Skocz do zawartości

Lepszy sort na nartach


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

A coś więcej? Byłeś akurat i widziałeś? Nie uprawiają narciarstwa? Serio pytam.

W sieci:
- chyba ich wyniki WTS Deski,
- Tvn24 napisał: brali udział w zgrupowaniu, choć nie mieli licencji.
- Tajner: "Licencje sportowe wydaje PZN na wniosek klubów. Nie jestem w stanie sprawdzić teraz terminowości licencji synów pani wicepremier. Wiem jednak, że mają oni bogatą historię w narciarstwie i że już w poprzednich latach rodzice byli zaangażowani w sport dzieci. Nie są to osoby przypadkowe i nie ma powodu doszukiwać się czegoś nieodpowiedniego."

Wbrew niektórym (którzy już wyrok wydali bo "wygląda jak czarownica") ja jeszcze dużo nie wiem. Dla mnie clue jest ważne, a nie papier. Tym bardziej, że to dzieci, nie tylko Emilewicz.

Ps. Pospieszne załatwianie licencji "dzień po" mi się nie podoba = za to już płaci.

 

Strach, strach strach...

Najlepiej zignoruj życie.

Jest na to parę dobrych sposobów:

- podcięcie żył po pijaku - pewnie za mało pijesz

- pętla - znasz węzły..? - możesz mieć jakieś związki. - może być

- strzał - nie masz dostępu do broni

- ale są lepsze POMYSŁY:
 

SKORZYSTAJ Z BAZY POMYSŁÓW NA SAMOBÓJSTWO NASZEJ FIRMY : "RAZ A DOBRZE"

Jedna opłata, jeden stres i... święty spokój...naprawdę na zawsze!

TYLKO  Nasza firma zapewnia pewność i skuteczność.

 

ZNIŻKI DLA KLIENTÓW FOR NARCIARSKICH, KTÓRZY WYLEGITYMUJĄ SIĘ WIARYGODNĄ INFORMACJĄ, ŻE GŁOSOWALI NA PIS (potwierdzone przynajmniej 50 postów jest akceptowane) - 15%. Dla wyjątkowo upierdliwych - 25%.

 

FIRMA NIE PRZEWIDUJE KARNETÓW DLA STAŁYCH KLIENTÓW. POWINOWACTWO NIE POWODUJE UPRAWNIEŃ DO ZNIŻEK.

 

POZDROWIENIA

 

NASZE HASŁO:

CHĘTNIE ZROBIMY INTERES NA TWOJEJ ŚMIERCI BO TOBIE TO JUŻ... RYBA. :) :)

 

Trzymaj się Mariusz - a propos M.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1610609882_xl7yuj_600.jpg

Przypomniałeś Sobie o szczepieniu kierownictwa tvn, aktorów i celebrytów? :-) Chyba nie komentowaliście, mema nie było, nikt nie wyraził oburzenia, Kazik piosenki nie napisał :-)

Napisze jeszcze raz/serio: załatwianie licencji "dzień po" mi się nie podoba, co do meritum to nie wiem jak było, więc powstrzymam się od strzelania i bronienia do czasu aż wyrobie sobie zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałeś Sobie o szczepieniu kierownictwa tvn, aktorów i celebrytów? :-) Chyba nie komentowaliście, mema nie było, nikt nie wyraził oburzenia, Kazik piosenki nie napisał :-)

Napisze jeszcze raz/serio: załatwianie licencji "dzień po" mi się podoba, co do meritum to nie wiem jak było, więc powstrzymam się od strzelania i bronienia do czasu aż wyrobie sobie zdanie.

 

Strach, strach strach...

Najlepiej zignoruj życie.

Jest na to parę dobrych sposobów:

- podcięcie żył po pijaku - pewnie za mało pijesz

- pętla - znasz węzły..? - możesz mieć jakieś związki. - może być

- strzał - nie masz dostępu do broni

- ale są lepsze POMYSŁY:
 

SKORZYSTAJ Z BAZY POMYSŁÓW NA SAMOBÓJSTWO NASZEJ FIRMY : "RAZ A DOBRZE"

Jedna opłata, jeden stres i... święty spokój...naprawdę na zawsze!

TYLKO  Nasza firma zapewnia pewność i skuteczność.

 

ZNIŻKI DLA KLIENTÓW FOR NARCIARSKICH, KTÓRZY WYLEGITYMUJĄ SIĘ WIARYGODNĄ INFORMACJĄ, ŻE GŁOSOWALI NA PIS (potwierdzone przynajmniej 50 postów jest akceptowane) - 15%. Dla wyjątkowo upierdliwych - 25%.

 

FIRMA NIE PRZEWIDUJE KARNETÓW DLA STAŁYCH KLIENTÓW. POWINOWACTWO NIE POWODUJE UPRAWNIEŃ DO ZNIŻEK.

 

POZDROWIENIA

 

NASZE HASŁO:

CHĘTNIE ZROBIMY INTERES NA TWOJEJ ŚMIERCI BO TOBIE TO JUŻ... RYBA. :) :)

 

Trzymaj się Mariusz - a propos M.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałeś Sobie o szczepieniu kierownictwa tvn, aktorów i celebrytów? :-) Chyba nie komentowaliście, mema nie było, nikt nie wyraził oburzenia, Kazik piosenki nie napisał :-)

Napisze jeszcze raz/serio: załatwianie licencji "dzień po" mi się podoba, co do meritum to nie wiem jak było, więc powstrzymam się od strzelania i bronienia do czasu aż wyrobie sobie zdanie.

 

Szczepienie Jandy i Milera to kures.wo. Mogłem się wkręcić jako medyk, bo z pierwszego wykształcenia jestem rehabilitantem, Czekałem do dzisiaj, ale "przerwa techniczna" rejestruje swoich

Nie wiem, czy celowo, ale napisałeś "załatwianie licencji dzień po mi się podoba" dlatego aby nie umknęło zacytowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepienie Jandy i Milera to kures.wo. Mogłem się wkręcić jako medyk, bo z pierwszego wykształcenia jestem rehabilitantem, Czekałem do dzisiaj, ale "przerwa techniczna" rejestruje swoich
Nie wiem, czy celowo, ale napisałeś "załatwianie licencji dzień po mi się podoba" dlatego aby nie umknęło zacytowałem :)


Popełniłem bład, miało być: załatwianie licencji dzień po mi się nie podoba. Już poprawiam. Dobrze, że nie jestem politykiem - bo by było :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem bład, miało być: załatwianie licencji dzień po mi się nie podoba. Już poprawiam. Dobrze, że nie jestem politykiem - bo by było :-)

 

Strach, strach strach...

Najlepiej zignoruj życie.

Jest na to parę dobrych sposobów:

- podcięcie żył po pijaku - pewnie za mało pijesz

- pętla - znasz węzły..? - możesz mieć jakieś związki. - może być

- strzał - nie masz dostępu do broni

- ale są lepsze POMYSŁY:
 

SKORZYSTAJ Z BAZY POMYSŁÓW NA SAMOBÓJSTWO NASZEJ FIRMY : "RAZ A DOBRZE"

Jedna opłata, jeden stres i... święty spokój...naprawdę na zawsze!

TYLKO  Nasza firma zapewnia pewność i skuteczność.

 

ZNIŻKI DLA KLIENTÓW FOR NARCIARSKICH, KTÓRZY WYLEGITYMUJĄ SIĘ WIARYGODNĄ INFORMACJĄ, ŻE GŁOSOWALI NA PIS (potwierdzone przynajmniej 50 postów jest akceptowane) - 15%. Dla wyjątkowo upierdliwych - 25%.

 

FIRMA NIE PRZEWIDUJE KARNETÓW DLA STAŁYCH KLIENTÓW. POWINOWACTWO NIE POWODUJE UPRAWNIEŃ DO ZNIŻEK.

 

POZDROWIENIA

 

NASZE HASŁO:

CHĘTNIE ZROBIMY INTERES NA TWOJEJ ŚMIERCI BO TOBIE TO JUŻ... RYBA. :) :)

 

Trzymaj się Mariusz - a propos M.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz przypomnę. Dwie kobitki po 60 stojące od siebie w odległości 3 metrów z konstytucją w ręku dostały po 30 tysi kary. Kary administracyjnej. Poczytaj co to.


Tej sprawy nie znam zupełnie. Praca (chipy :-) ) mnie wsysła i politykę odstrzeliłem. Sam nie wiem czemu złamałem postanowienie nie uczestniczyć w takich rozmowach. Chyba wkurzenie bo przez restrykcje (Polska) i prace (zagranica) ten sezon nie będzie taki jak zaplanowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej sprawy nie znam zupełnie. Praca (chipy :-) ) mnie wsysła i politykę odstrzeliłem. Sam nie wiem czemu złamałem postanowienie nie uczestniczyć w takich rozmowach. Chyba wkurzenie bo przez restrykcje (Polska) i prace (zagranica) ten sezon nie będzie taki jak zaplanowałem.

 

To Ty już nie robisz tych "narodowych garnków" ?

 

przepraszam, nie mogłem się oprzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilewicz to zwykła, ohydna, bezczelna karierowiczka, bez żadnych kompetencji zawodowych ani moralnych. Mitek dobrze opisał jej postawę to jest zwykłe szmaciarstwo.

 

 

To możliwe. Natomiast do uczestnictwa w treningu bez licencji nie były potrzebne żadne koneksje. Na niektórych stokach była taka możliwość, nawet dla człowieka z ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem bład, miało być: załatwianie licencji dzień po mi się nie podoba. Już poprawiam. Dobrze, że nie jestem politykiem - bo by było :-)

Internety nie zapominają, dwa cytaty z Jadwigi z deficytem słuchu: Dołączona grafika „- Polak potrafi. Mamy gen, który sprawia, że potrafimy sobie radzić z niedogodnościami regulacyjnymi. -”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internety nie zapominają (ciach)

... i nie wybaczają.

Ciała dała i za to zapłaci. W sumie/według mnie już płaci (stos się pali). Pytanie czy proporcjonalnie do przewinienia? Każdy pewnie ma tu jakąś swoją opinie (i nie zamierzam tych opinii zmieniać). Mnie interesuje czy to tylko papieru brakowało, czy była ściema? Tak żeby wyrobić sobie własną.

Ps. Już kiedyś pisaliśmy o nauczycielkach w tvp - to wiesz, że linczów/jakobinów nie lubię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i nie wybaczają. Ciała dała i za to zapłaci. W sumie/według mnie już płaci (stos się pali). Pytanie czy proporcjonalnie do przewinienia? Każdy pewnie ma tu jakąś swoją opinie (i nie zamierzam tych opinii zmieniać). Mnie interesuje czy to tylko papieru brakowało, czy była ściema? Tak żeby wyrobić sobie własną. Ps. Już kiedyś pisaliśmy o nauczycielkach w tvp - to wiesz, że linczów/jakobinów nie lubię.

W mojej opinii, papier jest tu najmniej istotny. Jeżeli wprowadza się regulacje ograniczające prawa obywatela, to wypadałoby przynajmniej zachować jakieś pozory, że samemu się je zachowuje. Tu podobnie jak w przypadku byłego ministra zdrowia mamy przykład okazywanej społeczeństwu buty. Wy macie siedzieć na dupie w domu, a my „lepszy sort” mamy te ograniczenia w dupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...