Skocz do zawartości

Lepszy sort na nartach


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wracając do sedna to zachowanie pani Emilewicz w czasie lokdaunu i jej wyjazd z rodziną na narty  jest dokładnie takie same jak Petru w czasie blokady sejmu i wyjazd na Maderę

nie. Emilewicz jest twarzą rządu, który wprowadził zakaz. A Petru, to polityk opozycji, który spierd... swoją szansę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sedna to zachowanie pani Emilewicz w czasie lokdaunu i jej wyjazd z rodziną na narty  jest dokładnie takie same jak Petru w czasie blokady sejmu i wyjazd na Maderę

 

No nie do końca.

Tamten zrobił z siebie pajaca, a ona złamała prawo. On poniósł konsekwencje, bo go zmiotło ze sceny, ona ma się dobrze i nie słychać wśród pisuarów o karze np. administracyjnej. Jest różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dowiedzieć się czy trenowali i tylko papieru/licencji nie było (kto nigdy nie pojechał bez dokumentów "po bułki" niech pierwszy rzuci kamieniem) czy ściemniali?

Ktoś tu wspominał Monty Python-a :-)
attachicon.giflogika-sredniowiecza-znalezlismy-wiedzme-musimy-ja-spalic-skad-wiecie-ze-to-wiedzma-bo-wyglada-jak-wiedzma.jpeg

JA. I Kurwo mógłbym mieć licencję w 5 minut, każdą, ale tego nie robię bo...jestem człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dowiedzieć się czy trenowali i tylko papieru/licencji nie było (kto nigdy nie pojechał bez dokumentów "po bułki" niech pierwszy rzuci kamieniem) czy ściemniali?

Ktoś tu wspominał Monty Python-a :-)
attachicon.giflogika-sredniowiecza-znalezlismy-wiedzme-musimy-ja-spalic-skad-wiecie-ze-to-wiedzma-bo-wyglada-jak-wiedzma.jpeg

 

Prawy Mariuszku. Nie dorabiaj ideologii.

NIE mieli licencji. Została im wystawiona po powrocie i to z kolejnymi po sobie numerami. Gdyby ich dziennikarz nie przydybał pewnie by jej sobie nie wyrobili.

Swoją drogą ciekawe czy spali u cioci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez sie za robote, zarobisz i pojedziesz na narty do Szwajcarii albo do Smoka na Nakiske.

Cześć

Inni też mogą tylko nie są zwykłymi ch......i. Proste. A do Smoka... chłopie dałbym sporą kasę ale nie mam bo zabrali mi ostatnio w podatkach dla bidnych nieudaczników, żeby wspomóc biedne branże itd. Ja muszę pracować cały czas i cały czas mam dochód albo nie mam ale podatki płacę, muszę mieć i muszę płacić, bo życie innych zależy od mojej pracy. ;) Wiesz o co chodzi...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA. I Kurwo mógłbym mieć licencję w 5 minut, każdą, ale tego nie robię bo...jestem człowiekiem.


Tak jesteś człowiekiem... to rzućmy lusterko/prawdę/bezpośrednio/ tak jak lubisz: jesteś chamem i prostakiem z wysokim mniemaniem o sobie. Zupełnie nieprawdziwym bo: ani śmiać się nie potrafisz, ani kulturalnie zachowywać, ani merytorycznie dyskutować (monolog to nie dyskusja), ani pracować nad sobą, a histeryzujesz/tupiesz nóżkami jak rozpieszczony dzieciak.

Przekroczyłeś granice dobrego smaku = do ignorowanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jesteś człowiekiem... to rzućmy lusterko/prawdę/bezpośrednio/ tak jak lubisz: jesteś chamem i prostakiem z wysokim mniemaniem o sobie. Zupełnie nieprawdziwym bo: ani śmiać się nie potrafisz, ani kulturalnie zachowywać, ani merytorycznie dyskutować (monolog to nie dyskusja), ani pracować nad sobą, a histeryzujesz/tupiesz nóżkami jak rozpieszczony dzieciak.

Przekroczyłeś granice dobrego smaku = do ignorowanych.

Strach, strach strach...

Najlepiej zignoruj życie.

Jest na to parę dobrych sposobów:

- podcięcie żył po pijaku - pewnie za mało pijesz

- pętla - znasz węzły..? - możesz mieć jakieś związki. - może być

- strzał - nie masz dostępu do broni

- ale są lepsze POMYSŁY:
 

SKORZYSTAJ Z BAZY POMYSŁÓW NA SAMOBÓJSTWO NASZEJ FIRMY : "RAZ A DOBRZE"

Jedna opłata, jeden stres i... święty spokój...naprawdę na zawsze!

TYLKO  Nasza firma zapewnia pewność i skuteczność.

 

ZNIŻKI DLA KLIENTÓW FOR NARCIARSKICH, KTÓRZY WYLEGITYMUJĄ SIĘ WIARYGODNĄ INFORMACJĄ, ŻE GŁOSOWALI NA PIS (potwierdzone przynajmniej 50 postów jest akceptowane) - 15%. Dla wyjątkowo upierdliwych - 25%.

 

FIRMA NIE PRZEWIDUJE KARNETÓW DLA STAŁYCH KLIENTÓW. POWINOWACTWO NIE POWODUJE UPRAWNIEŃ DO ZNIŻEK.

 

POZDROWIENIA

 

NASZE HASŁO:

CHĘTNIE ZROBIMY INTERES NA TWOJEJ ŚMIERCI BO TOBIE TO JUŻ... RYBA. :) :)

 

Trzymaj się Mariusz - a propos M.P. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściemniali. Pojechali sobie pojeździć, kiedy inni Polacy nie mogą.


A coś więcej? Byłeś akurat i widziałeś? Nie uprawiają narciarstwa? Serio pytam.

W sieci:
- chyba ich wyniki WTS Deski,
- Tvn24 napisał: brali udział w zgrupowaniu, choć nie mieli licencji.
- Tajner: "Licencje sportowe wydaje PZN na wniosek klubów. Nie jestem w stanie sprawdzić teraz terminowości licencji synów pani wicepremier. Wiem jednak, że mają oni bogatą historię w narciarstwie i że już w poprzednich latach rodzice byli zaangażowani w sport dzieci. Nie są to osoby przypadkowe i nie ma powodu doszukiwać się czegoś nieodpowiedniego."

Wbrew niektórym (którzy już wyrok wydali bo "wygląda jak czarownica") ja jeszcze dużo nie wiem. Dla mnie clue jest ważne, a nie papier. Tym bardziej, że to dzieci, nie tylko Emilewicz.

Ps. Pospieszne załatwianie licencji "dzień po" mi się nie podoba = za to już płaci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś więcej? Byłeś akurat i widziałeś? Nie uprawiają narciarstwa? Serio pytam.

W sieci:
- chyba ich wyniki WTS Deski,
- Tvn24 napisał: brali udział w zgrupowaniu, choć nie mieli licencji.
- Tajner: "Licencje sportowe wydaje PZN na wniosek klubów. Nie jestem w stanie sprawdzić teraz terminowości licencji synów pani wicepremier. Wiem jednak, że mają oni bogatą historię w narciarstwie i że już w poprzednich latach rodzice byli zaangażowani w sport dzieci. Nie są to osoby przypadkowe i nie ma powodu doszukiwać się czegoś nieodpowiedniego."

Wbrew niektórym (którzy już wyrok wydali bo "wygląda jak czarownica") ja jeszcze dużo nie wiem. Dla mnie clue jest ważne, a nie papier. Tym bardziej, że to dzieci, nie tylko Emilewicz.

Ps. Pospieszne załatwianie licencji "dzień po" mi się nie podoba = za to już płaci.

 

To ja jeszcze raz przypomnę. Dwie kobitki po 60 stojące od siebie w odległości 3 metrów z konstytucją w ręku dostały po 30 tysi kary. Kary administracyjnej. Poczytaj co to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...