Skocz do zawartości

Lepszy sort na nartach


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety bardzo dużo ludzi w Polsce jakby tkwiło mentalnie w poprzednim systemie, wychodząc z założenia że im się wszystko należy, z tytułu samego istnienia. Jest to dość trudno wytłumaczalne, zważywszy że gro takich ludzi stanowi tzw. pokolenie 90, czyli ludzie którzy urodzili się już po przełomie 1989r. No ale widocznie "dobre" wzorce rodzinne się dziedziczy po przodkach. Jak ojciec był lump to trudno się dziwić że dzieci są inne. PiS zagospodarował dokładnie ten roszczeniowy i leniwy elektorat, który łyka bajki o swojej "wyjątkowości", narodowej dumie i inne podobne pierdoły, natomiast nic innego poza robieniem dzieci i piciem wina niespecjalnie mu się chce. Smutne, ale taka jest rzeczywistość dużej części kraju. Ty ciężko zapierdzielasz a oni się z Ciebie śmieją, żeś głupi, bo ryzykujesz swoje pieniądze, poświęcasz czas na pracę, rozwój itp, a im wszystko "państwo" da za darmo. Dopóki w tym kraju nie zacznie się faktycznie walczyć z taką patologią a nie ją hołubić, dopóty będziemy tkwić po uszy w głębokiej komunie. Niestety do władzy dorwali się teraz tacy sami nieudacznicy, tylko bardziej cwani, którzy potrafili zagospodarować głosy całego lumpenproletariatu.


Żeby wina, no chyba, że owocowego za pięć zeta, no dobra góra dziewięć;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W ten sposób będziesz dyskutował sam ze sobą. Działanie askuteczne.
 
Pozdro
Wiesiek

 
Jak mówię, to są ludzie o nikłym kontakcie z rzeczywistością - informacje z prawdziwego świata do nich nie docierają.
Kontakcie tak nikłym, że nawet nie zdają sobie sprawy z bańki jaką sobie wytworzyli poprzez social media.
I są na tyle ograniczeni, że tego nie widzą. Wręcz są dumni, że do ich bańki nic nie dociera.
No bo mają pusto w bańkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak mówię, to są ludzie o nikłym kontakcie z rzeczywistością - informacje z prawdziwego świata do nich nie docierają.
Kontakcie tak nikłym, że nawet nie zdają sobie sprawy z bańki jaką sobie wytworzyli poprzez social media.
I są na tyle ograniczeni, że tego nie widzą. Wręcz są dumni, że do ich bańki nic nie dociera.
No bo mają pusto w bańkach :D

Udowodnij mi, że mam pusto w bańce.

Najpierw uwiarygodnij siebie: kim jesteś, gdzie mieszkasz, co robisz, jakie masz wykształcenie...

O mnie info możesz znaleźć a jak Ci się nie chce to służę na priv..

 

I jedziesz z dowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij mi, że mam pusto w bańce.

Najpierw uwiarygodnij siebie: kim jesteś, gdzie mieszkasz, co robisz, jakie masz wykształcenie...

O mnie info możesz znaleźć a jak Ci się nie chce to służę na priv..

 

I jedziesz z dowodem.

 

Daj spokój, szkoda czasu. Nie ma sensu wchodzić w takie dyskusje, postawiona w jego postach diagnoza jest tak tandetna, jakby przepisana wprost z jakiegoś Ziemkiewicza czy innego guru tej bandy osłów. A wczorajsze posty obnażyły w całości knajactwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszcząc przy okazji wszystkie wspólne wartości, z tak wielkim trudem stworzone demokratyczne instytucje oraz autorytety. To jest ugrupowanie o przestępczym, mafijnym charakterze, trzeba o tym mówić w sposób prosty i jasny. To dlaczego wygrał jest chyba oczywiste, ludzie mieli dość PO. Tylko niestety nie przewidzieli, że jest to zamiana syfilisu na nowotwór.

Ludzie mieli dość PO a ona cały czas się trzyma i wygląda na to, że pasuje jej obecny układ. Nie widać żadnych oznak walki o elektorat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mieli dość PO a ona cały czas się trzyma i wygląda na to, że pasuje jej obecny układ. Nie widać żadnych oznak walki o elektorat.

 

Obecnie jest bardzo trudny okres, więc w mojej ocenie PO nie kwapi się do przejęcia władzy teraz (gdyż oznaczałoby to konieczność podjęcia wielu niepopularnych decyzji) tylko woli doczekać do końca kadencji, licząc na to, że PiS się jeszcze bardziej skompromituje i że ludzie będą go mieli tak dość, że zapomną o wszystkich wcześniejszych grzechach PO. Moim zdaniem przeliczą się, a całą pulę (albo przynajmniej stanowisko głównego rozgrywającego) w najbliższych wyborach zgarnie ruch Hołowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Panowie tkwicie w bańce. Na PIS głosowali przeciętni Polacy. Nawet jeśli w grupie wykształconych w mieście dochodziło do 2:1, to te kilkaset tysięcy głosów niewiele wpływa na wynik całościowy wyborów. Podobnie jak skrajna patologia bo też jest niezbyt wiele. O wynikach wyborów decyduje podział w najliczniejszych grupach. Widocznie część Polaków ma inne priorytety i inny ogląd rzeczywistości
2. Wydaje mi się, że to jest jednak pora abyśmy przestali obrażać innych za to, że są inni. Akurat AndRand trudno uznać za trola bo regularnie publikuje tutaj posty narciarskie. W sprawie treningu ma prawo do własnej interpretacji i nawet ją rozumiem. Choć nie podzielam. Zarzucanie mu, płatnego trolowania jest śmieszne.
3. Nie ma sensu przyjmowania postawy, że kto nie jest z nami to pewnie płatna świnia. Być może jakaś tam aktywizacja "nienarciarskich" nicków była. Marginalna. Może inspirowana, a może ci ludzie byli wkurwieni naszą bańką i chcieli się pobawić dla jaj. Bez złamanej złotówki... Bo jak oni są trochę egzotyczni dla nas, tak my dla nich.
4. W całej tej eskalacji nie jestem bez winy bo atmosfera wojny chyba za bardzo mi się udzieliła. Ale przemyślałem swoją postawę i wiem, że trochę przesadziłem. Dlatego forumowiczów, co ich uraziłem, przepraszam.

Pozdro
Wiesiek


Zupełnie poważnie: Jako jeden z "urażonych" chciałbym podziękować za ten post... i jakoś docenić/pokreślić. Było, mineło = wyciągam z ignorowanych.

I coś dla lubiących generalizowanie ("wszyscy"):
Wisława Szymborska - Wszystko

Wszystko -
słowo bezczelne i nadęte pychą.
Powinno być pisane w cudzysłowie.
Udaje, że niczego nie pomija,
że skupia, obejmuje, zawiera i ma.
A tymczasem jest tylko
strzępkiem zawieruchy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Panowie tkwicie w bańce. Na PIS głosowali przeciętni Polacy. Nawet jeśli w grupie wykształconych w mieście dochodziło do 2:1, to te kilkaset tysięcy głosów niewiele wpływa na wynik całościowy wyborów. Podobnie jak skrajna patologia bo też jest niezbyt wiele. O wynikach wyborów decyduje podział w najliczniejszych grupach. Widocznie część Polaków ma inne priorytety i inny ogląd rzeczywistości

2. Wydaje mi się, że to jest jednak pora abyśmy przestali obrażać innych za to, że są inni. Akurat AndRand trudno uznać za trola bo regularnie publikuje tutaj posty narciarskie. W sprawie treningu ma prawo do własnej interpretacji i nawet ją rozumiem. Choć nie podzielam. Zarzucanie mu, płatnego trolowania jest śmieszne. 

3. Nie ma sensu przyjmowania postawy, że kto nie jest z nami to pewnie płatna świnia. Być może jakaś tam aktywizacja "nienarciarskich" nicków była. Marginalna. Może inspirowana, a może ci ludzie byli wkurwieni naszą bańką i chcieli się pobawić dla jaj. Bez złamanej złotówki... Bo jak oni są trochę egzotyczni dla nas, tak my dla nich.

4. W całej tej eskalacji nie jestem bez winy bo atmosfera wojny chyba za bardzo mi się udzieliła. Ale przemyślałem swoją postawę i wiem, że trochę przesadziłem. Dlatego forumowiczów, co ich uraziłem, przepraszam.

 

Pozdro

Wiesiek

Cześć
Żegnaj kolego. Miło było pogadać boś naprawdę porządny i mądry gość.

Nadstawianie policzka to jednak nie moja bajka.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest bardzo trudny okres, więc w mojej ocenie PO nie kwapi się do przejęcia władzy teraz (gdyż oznaczałoby to konieczność podjęcia wielu niepopularnych decyzji) tylko woli doczekać do końca kadencji, licząc na to, że PiS się jeszcze bardziej skompromituje i że ludzie będą go mieli tak dość, że zapomną o wszystkich wcześniejszych grzechach PO. Moim zdaniem przeliczą się, a całą pulę (albo przynajmniej stanowisko głównego rozgrywającego) w najbliższych wyborach zgarnie ruch Hołowni.

Tak też się może stać, ale do wyborów to jeszcze trzy lata zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak mówię, to są ludzie o nikłym kontakcie z rzeczywistością - informacje z prawdziwego świata do nich nie docierają.
Kontakcie tak nikłym, że nawet nie zdają sobie sprawy z bańki jaką sobie wytworzyli poprzez social media.
I są na tyle ograniczeni, że tego nie widzą. Wręcz są dumni, że do ich bańki nic nie dociera.
No bo mają pusto w bańkach :D

Przeczytaj swoje posty i powiedz mi gdzie Ty jesteś i kiedy miałeś ostatni kontakt z rzeczywistością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj swoje posty i powiedz mi gdzie Ty jesteś i kiedy miałeś ostatni kontakt z rzeczywistością ?

 

Poczytał trochę opinii psychologów o tym jak działają social-media, zapamiętał kilka zwrotów i teraz pozuje na intelektualistę. W środowisku wyznawców PiS może faktycznie za takiego uchodzić, tam umiejętność sklecenia z sensem kilku zdań nie jest normą. Tu też sensu brak, ale przynajmniej "naukowo" zabrzmiało, a to już coś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Panowie tkwicie w bańce. Na PIS głosowali przeciętni Polacy. Nawet jeśli w grupie wykształconych w mieście dochodziło do 2:1, to te kilkaset tysięcy głosów niewiele wpływa na wynik całościowy wyborów. Podobnie jak skrajna patologia bo też jest niezbyt wiele. O wynikach wyborów decyduje podział w najliczniejszych grupach. Widocznie część Polaków ma inne priorytety i inny ogląd rzeczywistości

2. Wydaje mi się, że to jest jednak pora abyśmy przestali obrażać innych za to, że są inni. Akurat AndRand trudno uznać za trola bo regularnie publikuje tutaj posty narciarskie. W sprawie treningu ma prawo do własnej interpretacji i nawet ją rozumiem. Choć nie podzielam. Zarzucanie mu, płatnego trolowania jest śmieszne. 

3. Nie ma sensu przyjmowania postawy, że kto nie jest z nami to pewnie płatna świnia. Być może jakaś tam aktywizacja "nienarciarskich" nicków była. Marginalna. Może inspirowana, a może ci ludzie byli wkurwieni naszą bańką i chcieli się pobawić dla jaj. Bez złamanej złotówki... Bo jak oni są trochę egzotyczni dla nas, tak my dla nich.

4. W całej tej eskalacji nie jestem bez winy bo atmosfera wojny chyba za bardzo mi się udzieliła. Ale przemyślałem swoją postawę i wiem, że trochę przesadziłem. Dlatego forumowiczów, co ich uraziłem, przepraszam.

 

Pozdro

Wiesiek

Ad1. Po prostu jesteśmy głupim narodem ...to widać na przekroju wieków ...to widać po stanie naszej edukacji (tutaj akurat nie tylko PiS ale i wcześniejsze rządy nic nie robiły, a nawet przykładały rękę do dewastacji naszej edukacji)...

Ad2. Po pierwsze Ci inni ... nie są w stanie wyłuskać jednego sensownego argumentu ciągle powtarzają swoje utarte formułki jak mantrę. Co ciekawe Ci "inni" to zwolennicy PiSu, a przecież wiele różnych opcji politycznych jest wśród forumowiczów o skrajnie różnych poglądach na wiele spraw.

Ad3. Też nie jestem za podejście albo jesteś z nami albo przeciw nam. Nie podoba mi się, że czasami w dyskusji popadamy w skrajność i wystarczy, że czasami ktoś zostanie źle zrozumiany a już jest obrzucany inwektywami ....ale dla mnie niestety trzeba być naprawdę mocno ograniczonym człowiekiem by nie widzieć jak PiS demoluje państwo, rozkrada nasze pieniądze, rozwala praworządność, uprawia chamską propagandę....i pojawiają się głosy...że to histeria....a ja patrzę w publiczne media i jest msza święta w TVP upamiętniająca Jadwigę Kaczyńską ....czy ktoś w ogóle się zastanowił na jaki my weszliśmy poziom absurdu ?!....Polska jako jeden z w dwóch krajów, sprzeciwiała się uzależnieniu płatności z budżetu UE w przypadku nieprzestrzegania praworządności ....a u naszego boku stała taka potęga demokratyczna jak Węgry.... dziś mamy upolitycznią prokuraturę gdzie niepokornych prokuratorów zsyła się na jakieś "wioski", dziś mamy niepokornych sędziow pozbawianych immunitetów i ściganych przez aparat państwa, dziś mamy sędziów Trybunału Konstytucyjnego obsadzonych przez sędziów powiązanych z partią rządzącą ....

Więc dla tych co piszą o nieuzasadnionej panice....niech mi ktoś pokaże takie eldorado po 89 roku ....aktualnie to my mamy Dziki Wschód ....i jeszcze sobie "krzyczę" w takich dyskusjach póki mogę....bo jestem przekonany, że jeszcze chwilę i w sektorze prywatnym w zarządach firm zaczną się pojawiać ludzie jedynie słusznej władzy, tak by firma mogła zyskać odpowiednie konktrakty....w przeciwnym razie bedzie szybko zatapiana.

 

Ad4. Twój post skłonił mnie też do refleksji ...ja jednak nie mam litości dla oszołomów popierających ten debilny rząd....dla mnie oni razem z Jarkiem...mogą wypierdalać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest bardzo trudny okres, więc w mojej ocenie PO nie kwapi się do przejęcia władzy teraz (gdyż oznaczałoby to konieczność podjęcia wielu niepopularnych decyzji) tylko woli doczekać do końca kadencji, licząc na to, że PiS się jeszcze bardziej skompromituje i że ludzie będą go mieli tak dość, że zapomną o wszystkich wcześniejszych grzechach PO. Moim zdaniem przeliczą się, a całą pulę (albo przynajmniej stanowisko głównego rozgrywającego) w najbliższych wyborach zgarnie ruch Hołowni.

Wciskasz PO dziecko w brzuch. A niby w jaki sposób mogą się kwapić czy nie kwapić przejąć władzę?

Ja takiej możliwości póki co nie widzę.

Władza jest zmieniana w wyborach. Tylko nie wiem czy do nich dojdzie.

Dla mnie dobrym sygnałem jest wygrana Bidena i deklaracja Tuska. 

Ale jak widomo, jaskółka wiosny nie czyni.

Jedyna nadzieja, że w końcu tak sobie strzelą w stopę, że nawet ich elektorat to zobaczy. Oczywiście to już by była bajka z mchu i paproci:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś publiczny konfesjonał/kozetka psychoanalityka ?!? (skreślić w zależności od opcji).

 

Pogadalibyście o wyższości nart Masters nad gównolitem, skrytykowali Hirschera, że szoruje tyłkiem po śniegu, a nie takie tam... pitolenie o „polityce memowej” dla funkcjonariuszy obu stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej być nieudacznikiem niż popierać kogokolwiek z tej bandy. Czy Kaczor czy Donald wielkiej różnicy nie ma. To samo bagno, ta sama buta i te same (prywatne) interesy.

Bardzo dobre podsumowanie tej jałowej dyskusji i nie tylko zresztą tej.

 

Dodam tylko jeszcze, że specjaliści od manipulacji społeczeństwami (to ma jakąś swoją nazwę, może marketing polityczny czy jakoś tak) stworzyli z nas dwie trybalistyczne nienawidzące się grupy i jak się domyślam śmieją się z nas do rozpuku. Podczas gdy jedna i druga przewodnia siła narodu to tak naprawdę to samo. Różnice są tylko kosmetyczne. Największe oczywiście w przekazie werbalnym.

I pewnie gdyby postawić gdzieś w Warszawie np. zamiast słynnej palmy czy tęczy wielką sławojkę to jedni by ją nazwali sławojką europejską a drudzy sławojką narodową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że ja jako gorszy sort postanowiłem poraz drugi postawić się pisiura i moja córka spędziła kolejny dzień na nartach. Uważam że jest nawet lepsza niż olimpijczycy EMI i ma prawo jeździć. Druga sprawa to bunt społeczeństwa i chęć pokazania pisiura że będziemy żyć i pracować nawet jak tego zabronią. Jak myślicie co będzie jak pisiury stracą władzę?? USA to pikuś u nas będą mordować bo nagle za leżenie i picie nic nie dostaną. Tak każde pincet uzależnić od pracy to podstawa. Tylko że tu się nie skończy na protestach będziemy mieli morderstwa no delirka zrobi swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze wątku przypominającego trochę ściek : (wiel)błąd pani E. polegał nie na tym, że młodzież nie miała licencji lecz na oddaniu ich pod skrzydła komercyjnej szkoły a nie macierzystego klubu. A później już tylko zakopała się w w kłamstwach ... Tyle, tylko i aż tyle. Pisząc te słowa mam za sobą 5 kontroli policja + sanepid .. więc chyba przepisy rozumiem kończąc kolejny, chyba 26 pod rząd dzień treningu wideoanalizą dla dzieciaków.. chciałem jeszcze pokazać im Streif ale komentatora musiałem wyłączyć bo nawet rocznik 2017 się śmiał, że nie wie na co patrzy. I już za bardzo roześmiani byli ..
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre podsumowanie tej jałowej dyskusji i nie tylko zresztą tej.

 

Dodam tylko jeszcze, że specjaliści od manipulacji społeczeństwami (to ma jakąś swoją nazwę, może marketing polityczny czy jakoś tak) stworzyli z nas dwie trybalistyczne nienawidzące się grupy i jak się domyślam śmieją się z nas do rozpuku. Podczas gdy jedna i druga przewodnia siła narodu to tak naprawdę to samo. Różnice są tylko kosmetyczne. Największe oczywiście w przekazie werbalnym.

I pewnie gdyby postawić gdzieś w Warszawie np. zamiast słynnej palmy czy tęczy wielką sławojkę to jedni by ją nazwali sławojką europejską a drudzy sławojką narodową. 

Widzisz ale tutaj manipulowanie ci jakoś nie chce wyjść. I dobrze.

Żegnamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...że specjaliści od manipulacji społeczeństwami (to ma jakąś swoją nazwę, może marketing polityczny czy jakoś tak)..."

To po prostu socjotechnika, na której opierają wszelką propagandę polityczną rządy i partie na całym świecie. Oczywiście nie tylko polityka opiera się na socjotechnice.  B) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...