Skocz do zawartości

Lepszy sort na nartach


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej opinii, papier jest tu najmniej istotny. Jeżeli wprowadza się regulacje ograniczające prawa obywatela, to wypadałoby przynajmniej zachować jakieś pozory, że samemu się je zachowuje. Tu podobnie jak w przypadku byłego ministra zdrowia mamy przykład okazywanej społeczeństwu buty. Wy macie siedzieć na dupie w domu, a my „lepszy sort” mamy te ograniczenia w dupie.

 

Dlatego tak zatytułowałem post :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszyscy partyjniacy to qrwy, które poszły do polityki po profity

bydło, które znalazło sobie sposób na życie z publicznych pieniędzy

i nie ważne, czy z prawa, lewa, czy ze środka

 

nie ma i nigdy nie było czego oczekiwać od partyjnej hołoty

więc o jakiej moralności tu mówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii, papier jest tu najmniej istotny. Jeżeli wprowadza się regulacje ograniczające prawa obywatela, to wypadałoby przynajmniej zachować jakieś pozory, że samemu się je zachowuje. Tu podobnie jak w przypadku byłego ministra zdrowia mamy przykład okazywanej społeczeństwu buty. Wy macie siedzieć na dupie w domu, a my „lepszy sort” mamy te ograniczenia w dupie.


Mam wrażenie, że różnimy się w niuansach/perspektywie :-) Dla mnie brak papieru też nie jest bardzo ważny (choć to polityczny błąd), ale jeśli to był wyjazd rekreacyjny (a nie tylko brak papierka) to już nieładnie. Dlatego szukałem w necie i pytałem Wojtka.

Ps. W niektórych dyskusjach o nartach też mam to wrażenie (może mylne) różnych perspektyw, np: jeden piszę: odciążyć wewnętrzną, a drugi obciążyć zewnętrzną :-) albo: jeden piszę jechałem dla funu i popełniałem błedy, a drugi popełniałeś błedy i prawidłowo jeździ się inaczej :-) Czasem w efekcie dyskusja jest ciekawa (dużo dodatkowych informacji, szczegółów, argumentów, materiałów), czasem zabawna. Bardzo sobie cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że różnimy się w niuansach/perspektywie :-) Dla mnie brak papieru też nie jest bardzo ważny (choć to polityczny błąd), ale jeśli to był wyjazd rekreacyjny (a nie tylko brak papierka) to już nieładnie. Dlatego szukałem w necie i pytałem Wojtka.

 

 

Przyjechała całą rodziną i z mężem podobno poszli tylko na skitury. Jak to nie jest rekreacja to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii, papier jest tu najmniej istotny. Jeżeli wprowadza się regulacje ograniczające prawa obywatela, to wypadałoby przynajmniej zachować jakieś pozory, że samemu się je zachowuje. Tu podobnie jak w przypadku byłego ministra zdrowia mamy przykład okazywanej społeczeństwu buty. Wy macie siedzieć na dupie w domu, a my „lepszy sort” mamy te ograniczenia w dupie.

Uważam, że jak nawet nie mieli tylko papierka to powinni najpierw papier zdobyć a potem jeździć. Przecież nie społeczeństwo ustaliło te zasady. Kiedyś mawiano, że przykład idzie z góry....

Podobnie było z pewnym jegomościem na cmentarzu. 

Tylko moim zdaniem sprawa raczej zostanie zamieciona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dowiedzieć się czy trenowali i tylko papieru/licencji nie było (kto nigdy nie pojechał bez dokumentów "po bułki" niech pierwszy rzuci kamieniem) czy ściemniali?

 

Nie potrzebujesz licencji, żeby trenować i jeździć w klubie.

Licencja zawodnicza jest potrzebna tylko na zawody organizowane przez PZN.

To znaczy była do 20 grudnia 2020 - bo wtedy zaczęły być wymagane też na obozach sportowych, wymóg covidowy.

Zwykły wymóg biurokratyczny, łatwiejszy do sprawdzenia czy nie jesteś członkiem klubu "od wczoraj".

Chociaż w zasadzie też możesz od wczoraj bo klub tylko musi potwierdzić na wniosku o licencję, że jesteś jego członkiem.

Dlatego dzieciaki Emilewicz dostały licencje od ręki bo jeżdżą w klubie od 2011 i 2014 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz licencji, żeby trenować i jeździć w klubie.

Licencja zawodnicza jest potrzebna tylko na zawody organizowane przez PZN.

To znaczy była do 20 grudnia 2020 - bo wtedy zaczęły być wymagane też na obozach sportowych, wymóg covidowy.

Zwykły wymóg biurokratyczny, łatwiejszy do sprawdzenia czy nie jesteś członkiem klubu "od wczoraj".

Chociaż w zasadzie też możesz od wczoraj bo klub tylko musi potwierdzić na wniosku o licencję, że jesteś jego członkiem.

Dlatego dzieciaki Emilewicz dostały licencje od ręki bo jeżdżą w klubie od 2011 i 2014 roku.

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. A jeżeli Twoja wiara w to, że jeżdżą w klubie tak jak podałeś, to jest to typowy przykład wiary elektoratu pisdzielców w ich obietnice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety obawiam się że gdyby stosować takie kryteria wobec wszystkich posłów to ławy świeciły by pustkami  

Tylko kto miałby te kryteria stosować? Wyborcy za 3 lata dawno zapomną takie wybryki bo wrzuci im się jakiś temat bardziej nośny (np LGBT w czasie ostatnich wyborów). Pamięć wyborcy jest bardzo krótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. A jeżeli Twoja wiara w to, że jeżdżą w klubie tak jak podałeś, to jest to typowy przykład wiary elektoratu pisdzielców w ich obietnice. 

Cześć

Jeżdżą w klubie, nie wiem czy obecnie ale są w wykazach oraz na listach wyników zawodów o których mówi ta kobieta a także jeden (przynajmniej jeden rzucił mi się w oczy) był klasyfikowany na koniec chyba 2017 czy 2018 na oficjalnych listach PZN w klasie junior C (na ostatnim miejscu z jednym punktem wprawdzie - ale był).

To tyle żeby być uczciwym wobec siebie bo baby nie znoszę.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeżdżą w klubie, nie wiem czy obecnie ale są w wykazach oraz na listach wyników zawodów o których mówi ta kobieta a także jeden (przynajmniej jeden rzucił mi się w oczy) był klasyfikowany na koniec chyba 2017 czy 2018 na oficjalnych listach PZN w klasie junior C (na ostatnim miejscu z jednym punktem wprawdzie - ale był).

To tyle żeby być uczciwym wobec siebie bo baby nie znoszę.

Pozdrowienia

a ten najmłodszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że q......czegoś tu ktoś nie rozumie, nie rozmawiamy o Pani Kasi z warzywniaka która coś przekombinowała, załatwiła, przytuliła itp rozmawiamy o Pani POSEŁ - osobie która w tym kraju tworzy prawo, jest bardzo ważnym ogniwem łańcucha zwanego demokracją, jej nazwisko na zawsze pozostanie w pamięci historyków. Dlatego wymagam od takich osób wysokich standardów etyczno prawnych. Poseł który łamie prawo powinien ponosić b. surowe konsekwencje karne zwłaszcza jeżeli wykorzystuje do tego otrzymane z wyboru stanowisko.

Wystarczyło siąść na kanapie i powiedzieć tak - słuchajcie chłopaki wiecie że jest trudna sytuacja, dzieci nie mogą wyjechać na ferie ani niejednokrotnie uprawiać tak jak wy amatorskiego sportu. Wiecie też że jestem posłanką która to prawo stworzyła. Pokażemy naszą solidarność z innymi dziećmi i w tym roku nie będziecie trenować do czasu uchylenia zakazu.

Niestety obawiam się że gdyby stosować takie kryteria wobec wszystkich posłów to ławy świeciły by pustkami  

 

Dla mnie sprawa jest na 200% jasna dlaczego TVN24 wyszukał tę aferę - skoro kierownictwo TVN (Walter, Miszczak, Kiela) wkręciło się przed 200 lekarzy z WUM ze szczepieniami.

 

Natomiast tutaj - może w klubie po prostu nie zapoznali się z rozporządzeniem z 20 grudnia 2020 i wysłali dzieci z klubu na obóz dzień czy dwa później nie wyrabiając im licencji. Zwykle na dostosowanie się do rozporządzenia jest jakiś okres dostosowawczy. 7 stycznia to nie licząc Świąt dwa tygodnie (dokładnie 12 dni roboczych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w drugim przypadku chodziło o zwłokę 12 dni roboczych przy nowym, niespecjalnie istotnym wymaganiu biurokratycznym - obozy sportowe odbywają się tak jak się odbywały, tylko wymagane są licencje zawodnicze, które wydawane są w jeden dzień.

Buhahaha, miłość do PiSowców u niektórych jest tak wielka, że ich wyznawcy tłumaczą ich goręcej niż oni sami siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiesz na post #108 czy umiesz tylko o tvnie pisać?

A co jest w poście 108, bo widzę że o Emilewicz, więc nie bardzo wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz. Poza tym "tylko"? Trochę już popisałem na tym forum, więc to "tylko" to jakieś nieporozumienie. A TVN to nawet nie oglądam, w ogóle nie oglądam telewizji informacyjnej. Emilewicz to nawet z Mogilan, więc jeszcze bliżej gór. To tak informacyjnie, bo zaraz mi wyciągną, że jej bronię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha, miłość do PiSowców u niektórych jest tak wielka, że ich wyznawcy tłumaczą ich goręcej niż oni sami siebie :D

Kurde jak uważam co uważam to tu masz święta rację. Post genialny i trafiony w dziesiątkę. Lepiej tego się nie da ująć. Och Ci kochani pisdzielcy i ta ich bezgraniczna miłość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest w poście 108, bo widzę że o Emilewicz, więc nie bardzo wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz. Poza tym "tylko"? Trochę już popisałem na tym forum, więc to "tylko" to jakieś nieporozumienie. A TVN to nawet nie oglądam, w ogóle nie oglądam telewizji informacyjnej.
Emilewicz to nawet z Mogilan, więc jeszcze bliżej gór. To tak informacyjnie, bo zaraz mi wyciągną, że jej bronię.

 

 Sorry,

To było pytanie do wyznawcy. Coś źle kliknąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...