Skocz do zawartości

Lepszy sort na nartach


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rodzina Emilewiczów "trenowała" w czasie zakazu nie będąc zawodnikami. Jak dziennikarze wykryli akcję cudownie zostali wpisani na listę zawodników PZN.

Tyle w temacie równych i równiejszych

https://tvn24.pl/pre...cje-pzn-4934452

https://www.rmf24.pl...-os,nId,4983965

To dla tych których nie stać na prenumeratę u Waltera.

A tak na marginesie co oznacza narciarstwo zawodowe bo ja mam papiery i jest to mój zawód który wymaga systematycznego doskonalenia i utrwalania nabytej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.rmf24.pl...-os,nId,4983965
To dla tych których nie stać na prenumeratę u Waltera.
A tak na marginesie co oznacza narciarstwo zawodowe bo ja mam papiery i jest to mój zawód który wymaga systematycznego doskonalenia i utrwalania nabytej wiedzy.

Raczej chodzilo o sport zawodowy, a nie zawod zwiazany z narciarstwem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina Emilewiczów "trenowała" w czasie zakazu nie będąc zawodnikami. Jak dziennikarze wykryli akcję cudownie zostali wpisani na listę zawodników PZN.

Tyle w temacie równych i równiejszych

https://tvn24.pl/pre...cje-pzn-4934452

Przedstawię ci czysto teoretyczna sytuację która może zaistnieć w realnej rzeczywistości - wnioski wyciągnij sam.

Oto pewnego dnia w lokalnym dzienniku pojawia się artykuł opatrzony serią zdjęć przedstawiający dzieci urzędnika - lokalnego policjanta,które jako dopisane do listy zawodników jeżdżą sobie na nartach.

Konsekwencją takiego materiału jest wszczęcie postepowania dyscyplinarnego wobec policjanta z tzw. etyki i stosowna "medialna" kara. Jeżeli w trakcie postepowania okazało się iż np . pokazał blachę, powoływał się na np komendanta lub Panią poseł Emilewicz to BSW z automatu wszczyna postepowanie - więc zarzut, zawieszenie i pa, pa.

Tymczasem urzędnik Emilewicz pisze post na twiterze i koniec.

Czy doktryna Neumanna obowiązuje także w obozie dobrej zmiany czas pokarze, przy czym mnie nie interesuje odpowiedzialność partyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.rmf24.pl...-os,nId,4983965

To dla tych których nie stać na prenumeratę u Waltera.

A tak na marginesie co oznacza narciarstwo zawodowe bo ja mam papiery i jest to mój zawód który wymaga systematycznego doskonalenia i utrwalania nabytej wiedzy.

Adam, w zamyśle czy też obecnej interpretacji załączam Ci cytat Polskiego Związku mojej dyscypliny "...wszystkie kluby biorące udział w systemie współzawodnictwa...". Potwierdzeniem jest zaświadczenie wystawiane przez dany związek.

 

W oparciu, o to np. ja cały czas prowadzę zajęcia z dzieciakami (bierzemy udział w rozgrywkach U-13). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wnioski o wydanie licencji dla trzech synów byłej wicepremier trafiły do Polskiego Związku Narciarskiego 7 stycznia. Tego samego dnia licencje zostały wydane. Takie informacje przekazał tvn24.pl szef komisji licencyjnej PZN. Zgrupowanie, w którym uczestniczyli jej synowie zakończyło się 6 stycznia, dzień przed wydaniem licencji."

 

To tyle w kwestii prawdomówności lepszego sortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze, jest to , że wszyscy zauważają błąd byłej pani minister, który tak naprawdę dowodzi jedynie jej hipokryzji.

Na wiosnę, kiedy pozbawiła kilkadziesiąt tysięcy przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w formie spółek cywilnych i osobowych, pomocy z tarczy anty-covid, odmawiając im przymiotu bycia pracodawcą, a jednocześnie narzucając kryterium przychodowe, nikt jej działań nie oceniał negatywnie.

No może za wyjątkiem samych zainteresowanych.

Schadenfreude w tym przypadku, nie równoważy utraty dziesiątków tysięcy złotych.

 

Za tamto beknie jak ich odsuniemy od władzy.

Ja się pytam gdzie policja i mandat, gdzie sanepid i kara administracyjna za złamanie zasad, które sama ustalała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.rmf24.pl...-os,nId,4983965

To dla tych których nie stać na prenumeratę u Waltera.

A tak na marginesie co oznacza narciarstwo zawodowe bo ja mam papiery i jest to mój zawód który wymaga systematycznego doskonalenia i utrwalania nabytej wiedzy.

 

Chodzi o to, że 20 grudnia weszło rozporządzenie, że na obozach sportowych mogą być tylko zawodnicy z licencją sportową.

PZN odnowił licencje dzieciakom Emilewicz 7 stycznia.

I tak nieźle biorąc pod uwagę święta i Sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że 20 grudnia weszło rozporządzenie, że na obozach sportowych mogą być tylko zawodnicy z licencją sportową.

PZN odnowił licencje dzieciakom Emilewicz 7 stycznia.

I tak nieźle biorąc pod uwagę święta i Sylwestra.

jesteś pewien, że odnowił, a że nie założył nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że 20 grudnia weszło rozporządzenie, że na obozach sportowych mogą być tylko zawodnicy z licencją sportową.

PZN odnowił licencje dzieciakom Emilewicz 7 stycznia.

I tak nieźle biorąc pod uwagę święta i Sylwestra.

 

Taaaa odnowili - chyba Twoje mieszkanie.

I na dodatek maja kolejne 3 numery licencji pomimo różnego wieku podaję 02367, 02368, 02369

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.0fa842ac0a60b1c578607074053ddc89.jpg

Cześć

Panowie i Panie'

Ze ścierwem się nie rozmawia ani o nim nie pisze tylko je depcze.

Ogarnijcie się i nie marnujcie czasu na pisanie takich postów i wyszukiwanie takich informacji.

OGARNIJCIE SIĘ.

Pozdrowienia

PS

Tylko mi tu nie piszcie o kulturze i tym podobnych dyrdymałach, OK?

Licencję mógłbym sobie załatwić w moment i to pewnie nawet nawet PKPara ale czułbym się jak wyjątkowy śmieć, jakbym miał z jej tytułu mieć jakieś przywileje.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeżeli w jakikolwiek sposób identyfikujesz się lub popierasz kobietę lub mężczyznę na zdjęciu w moim poście - to jesteś dla mnie ścierwem. O to Ci chodziło?

Myślę, że absolutnie jednoznaczne jest teraz.
Pozdrowienia

 

Dla mnie ścierwem jest ktoś kto taki język wprowadza na publiczne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...