Skocz do zawartości

Potoczek - Wielka Sowa


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Potoczek - Wielka Sowa Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://www.wielkasowa.com.pl/ Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Tu Cię zaskoczę bo przed sezonem 06/07 zmienił się właściciel i zrobił na dolnym odcinku trasy sztuczne naśnieżanie, kupił nowy ratrak i wprowadził elektroniczny system biletowy. Z tego co wiem przed rozpoczynającym się sezonem dokonano ponadto modernizacji i już nie trzeba podchodzić z dolnego odcinka wyciągu na górny, a także jest dośnieżanie na górnym odcinku. Lubię tę stację ze względu na bliską odległośc od Wrocławia i to, że nawet w środku tygodnia można sobie wyskoczyć na wieczorną jazdę, dodatkowo warto zwrócić uwagę na bardzo kulturalną obsługę, generalnie dla mnie miejsce na + :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Polecam Sowę - zjeździłem tam pół życia i znałem chyba większość właścicieli, na przestrzeni lat niewiele się tam zmieniało, oprócz rozpadających się bud harcerskich na pośredniej.. teraz zmienił się właściciel i wszystko idzie ku lepszemu, mam nadzieje że niedługo stanie tam krzesło bo trasa aż sie o to prosi - długość orczyka jakieś 1200 metrów, długość trasy 1600-1700 więc jest to naprawdę niezły kawałek jazdy, na pewno najdłuższa w tej części Sudetów, Zieleniec ze swoimi 400-metrowymi łąkami może tylko pozazdrościć takiej nartostrady... niestety warunki śniegowe nie są tam idealne, musi popadać sporo śniegu żeby nie było kamieni, ale teraz armatki chulają więc na pewno to się zmieni... naprawdę polecam!!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swisras i jak tam warunki dużo ludzi było?

:( nie bylem bo rano dzwonilem i bardzo miły pan powiedział ze bardzo wieje wiatr i ze sa złe warunki :( (milo z jego strony ze mnie nie okłamał) odradzil mi przyjazd w niedziele. napewno tam zajze jak tylko bede mogl i uda mi sie namowic tate na wyjazd :rolleyes: pytanie do zaszybki jesli tam czesto bywasz to pewnie wiesz czy w weekendy bywa tam sporo ludzi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Swirasa - z Sową to jest tak, że jak jest ładna pogoda to w weekend może tam się zjawić naprawdę sporo ludzi, gdyby było krzesło to nie byłoby problemu, bo to nie sa jakieś ogromne tłumy, ale dość mała przepustowość sprawia, że przy większej grupie już się robią kolejeczki, ale wszystko jest do zniesienia:) jak pogoda jest jakaś nie bardzo, wtedy ludzi jest dużo mniej, jasna sprawa..na dzisiaj polecam ci jazde wieczorną, przygotowany stok, ludzi garstka, przez 2-3 godziny najeździsz się bardziej niż przez cały dzień w weekend:) pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeżeli mieszkasz tak blisko to najlepiej przed wyjazdem wejdź na ich stronę internetową www.wielkasowa.com.pl i zobacz na kamerze internetowej czy są kolejki :) Niestety aktualnie nie do jazdy, za ciepło, śniegu coraz mniej, dobre warunki będa myślę dopiero po następnym opadzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Jutro początek sezonu na Wielkiej Sowie i darmowe jazdy, może wpadnę na nocną, bo w dzień raczej braknie czasu, z tego co piszą na stronie to na dole warunki dobre, natomiast na górze wygląda na trochę mało śniegu, może ktoś pojedzie w dzień i napisze co i jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro początek sezonu na Wielkiej Sowie i darmowe jazdy, może wpadnę na nocną, bo w dzień raczej braknie czasu, z tego co piszą na stronie to na dole warunki dobre, natomiast na górze wygląda na trochę mało śniegu, może ktoś pojedzie w dzień i napisze co i jak?

Z tego co widze na kamerce to ludzi strasznie dużoooooo. A może mi sie wydaje. Jak byłeś to napisz nam relacje. pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze na kamerce to ludzi strasznie dużoooooo. A może mi sie wydaje. Jak byłeś to napisz nam relacje. pzdr

w dzień byłem, ale bez nart - ludzi było mało, warunki na dole dobre, góra nie wiem;) wieczorem na kamerce kolejka wydała mi się spora;) przecież Sowa aż prosi sie o krzesło...ten przedpotopowy orczyk to ciągle psujący się i powolny zlom...:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Do Rościszowianina: Masz rację, ze już się nie psuje i za to należą się właścicielowi słowa uznania, jednak jego szybkość pozostawia wiele do zyczenia tak samo jak ilość założonych aktualnie orczyków:eek: ostatnio byłem wieczorem, ludzi była garstka - ok. 30 osób w kolejce do wyciągu, i juz trzeba było czekac 7-10 min, bo orczyki są rzadko zawieszone, to jest duży minus:( mieszkałem w Rościszowie 15 lat temu i wyciąg przez ten czas nie zwiększył swojej przepustowości, od tamtego czasu zmieniły się orczyki i go w koncu naprawili i działa bez zakłócen...:cool: A z tymi 20 mln to przesadziłeś kolego;) 10 mln wystarczyłoby na wyciag i jakaś bude obok, zeby bacówka nie pękła w szwach;) to tez jest duzo, ale jak nie zainwestują w koncu, to bedzie tam przyjezdzac dalej po 20-30 osób i kółko sie zamyka...nie beda mieli na armatki itp, nie dosnieżą, wiec ludzie nie przyjadą i nie zostawią tam pieniedzy...mam nadzieje, ze dożyję chwili, kiedy wjadę na Sowę na 4os kanapie:D pozdro dla Rościszowa!!!!!!

Użytkownik zaszybki edytował ten post 05 luty 2009 - 15:18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam! Jezdziłem dzisiaj na tym stoku pierwszy raz i zostałem mile zaskoczony :rolleyes: Warunki świetne. Stok super przygotowany. Jeździło sie jak po dywanie (przez pierwsze 2 godziny). Od 9 do 10.30 było jeszcze w miare tak ze 2 minuty stania w kolejce ale potem nazjeżdzało sie ludzi i stania było 10-15min, jednak warto było postać dla takiej trasy i dla widoczków (na dole były chmury jednak jak sie wjechało na samą góre to świeciło słoneczko a w dole było morze chmur :cool:). Po ostatnich odapach świetnie wyglądała też okolica (ośnieżone drzewa). Z tego co sie dowiedziałem to jest to nowość że postawili nowy wyciąg tak żeby nietrzeba było podchodzić miedzy dwoma wyciagami. Wyciąg jest w postaci sznurka za który sie łapie, ma długosci ok.20-30m. Obsługa bardzo miła i wogóle bardzo fajnie sie jeździło. Polecam! pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam Byl ktos moze na Wielkiej Sowie przez weekend lub w Swieta?? Bylo wogule czynne przez ten czas, bo probowalem sie tam dodzwonic ale nie dalo rady i ostatezcnie zrezygnowalem z wyjazdu. Jezeli ktos ma jakies aktualne info to prosze sie podzielic :)

Jeszcze nie czynne,dzisiaj ludzie na sankach tylko zjeżdzali. Musi niestety dosypać naturalnego śniegu żeby otworzyli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi, jaka tam jest trasa? chodzi mi nachylenie/trudność/kolor (nie potrzebne skreślić :D ) bo mam tam blisko a nigdy tam nie byłem :D ale to jest łagodniejszy stok od Rymarza chyba? ale dłuższy z tego co wiem

No i na pewno lepiej przygotowany. Na Rymarzu gości ma ratraki,ale chyba nie wie jak ich używać:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...