Skocz do zawartości

Nowości sprzętowe 2021/2022


yoss

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowałem kilka dni temu buty w Windsport. Pełen asortyment, ceny obniżone 30-40%, obroty o 50% mniejszej. Lekko nie jest. Muszą obniżać, bo zostaną z towarem. A podobno główny dystrybutor już w grudniu ceny ścinał.

 

30% to akurat standard. Ale faktem jest, że o tej porze roku, mieli już półki mocno przerzedzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I katalog race Head'a (z cennikiem): 

 

https://www.mozn.pl/...ing_2021-22.pdf

 

Raptor WCR1 - flex 170/160 - jak ktoś narzeka na zbyt miękkie ciżmy  :D

 

Bardziej aerodynamiczne wiązania  :lol:

 

Terminy testów nart HEAD przedstawiamy poniżej. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco. 5.03 – UKS SUCHE 6.03 – Krzysiek pomaga pomagać SUCHE 12.03 Puchar Krakowa Kluszkowce 13.03 Puchar Krakowa Kluszkowce Ponadto narty z kolekcji 21/22 są dostępne do testowania w Punktach Partnerskich HEAD Racing w Krakowie: – sklep Windsport – Zakopiańska 56a – sklep Kraków Sport – Walerego Sławka 25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
4 godziny temu, filinator napisał:

Zupełnie nowa marka od Marcela Hirschera:

https://www.bruendl.at/en/products-brands/brands/van-deer#produkte

Nawet jest narta skiturowa! Ale nie przekonała mnie jej geometria. Całkiem mnie nie przekonała 🙂. A najbardziej to nie przekonała mnie cena 🙂 🙂

I dalej będę musiał jeździć na jakiś plebsowskich Dynafitach i Fischerach.

I jak tutaj żyć???

 

Edytowane przez Wujot
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, Gabrik napisał:

To pewnie wydzielona marka pod Atomic-em (jak Jordan w Nike)?

Nie, Hirsher już nie współpracuje z Atomic.

to jest kompletnie nowa marka, odzieżowa tez stworzył nowa. Mountain Studio.

na jakimś filmiku nowym jego widać ze w kask i gogle go zaopatruje Oakley , a buty miał Lange. 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się starzeje bo temat alpejskich nowości coraz mniej mnie interesuje. Od 15 lat w dobrych nartach na trasę, nic się specjalnie nie zmieniło. W butach coś tam drgnęło bo są dostępne formowane a moje obecne są 1kg lżejsze od poprzednich, trochę to jednak mało jak na kilkanaście "rewolucyjnych" kolekcji. Marketingowcy narciarscy to muszą być nieźli specjaliści.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Spiochu napisał:

Chyba się starzeje bo temat alpejskich nowości coraz mniej mnie interesuje. Od 15 lat w dobrych nartach na trasę, nic się specjalnie nie zmieniło. W butach coś tam drgnęło bo są dostępne formowane a moje obecne są 1kg lżejsze od poprzednich, trochę to jednak mało jak na kilkanaście "rewolucyjnych" kolekcji. Marketingowcy narciarscy to muszą być nieźli specjaliści.

No, ale Ty to zbok narciarski, bo na sportowych jezdzisz 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2021 o 00:04, Wujot napisał:

Nawet jest narta skiturowa! Ale nie przekonała mnie jej geometria. Całkiem mnie nie przekonała 🙂. A najbardziej to nie przekonała mnie cena 🙂 🙂

I dalej będę musiał jeździć na jakiś plebsowskich Dynafitach i Fischerach.

I jak tutaj żyć???

 

Ale co ci nie pasi? Konkretnie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...