Skocz do zawartości

Lepszy sort na nartach


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy piszesz na serio czy sarkastycznie, ale to nie "opozycja" zadecydowala o przelozeniu wyborow  :rolleyes:

 

gratuluje wygranej. z budzetem 2mld 70mln to wybory w naszym kraju wygralby nawet Gargamel

 

Widocznie cała opozycja jest jak te pajace powyżej.

Kidawa wydała całą kasę na kampanię po czym się wycofała :D I krzyk, że nie mają za co kampanii robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Patrząc po waszych wypowiedziach wiadomo dlaczego jesteśmy lepszym sortem.

uuuu, rasa panów zawitała na forum dla tych gorszych.

 

Czuję się zaszczycony byciem tym gorszego sortu. Dziekuję za docenienie.

Co prawda nie wypowiadałem się ale popieram.

 

Korzystając z okazji dziękuję lepszemu sortowi za wszystkie nieszczęścia jakie na nas sprowadziła banda nieudaczników oraz suwerena który ich wybrał i cały czas popiera.

Aż się wierzyć nie chce jak niską cenę ma suweren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już szykuję szczoteczkę do zębów na Syberię

Ja bym wybrał inaczej ale to twoja sprawa.

 

 

Cześć

Panowie i Panie.Proponuję nie odzywać się więcej to tego ścierwa, Czy ktoś ma jakiś aparat do zbadania kto to jest i skąd?

Ju ż jest paru przerażonych wyłączonych więc da radę.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał inaczej ale to twoja sprawa.

 

 

Cześć

Panowie i Panie.Proponuję nie odzywać się więcej to tego ścierwa, Czy ktoś ma jakiś aparat do zbadania kto to jest i skąd?

Ju ż jest paru przerażonych wyłączonych więc da radę.

Pozdrowienia

 

Już to pisałem, Olejcie. 

Dla wszystkich którzy jeszcze z nim dyskutują - zastanówcie się, czy jak idąc ulica zobaczycie psią kupę to zatrzymujecie się i prowadzicie z nią rozmowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktuję was jak chorych psychicznie, którzy mają ograniczony kontakt z rzeczywistością  :)

Skoro fakty są dla was obraźliwe - ale sami sobie żeście dostęp do rzeczywistości ograniczyli.

 

O tych faktach piszesz misiu?

 

http://100aferpis.pl/

 

Rzeczywiście są dla mnie obraźliwe, jak i dla wszystkich przyzwoitych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie źródlo kiepskawe ale jeszcze chwila i się okaże, że afera ze szczepieniami była mocno naciągana

https://www.fakt.pl/...-do-nfz/pcvc5l5

ciekawe jak wtedy będzie krzyczał ten co to mówi o faktach ....i 200 nielegalnie zaszczepionych...

W międzyczasie chyba z półtora tysiąca zostało spuszczone w kiblu. U prawych pełna cisza.

Trzeba być mistrzem świata żeby tak prostą rzecz zagmatwać, tak jak to zrobili ze szczepieniami

Ale muszę przyznać że jeśli chodzi o intrygi to robią je genialnie, czapki z głów. 

Zresztą na smoleńskim kłamstwie doszli do władzy, więc inaczej nie umieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę być miękiszonem po 3 niż debilem nie umiejącym przeczytać ze zrozumieniem. Idz chamie wyrób sobie tą licencję czy jak to się ta przepustka nazywa i ciesz się z jazdy. Ja takiej przyjemności nie mam. Nie ma też synek mojego sąsiada,którego wprost zapytano; tatusiu czemu te dzieci jeżdzą a my z Dominikom nie morzemy. Ty chamie, prostaku i buraczany ryju rozumiesz teraz co mam na myśli? Jak nie to stul mordę bo działasz chamie w myśl zasady wszyscy są równi ale my równiejsi. Bez odbioru

 

@spiochu następny pierdolnięty ... Albo na stoku są wszyscy albo nikt co nie ma zupełnie związku z tym czy coś jest bez sensu czy nie. Jak Ci tak nie pasuje to wypieprzaj do takich przykładowo Słowakow. Tam masz takie tłumy na stokach a liny aż się grzeją do czerwonosci. Co za zjeb...

 

Używaj proszę cenzuralnego języka. Wiem, że może to być duże wyzwanie, ale przynajmniej spróbuj. Mnie twoje wyzwiska i tak nie ruszają.

 

Problemem nie jest omijanie zamknięcia stoków, ale samo ich zamknięcie. Miej pretensje do swojej partii a nie do ludzi, którzy znaleźli sposób by ominąć debilne obostrzenia.

 

Nie ma żadnych równych i równiejszych. Każdy może wyrobić licencje i/lub pojechać z klubem na trening. Niektóre kluby nawet się reklamują.

 

Czyli byli "nielegalnie", na zasadach niedostępnych dla innych dzieciaków. A i Jadzia odręcznie dopisała się do listy zawodów.

Chyba prosto z Nowogrodzkiej piszesz jeżeli sądzisz, że ktoś w te PiSowskie kity tutaj uwierzy :D

Nie popieram, ani nigdy nie popierałem pisowskiej hołoty.

Jednak do Ciebie nie dociera podstawowa informacja.

Nie było żadnych niedostępnych sposobów.

 

Nie należę do żadnego klubu, nie mam licencji, nie posiadam też koneksji politycznych,

Też mogłem przyjechać na trening na stoku i zabrać ze sobą dzieci. W zasadzie to chyba dalej mogę.

Do uczestnictwa w treningu nie trzeba spełniać żadnych warunków.

Chociaż nie, jest jeden warunek, którego nie spełnia 99% oburzonych.

Trzeba umieć przyzwoicie jeździć, żeby nie zrobić krzywdy sobie, ani innym uczestnikom treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być spokojny jak jakiś szmaciarz po pierwsze wmawia mi coś czego nie napisałem a po drugie wyzywa od pisiorów i jeszcze sugeruje, że mi za to płacą? Wielu cymbały skończone, chamy pospolite ma największy problem, że sobie na nartach nie pojeżdzi. Ja straciłem 15 lat mojej pracy i firmę.

Szczerze współczuje bo straciłeś w tej pandemii najwięcej.

Można wiele przejść, ale utrata rozumu to musi być ogromne nieszczęście. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutejsze postubeczątka zainstalowały automat wyrzucający mnie z forum. Jakiś jednak słabosilny bo coś tam przepuszcza. Wolność słowa?

Edit: to chyba jednak nie automat tylko ktoś ręcznie tym steruje bo tym razem utrzymuję się tu trochę dłużej. Zwykle wyrzuca mnie po 2-3 sekundach. Ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj dobrze wiemy, że z jej synów nie są żadni zawodnicy, więc niezależnie od tego kiedy by te licencje załatwiła byłaby to jedna wielka ściema.


Oddzielcie sympatie polityczne od dyskusji o faktach.
Każdy młody człowiek/dziecko od początku swojego udziału w sporcie kwalifikowanym, jest zawodnikiem. W polskich realiach uks-y i im podobne kluby sportowe są fundamentem polskiego systemu szkolenia. Bez wnikania teraz głębiej w jego skuteczność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://businessinsi...trykcji/ll2dewt
Brawo. Popieram bunt wobec władzy łamiącej konstytucję. Pora żonkę zabrać do restauracji

Tylko tu nie chodzi o kwestię buntu wobec durnej władzy...Ci ludzie zaczynają walczyć o przeżycie, niestety jak masz wizję albo kara za bezsensowne ograniczenia ze słabą podstawą prawną kontra wizja bankructwa i spłacanie kredytów do końca życia to co wybierzesz....

Dla mnie to smutne bo to dramat tych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...