Skocz do zawartości

Lepszy sort na nartach


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

Dziennikarze działając w spisku zahipnotyzowali Emi i biedna Jadzia, będąc w transie, zabrała dziecka na narty :D LOL :D

 

Od 5 stron nie zrozumiałeś, że dzieciaki były na obozie sportowym, do czego jako wieloletni członkowie klubu zarejestrowanego w PZN mieli pełne prawo.

To czego nie mieli to licencji zawodniczej wymaganej od 20 grudnia, którą się wyrabia od ręki, jak na zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od 5 stron nie zrozumiałeś, że dzieciaki były na obozie sportowym, do czego jako wieloletni członkowie klubu zarejestrowanego w PZN mieli pełne prawo.

To czego nie mieli to licencji zawodniczej wymaganej od 20 grudnia, którą się wyrabia od ręki, jak na zawody.

Czyli byli "nielegalnie", na zasadach niedostępnych dla innych dzieciaków. A i Jadzia odręcznie dopisała się do listy zawodów.

Chyba prosto z Nowogrodzkiej piszesz jeżeli sądzisz, że ktoś w te PiSowskie kity tutaj uwierzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On dobrze rozumie. Ale wewnętrzny przymus każe mu bronić przegranej sprawy :). Ideowiec z Nowogrodzkiej nam się trafił. A może to sam Sasin odpracowuje 70 wyrzuconych baniek wypisując banialuki?

 

Wojtek, zwróć uwagę na scenariusz, kolejny raz ten sam schemat się powtarza. Wszyscy winni tylko nie Emilewicz. A najbardziej TVN, który przykrywa jakąś swoją aferę (nie za bardzo wiem jaką). No i jeszcze Janda, bo to praprzyczyna zła wszelakiego. Jaki ten ich świat jest zajebiście prosty. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego. Pisiury będą pić robić dzieci i się cieszyć że pracować nie trzeba. Patola głosuje na patole i zrobi wszystko by dalej mieli za co pić do tego leżeć a dzieci posłać na zebranie o jedzenie do sąsiadów. Taki mamy klimat. Przykładem tego jesteś Ty.

Nie do końca się orientuję z racji stażu tu na tym forum co tak po Tobie jadą i chyba wiem czemu. Mogę coś pomieszać za co z góry przepraszam ale jak masz jakąś odpowiedzialną robotę na tej kolei to chyba dostałeś ją za łapówkę lub po mega znajomościach bo inaczej z tą głupotą powinieneś być wypieprzony z roboty. Urazy nie chowaj bo Cię ostrzegałem jak zostaniesz zdefiniowany po ponownym nazwaniu mnie pisurem. Masz ponoć broń i chętnie być jej użył to zrób w końcu z niej użytek. Gadać każdy potrafi a robić to już nie ma komu i szczeka lub kuli ogon pod siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wy jesteście patolą.

Każdy na tym wątku miał okazję się zorientować, że wylewacie nienawiść nie mając pojęcia o temacie, w którym się wypowiadacie.

Zero pojęcia o działalności klubów sportowych, związków sportowych i licencjach zawodniczych - i to na forum sportowym.

 

Ciekawe jakie są motywacje takiego zachowania?

To nie jest forum sportowe tylko forum związane z narciarstwem rekreacyjnym, tak naprawdę ze sportem nie mającym wiele wspólnego poza podstawami definicji i ruchem.

A jeżeli chcesz coś wiedzieć o tym jak działają kluby narciarskie, o których mówimy to jestem do dyspozycji jako osoba, która pracowała w klubie w którym jeżdżą omawiane biedne dzieci.

Wydaje mi się, że to ty nie masz pojęcia o czym piszesz ale - tak jak napisałem ci wcześniej - przyjdzie czas rozliczeń winnych i będziesz z pewnością na odpowiedniej ławie.

Jak nie będzie to ława dla oskarżonych to będzie to ława wykluczenia społecznego i zawodowego a także - co tak was urzeka - narodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest forum sportowe tylko forum związane z narciarstwem rekreacyjnym, tak naprawdę ze sportem nie mającym wiele wspólnego poza podstawami definicji i ruchem.

A jeżeli chcesz coś wiedzieć o tym jak działają kluby narciarskie, o których mówimy to jestem do dyspozycji jako osoba, która pracowała w klubie w którym jeżdżą omawiane biedne dzieci.

Wydaje mi się, że to ty nie masz pojęcia o czym piszesz ale - tak jak napisałem ci wcześniej - przyjdzie czas rozliczeń winnych i będziesz z pewnością na odpowiedniej ławie.

Jak nie będzie to ława dla oskarżonych to będzie to ława wykluczenia społecznego i zawodowego a także - co tak was urzeka - narodowego.

 

Już szykuję szczoteczkę do zębów na Syberię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie karmcie tych trolli. To taki katopislam lub coś około. Oni się pewnie tym tak jarają, że dostają orgazmu przy takich sporach. ***** *** !!! Skoro sędziowie jedynie słusznej partii już się gryzą, to może w końcu szlag ich trafi. A transmisja prywatnej mszy za matkę ich wodza w tvpis, to dla nich pewnie najwyższe dobrodziejstwo i przejaw najwyższej kultury pislamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisiurze najlepiej z biletem w jedną stronę

Była piosenka: one way ticket.

PS do iRanda jakbyś spóźnił się z płatnością o dzień i wszedłby komornik, przyszli ruskie, stracibys firmę do wyboru to jakbyś ocenił spóźnienie Emilewicz, hipotetycznie.

co do rządów: zastraszanie, przekupstwo... brzmi jak mafia, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ci olimpijczycy EMI ale moje dzieci jeśli pisiury dalej będą rządzić to mogą zapomnieć jak się jeździ. Na szczęście od poniedziałku dużo stoków się otwiera wbrew wam pisiura więc solidarnie ruszamy na narty się zarażać. Dzieci oczywiście w ramach wychowania fizycznego. Przecież nie potrzeba licencji by uczyć się pewnego przedmiotu ze szkoły no a ja jako tata najwyżej się dopisze

 

Pozarażaliście się na demonstracjach - na zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich?? Nie kojarzę bym był gdzieś demonstrować. Byłem jedynie mężem stanu na wyborach ale wtedy to wirusa już nie było i nie był groźny nawet dla seniorów

 

Paru posłów było

Dwa tygodnie później ogłaszają, że są zarażeni  (no i Lempart, która zaraziła Tuska)

Bez kojarzenia faktów - zerowy kontakt z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych korespondencyjnych organizowanych przez Sasina?

 

Nie, tych jesiennych - opozycja twierdziła, że trzeba przełożyć bo wtedy nie będzie epidemii.

Przecież miały nas zabić śmiercionośne koperty.

Zabiły tylko Marszałka Kopertę i Małgorzatę 2% Błońską.

Więc głosowaliśmy tradycyjnie.

Tradycyjnie opozycja przegrała.

Tradycyjnie to niezgodne z prawem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trollu? Chyba te twoje wypociny na tym forum są dla ciebie formą onanizmu :blink: Weź kobietę i poobracaj, będzie lepsza korzyść, acha, zapomniałem że dla ciebie i waszych wyznawców to przedmiot do garów i morda w kubeł , więc nie ma pewnie dla ciebie różnicy, a wręcz tutaj możesz się popisać "erudycją". Kobieta pewnie cię nie rozumie :lol:  :D *********** z tego forum, paszoł won :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tych jesiennych - opozycja twierdziła, że trzeba przełożyć bo wtedy nie będzie epidemii.
Przecież miały nas zabić śmiercionośne koperty.
Zabiły tylko Marszałka Kopertę i Małgorzatę 2% Błońską.
Więc głosowaliśmy tradycyjnie.
Tradycyjnie opozycja przegrała.
Tradycyjnie to niezgodne z prawem :D


No i była remisja. Działania wyborcze władz skutkują teraz nieprzygptowaniem do szczepień, na kiedy masz termin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...