Skocz do zawartości

Lepszy sort na nartach


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PZN potwierdza - dzieci Emilewicz jeździły bez licencji. I gówno mnie obchodzi ile dni. Jak będziesz jechał bez biletu i cie kanar złapie to co ci da kupno biletu przez ciocię 5 przystanków dalej?

Druga sprawa, której jako wyznawca nie zauważasz, a o której piszą tutaj wszyscy - chamstwo. Chamstwo i buta. Wicepremier (była) rządu i posłanka łamie zakazy które narzuciła nam wszystkim. My nie możemy jechać na narty, bo najmniejsza kara to mandat, a jak fiknę to jeszcze sanepid, a ta menda wyjechała sobie na urlop. Sama to przyznała kiedy zapytali dlaczego też jest dopisana do listy na stoku że ona sobie tylko na skitury poszła. A gdzie spała przez te kilka dni?

Spokojnie, bawcie się w kiboli politycznych ale nie nadużywajcie faktów. Licencja jest potrzebna abyś mógł startować w zawodach, udział w treningach w klubie, obozie sportowym organizowanym przez klub nie wymaga licencji, wymaga dopuszczenia przez lekarza medycyny sportowej. Nie wiem jak jest w PZN ale w PZKosz są licencje stałe oraz okresowe. Stała jest przyznawana raz na zawsze, okresowa co sezon. Nie mając okresowej zawodnik nie może brać udziału we współzawodnictwie, trenować może (czyli w turniejach towarzyskich może grać, w rozgrywkach organizowanych przez PZS nie).

 

Reasumując zostawcie te dzieciaki w spokoju i niech biorą udział w treningach, zawodach itd. 

 

Mamusi owszem należy się hejt, jeśli wykorzystała okazję zgrupowania klubowego do osobistej rekreacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja jest potrzebna abyś mógł startować w zawodach

Jutro Emi podobno skacze na Wielkiej Krokwi. Kibicujemy!

 

 

 

Reasumując zostawcie te dzieciaki w spokoju i niech biorą udział w treningach, zawodach itd. 

 

Czy dla wszystkich dzieciaków jest to takie proste jak dla dzieci Emi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, bawcie się w kiboli politycznych ale nie nadużywajcie faktów. Licencja jest potrzebna abyś mógł startować w zawodach, udział w treningach w klubie, obozie sportowym organizowanym przez klub nie wymaga licencji, wymaga dopuszczenia przez lekarza medycyny sportowej. Nie wiem jak jest w PZN ale w PZKosz są licencje stałe oraz okresowe. Stała jest przyznawana raz na zawsze, okresowa co sezon. Nie mając okresowej zawodnik nie może brać udziału we współzawodnictwie, trenować może (czyli w turniejach towarzyskich może grać, w rozgrywkach organizowanych przez PZS nie).

 

Reasumując zostawcie te dzieciaki w spokoju i niech biorą udział w treningach, zawodach itd. 

 

Mamusi owszem należy się hejt, jeśli wykorzystała okazję zgrupowania klubowego do osobistej rekreacji.

 

Mylisz się kolego w kilku kwestiach.

1. jak sobie jutro założę klub emerytowanego narciarza to nie uprawnia mnie to do treningów i nie jestem zwolniony z obostrzeń covidowych, a jej synowie tylko należeli do klubu. Należeć też można do kółka różańcowego, co nie uprawnia cię do prowadzenia mszy. Licencje wyrobiła mamusia w jeden dzień po fakcie, czyli jak ją przyłapali

2. Jest takie powiedzenie "czym skorupka za młodu nasiąknie..." I co z wychowaniem? Jak gówniarze dzięki mamusi łamią prawo od dziecka, bo mają kaprys, to jak będzie później?  Zresztą przykład idzie z góry, a mamusia ma wprawę w łamaniu prawa - głosowała, choć się nie cieszyła.

3. Nie jestem kibolem, nie chcę tylko być traktowany jak śmieć, a do tego się to sprowadza. Jeśli Tobie taka rola pasuje - głosuj na nich. Ty na cmentarz nie wejdziesz, bo kurdupel musi mieć spokój, do szpitala do umierającej osoby też  nie,bo minister ma pierwszeństwo. Na stok też nie mogę bo synkowie z mamusią zajmują. Chcesz w tym uczestniczyć - proszę bardzo, ale nie licz na mój poklask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię temat https://youtu.be/cCRfDiuBU84 Bezpieczny przejazd. Zróbcie wszystko by o was nie napisali selekcja naturalna. Włącz myślenie. Szkoda tylko dzieci i tego co ich uczą rodzice https://youtu.be/CJiTNHrk7v4 Czegoś podobnego nauczyła swoje dzieci nasza EMI. Łamania prawa. Jeśli ktoś włączy myślenie to na PiS też nie zagłosuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie gdzie znalezc tekst rozporzadzenia "o m.in zamknieciu stokow"? Szukam na RCL i jakoś kiepsko....

DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 21 grudnia 2020 r. Poz. 2316 ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego w kilku kwestiach.

1. jak sobie jutro założę klub emerytowanego narciarza to nie uprawnia mnie to do treningów i nie jestem zwolniony z obostrzeń covidowych, a jej synowie tylko należeli do klubu. Należeć też można do kółka różańcowego, co nie uprawnia cię do prowadzenia mszy. Licencje wyrobiła mamusia w jeden dzień po fakcie, czyli jak ją przyłapali

2. Jest takie powiedzenie "czym skorupka za młodu nasiąknie..." I co z wychowaniem? Jak gówniarze dzięki mamusi łamią prawo od dziecka, bo mają kaprys, to jak będzie później?  Zresztą przykład idzie z góry, a mamusia ma wprawę w łamaniu prawa - głosowała, choć się nie cieszyła.

3. Nie jestem kibolem, nie chcę tylko być traktowany jak śmieć, a do tego się to sprowadza. Jeśli Tobie taka rola pasuje - głosuj na nich. Ty na cmentarz nie wejdziesz, bo kurdupel musi mieć spokój, do szpitala do umierającej osoby też  nie,bo minister ma pierwszeństwo. Na stok też nie mogę bo synkowie z mamusią zajmują. Chcesz w tym uczestniczyć - proszę bardzo, ale nie licz na mój poklask.

 

Wychodzi z tej nienawiści po prostu bezdenna ignoracja.

Możesz sobie założyć klub, ale musisz go zarejestrować w PZN.

Wystarczy należeć do dowolnego klubu, żeby uczestniczyć w treningach

Licencja jest potrzebna, żeby uczestniczyć w zawodach organizowanych przez PZN - czyli oficjalnych zawodach związku narciarstwa.

Licencje nie były potrzebne do uczestniczenia w treningach i zawodach klubowych.

Wymóg licencji na obozach wprowadziło dopiero rozporządzenie z 21 grudnia 2020. Organizatorzy obozu, który rozpoczynał się kilka dni później może powinni, ale nie musieli być tego świadomi.

 

Ja niestety będę cię traktował jak przepełnionego hejtem śmiecia, który wypowiada się na forum sportowym nie mając o sporcie zielonego pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci zabrakło jednego dna licencji ile gotów byłbyś zapłacić 1k czy 30k?

 

Sprawdziłbym czy nie było okresu dostosowawczego do rozporządzenia.

Rozporządzenia covidowe wchodzą bez uprzedzenia więc muszą zakładać okres dostosowawczy.

 

PO pewnie by tak skasowała swoich przeciwników politycznych - znienacka rozporządzenie i mandaciki! A co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłbym czy nie było okresu dostosowawczego do rozporządzenia.
Rozporządzenia covidowe wchodzą bez uprzedzenia więc muszą zakładać okres dostosowawczy.

PO pewnie by tak skasowała swoich przeciwników politycznych - znienacka rozporządzenie i mandaciki! A co!

30k kasował PiS w ramach Sanepidu np za zgromadzenia. Nie prezydenckie bynajmniej. Ty napradę nic nie widzisz po drugiej stronie? PS pytanie testowe wymień 5 wtop pisu potrafisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30k kasował PiS w ramach Sanepidu np za zgromadzenia. Nie prezydenckie bynajmniej. Ty napradę nic nie widzisz po drugiej stronie?

 

Od jakiego czasu wiadomo o zakazie zgromadzeń?

Od roku?

Moim zdaniem powinien być okres dostosowawczy do takich rozporządzeń - inaczej wszystkie obozy sportowe, które 21.12 miały uczestników bez wystawionych licencji miałyby zapłacić kary. To lekki absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30k kasował PiS w ramach Sanepidu np za zgromadzenia. Nie prezydenckie bynajmniej. Ty napradę nic nie widzisz po drugiej stronie?

 

Duża część elektoratu jest cały czas konsekwentnie ślepa: https://wydarzenia.i...odb,nId,4988789

Ch.. z demokracją, godnością, prawami obywatelskimi, uczciwością --> byle socjal dali to będziem głosować. Przerażające jak głupim społeczeństwem jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego w kilku kwestiach.

1. jak sobie jutro założę klub emerytowanego narciarza to nie uprawnia mnie to do treningów i nie jestem zwolniony z obostrzeń covidowych, a jej synowie tylko należeli do klubu. Należeć też można do kółka różańcowego, co nie uprawnia cię do prowadzenia mszy. Licencje wyrobiła mamusia w jeden dzień po fakcie, czyli jak ją przyłapali

2. Jest takie powiedzenie "czym skorupka za młodu nasiąknie..." I co z wychowaniem? Jak gówniarze dzięki mamusi łamią prawo od dziecka, bo mają kaprys, to jak będzie później?  Zresztą przykład idzie z góry, a mamusia ma wprawę w łamaniu prawa - głosowała, choć się nie cieszyła.

3. Nie jestem kibolem, nie chcę tylko być traktowany jak śmieć, a do tego się to sprowadza. Jeśli Tobie taka rola pasuje - głosuj na nich. Ty na cmentarz nie wejdziesz, bo kurdupel musi mieć spokój, do szpitala do umierającej osoby też  nie,bo minister ma pierwszeństwo. Na stok też nie mogę bo synkowie z mamusią zajmują. Chcesz w tym uczestniczyć - proszę bardzo, ale nie licz na mój poklask.

Robert spokojnie.

1) Załóż klub ale jeszcze klub musi być członkiem PZS. Ktoś (chyba Mitek weryfikował, że te dzieciaki są członkami klubu i biorą udział w zawodach od 2014 roku). Zatem ten klub jest pewnie członkiem PZN (ja tego nie sprawdzałem). Wymyślili, że sport kwalifikowany może działać i dobrze ,że przynajmniej tyle. Konkretnie w tej sprawie nie znam przepisów PZN odnośnie licencjonowania zawodników (każdy PZS ma swoje statuty i regulaminy). Jeśli przepis PZ został złamany (a tego jeszcze chyba nie ogłosili/niezweryfikowali), to wówczas wyjdzie czy wina klubu, mamusi czy jeszcze kogoś.

 

2) Czym skorupka....powtarzam te dzieci uprawiają narciarstwo alpejskie w klubie i nie zwalajmy na nich nieodpowiedzialnego postepowania dorosłych rodziców (jeśli rodzice smigali wraz z nimi to skandal ale aż tak tego nie sledzę i nie wiem jak było)

 

3) Jestem za zrobieniem z tym porządku od lat...synek Tuska w OLT....kurdupel na cmentarzu....kasa z FOZZ dla UB, SB, WSI itd.....pieniądze z puli sponsorskiej klubu AZS Koszalin do prywatnej kieszeni w kwocie 2 mln złotych....kierownik OSIR, kolega burmistrza.....Uczestniczę w tym chce czy nie, jako obywatel tego kraju, a głosować...cóż nie mam na kogo obecnie, a jako ideowiec nie uznaję pojęcia mniejszego zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiego czasu wiadomo o zakazie zgromadzeń?
Od roku?
Moim zdaniem powinien być okres dostosowawczy do takich rozporządzeń - inaczej wszystkie obozy sportowe, które 21.12 miały uczestników bez wystawionych licencji miałyby zapłacić kary. To lekki absurd.


Absurd po jednej stronie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert spokojnie.
1) Załóż klub ale jeszcze klub musi być członkiem PZS. Ktoś (chyba Mitek weryfikował, że te dzieciaki są członkami klubu i biorą udział w zawodach od 2014 roku). Zatem ten klub jest pewnie członkiem PZN (ja tego nie sprawdzałem). Wymyślili, że sport kwalifikowany może działać i dobrze ,że przynajmniej tyle. Konkretnie w tej sprawie nie znam przepisów PZN odnośnie licencjonowania zawodników (każdy PZS ma swoje statuty i regulaminy). Jeśli przepis PZ został złamany (a tego jeszcze chyba nie ogłosili/niezweryfikowali), to wówczas wyjdzie czy wina klubu, mamusi czy jeszcze kogoś.

2) Czym skorupka....powtarzam te dzieci uprawiają narciarstwo alpejskie w klubie i nie zwalajmy na nich nieodpowiedzialnego postepowania dorosłych rodziców (jeśli rodzice smigali wraz z nimi to skandal ale aż tak tego nie sledzę i nie wiem jak było)

3) Jestem za zrobieniem z tym porządku od lat...synek Tuska w OLT....kurdupel na cmentarzu....kasa z FOZZ dla UB, SB, WSI itd.....pieniądze z puli sponsorskiej klubu AZS Koszalin do prywatnej kieszeni w kwocie 2 mln złotych....kierownik OSIR, kolega burmistrza.....Uczestniczę w tym chce czy nie, jako obywatel tego kraju, a głosować...cóż nie mam na kogo obecnie, a jako ideowiec nie uznaję pojęcia mniejszego zła.


Nic nie uprawiają. Może uprawiali. Inaczej pojawili by się w zawodach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy dla wszystkich dzieciaków jest to takie proste jak dla dzieci Emi?

Dla tych, które biorą udział w rywalizacji w ramach współzawodnictwa sportowego organizowanego przez PZS jest prostsze. To nie oznacza jednak, że piłkarze, koszykarze itd. mogą śmigać na nartach (choć gdybym zorganizował obóz zimowy przygotowawczy w górach, to ze sportowego punktu widzenia nie miałbym problemu uzasadnić jazdy na nartach jako elementu szkolenia. Tu dochodzimy do kwestii doprecyzowywania rozporządzeń czy ogólnie przepisów. 

Przykład - w moim mieście (władza bezpartyjna), radni tak skrupulatnie przygotowywali uchwałę dotycząca rozbudowy infrastruktury drogowej, że uchwała przeszła...jako dotycząca miasta Radom (kopiowali zapewne z jakiejś kancelarii uchwałę dla Radomia i nawet nie potrafili zauważyć i zmienić nazwy miasta w papierach.) Ot takie mamy realia i im wyżej tym nie jest lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...