A jak stok otwarty, warunki idealne, to nie ma chętnych.

 

Obawiam się, że może zadziałać to demobilizująco na pozostałe stacje - nie opłaca się otwierać, bo ludzie nie przyjadą. Wszyscy naśnieżali intensywnie, ale może lepiej wziąć ew. rekompensatę za to, niż otwierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tiaaaaa..... idealne. +10 i deszcz to nawet mnie zniechęciło.... ;-). Ale narty w bagażniku wożę...

Śnieg był sypany poniżej -5, a nawet -10 st. C. Grubość pokrywy więcej niż metr na Klepkach. Ta temperatura (a właściwie brak ciepła - energii) jest tam "zgromadzona". Górna warstwa schładza się cały czas od spodu. To nie jest kwietniowa breja, która schładza się tylko, kiedy nie ma chmur (radiacja). Wczoraj były chmury, +7 st. C, a śnieg cały czas twardy. Dłużej nie ruszane ślady po nartach, po jakimś czasie marzły. Wczoraj dla mnie warunki były idealne. I wiem, że dzisiaj cały dzień będzie bardzo dobrze. 

Deszcz już nie pada.

Ale siedź w domu, jeśli Ci wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa co za debil z tego prowadzącego.
https://youtu.be/rDC0eSVF2LA
Zaprosić kwa kwa i zapytać czy na stokoch ludzie się zarażają a w biedrach, kościele, u ojca Rydzyka czy na mszy za mamusie już nie. To kurwa kpina.

Już kurwa szkoda wspominać że jego ból jest lepszy niż mój.

Ale fajnie się tu napierdalacie,i to niezależnie od wątku tematycznego.Wystarczyłby do tego jeden.Ciekawe,czy gdybym nie musiał codziennie jeździć na nartach do upadłego,też by mi się udzieliły egzaltacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg był sypany poniżej -5, a nawet -10 st. C. Grubość pokrywy więcej niż metr na Klepkach. Ta temperatura (a właściwie brak ciepła - energii) jest tam "zgromadzona". Górna warstwa schładza się cały czas od spodu. To nie jest kwietniowa breja, która schładza się tylko, kiedy nie ma chmur (radiacja). Wczoraj były chmury, +7 st. C, a śnieg cały czas twardy. Dłużej nie ruszane ślady po nartach, po jakimś czasie marzły. Wczoraj dla mnie warunki były idealne. I wiem, że dzisiaj cały dzień będzie bardzo dobrze. Deszcz już nie pada. Ale siedź w domu, jeśli Ci wygodnie.

Pewnie masz rację ( oprócz deszczu :-) ) Dzisiaj i tak bez szans, za to mam wolny poniedziałek. Napiszesz jak wygląda 'procedura wejscia"?, bo gdy przejezdzalem w tygodniu to stok był dosc dokladnie ogrodzony na dole i w rejonie kas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację ( oprócz deszczu :-) )
Dzisiaj i tak bez szans, za to mam wolny poniedziałek. Napiszesz jak wygląda 'procedura wejscia"?, bo gdy przejezdzalem w tygodniu to stok był dosc dokladnie ogrodzony na dole i w rejonie kas.

Procedura jest tu (nie trzeba mieć konta FB):

https://www.facebook...903527456483452

Tekst oświadczenia jest w cenniku:

http://www.klepki.wi...pl/file/cro.pdf

 

Oświadzczenie można dostać w pierwszym domku od parkingu (wypożyczalnia), wypisać i oddać w kasie przy zakupie biletu.

Nie działa skpas wiślański. Ponoć. Nie sprawdzałem, bo po otrzymaniu takiej informacji kupiłem bilet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziś kropiło, a powyżej Hali Skrzyczenskiej wiatr chciał urwać głowę.

Bardzo źle to wygląda na zdjęciach. Na tej wysokości? W Wiśle nawet śnieg naturalny na polach lepiej wypada. Musi być efekt silnych, suchych wiatrów. Bo deszczu w Wiśle spadło podobnie, a temperatury o wiele wyższe tam. Było miękko (jak to wygląda na zdjęciach), czy raczej twardo (przecieź jeszcze parę dni temu było grubo niżej minus 10, wierzchnia warstwa powinna się schładać od spodu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie się tu napierdalacie,i to niezależnie od wątku tematycznego.Wystarczyłby do tego jeden.Ciekawe,czy gdybym nie musiał codziennie jeździć na nartach do upadłego,też by mi się udzieliły egzaltacje...

Urok skiforum. Jutro u mnie Klepki w Wiśle. Pysków nie darli jak ci z Podhala (dalej pozamykani) - tylko zwyczajnie otwarli. Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie się tu napierdalacie,i to niezależnie od wątku tematycznego.Wystarczyłby do tego jeden.Ciekawe,czy gdybym nie musiał codziennie jeździć na nartach do upadłego,też by mi się udzieliły egzaltacje...

 

Całkiem prawdopodobne. Jeździsz więc masz gdzie spożytkować zgromadzoną energię. Ze mną jest tak, że jak pojeżdzę cały dzień to staję się łagodny jak baranek i przymilny jak moja suczka rasy golden retriever. Wiem, że to się wydaje niemożliwe ale tak właśnie jest. Trenuj owocnie, ktoś musi ten śnieg uklepywać, zanim w końcu otworzą dla wszystkich. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś błaźnie prowadził tego typu biznes i tu można się tylko uśmiechnąć a co za tym idzie dostał jakieś pieniądze/kredyt to sam byś nie otworzył. Dajesz przykład tumanie restauracji działającej krótko i nie łapiącej się na dofinansowanie. Zacznij może psycholu czytać tekst pisany ze zrozumieniem bo chamie skończony obrażasz tych co są w klinczu ponieważ dostali sporą pomoc. Trudno im się wyłamać bo to by się wiązało z jeszcze większymi stratami finansowymi. No ale cóż taki prostak i ograniczony umysłowo małpiszon może na ten temat wiedzieć. Obrażasz tu cały czas ludzi z Podkarpacia czy Limanowszczyzny. Napluć ci w ryj to naprawdę za mało i szkoda śliny. Można się z kimś nie zgadzać i wymieniać nawet ostro poglądy ale twoje praktyku to już przegięcie. Ciekawe czy twoja morda kłapała by tak samo zajadle gdybyś stał z kimś twarzą w twarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho... mamy nowego lidera w bluzgach....

 

Przepraszam Cię bardzo ale ja tu nowy ale to Wy tolerujecie kogoś kogo wyrzucano z innych tego typu miejsc za taki a nie inny styl pisania. Skoro można tu więcej to też sobie tym jednym czy dwoma wpisami pozwoliłem. Raczej więcej nie będę bo ubliża mi konwersacja z tym typkiem. Rozmowa z chamem finalnie nigdy do niczego dobrego nie doprowadzi. To on ma wyrobioną markę psychola a nie ja. Mnie można jak już coś najwyżej nie lubić choć nie przypominam sobie bym kogoś poza nim jakoś specjalnie zaatakował. Najmocniej ponownie przepraszam w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś błaźnie prowadził tego typu biznes i tu można się tylko uśmiechnąć a co za tym idzie dostał jakieś pieniądze/kredyt to sam byś nie otworzył. Dajesz przykład tumanie restauracji działającej krótko i nie łapiącej się na dofinansowanie. Zacznij może psycholu czytać tekst pisany ze zrozumieniem bo chamie skończony obrażasz tych co są w klinczu ponieważ dostali sporą pomoc. Trudno im się wyłamać bo to by się wiązało z jeszcze większymi stratami finansowymi. No ale cóż taki prostak i ograniczony umysłowo małpiszon może na ten temat wiedzieć. Obrażasz tu cały czas ludzi z Podkarpacia czy Limanowszczyzny. Napluć ci w ryj to naprawdę za mało i szkoda śliny. Można się z kimś nie zgadzać i wymieniać nawet ostro poglądy ale twoje praktyku to już przegięcie. Ciekawe czy twoja morda kłapała by tak samo zajadle gdybyś stał z kimś twarzą w twarz. 

Menelstwa ciąg dalszy :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś błaźnie prowadził tego typu biznes i tu można się tylko uśmiechnąć a co za tym idzie dostał jakieś pieniądze/kredyt to sam byś nie otworzył. Dajesz przykład tumanie restauracji działającej krótko i nie łapiącej się na dofinansowanie. Zacznij może psycholu czytać tekst pisany ze zrozumieniem bo chamie skończony obrażasz tych co są w klinczu ponieważ dostali sporą pomoc. Trudno im się wyłamać bo to by się wiązało z jeszcze większymi stratami finansowymi. No ale cóż taki prostak i ograniczony umysłowo małpiszon może na ten temat wiedzieć. Obrażasz tu cały czas ludzi z Podkarpacia czy Limanowszczyzny. Napluć ci w ryj to naprawdę za mało i szkoda śliny. Można się z kimś nie zgadzać i wymieniać nawet ostro poglądy ale twoje praktyku to już przegięcie. Ciekawe czy twoja morda kłapała by tak samo zajadle gdybyś stał z kimś twarzą w twarz. 

a do kogo to bylo zaadewsowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...