Skocz do zawartości

Spodnie 4f dermizax 20000


Krzysiek_Kr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, ta argumentacja jest powszechnie znana. Po prostu ktoś mógł oszukiwać. Też czytałem że dermizax jest ok. Ale te spodnie z 4f tak przemakaly jak najtańsze Wedze. Cenę ,,oryginalna,, tych 4f to 999zl, po ,,przecenie,, kupiłem za 500... Spodnie już są w reklamacji więc nie sprawdzę metek...

Oj. Jeśli za tyle to slusznie reklamujesz... za ta kasę można dostać porządne spodnie. Myślałem że to coś za 150..... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama tkanina jest bardzo dobra. Pytanie zasadnicze czy Twoje obecne spodnie są aby na pewno wykonane z tej właśnie tkaniny i czy są prawidłowo uszyte. Zasadnicza różnica jest w tym, że 4F szyje swoje ubrania niekoniecznie w naszym kraju i robi to raczej na masową skalę, a JMP to manufaktura, która dba o jakość (np. sprawdza poszczególne partie dostarczonego materiału), szyje ubrania dla klubów sportowych, instruktorów narciarstwa oraz paralotniarzy. 

Potwierdzam. Tak jak pisałem - mam kilka rzeczy z tą membraną i nie narzekam. 4F ma problem nie z samą tkaniną tylko z szyciem (i co za tym idzie szczelnością szwów). Jakość tego szycia jest „w kratkę”. Moja kurtka 4F jest ok, ale np. rękawice małżonki do wyrzucenia. Generalnie - jakość w porównaniu do wspomnianego Schoffela znacząco niższa. Schoffel to jeden z najlepszych producentów w średniej półce cenowej (mam spodnie, są super).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie problemy miewa Nevica? :D .. kupiłem synowi spodnie... Chyba ok. 8k. Wyjazd za 15 min a rzep jeb...odprul sie. O co fiksy leciały. Szycie naprędce, palce pokłute.
To już co, tylko spod znaku pająka warto?..... Ehh

 

Ja tam wolę porządne firmy outdoorowe typu Mammut, Rab, Acteryx i jeszcze kilkanaście równie dobrych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieukrywaną radością śpieszę poinformować, że 4F pozytywnie rozpatrzył moje zgłoszenie reklamacyjne spodni o których pisałem w temacie. Jadę po kasę. Zastanawiam się czy będzie jakieś wyjaśnienie, które ewentualnie mogłoby ukierunkować moje kolejne zakupy. Nie ukrywam, że kurtki 10k od Nich kompletnie nie przemakały i są wręcz bardzo przyjemne w użytkowaniu. Jeśli te spodnie to była wpadka z serią, to ... może warto znów ich firmę wybrać.

 

A może ktoś z Was się nudzi i wrzuci jakąś propozycję z neta. Około 500zł. XL, czarne z ewentualnymi wstawkami odblaskowymi, czerwonymi (dla bajeru lekkiego :D). A może ktoś ma na sprzedaż jakąś perełkę.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieukrywaną radością śpieszę poinformować, że 4F pozytywnie rozpatrzył moje zgłoszenie reklamacyjne spodni o których pisałem w temacie. Jadę po kasę. Zastanawiam się czy będzie jakieś wyjaśnienie, które ewentualnie mogłoby ukierunkować moje kolejne zakupy. Nie ukrywam, że kurtki 10k od Nich kompletnie nie przemakały i są wręcz bardzo przyjemne w użytkowaniu. Jeśli te spodnie to była wpadka z serią, to ... może warto znów ich firmę wybrać.

 

A może ktoś z Was się nudzi i wrzuci jakąś propozycję z neta. Około 500zł. XL, czarne z ewentualnymi wstawkami odblaskowymi, czerwonymi (dla bajeru lekkiego :D). A może ktoś ma na sprzedaż jakąś perełkę.

 

Fajnie, że uznali reklamację, ale................... nie idź tą drogą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie to wpisać, a może komuś się przyda, jeżeli będzie sezon...

 

Na polskiej stronie Salomona jest przecena ciuchów i akcesoriów. Kurtki i spodnie narciarskie są przecenione 20-30% i to nie wszystkie. Ale np bluzy polarowe czy bielizna termo trafia się nawet 50%. A dodatkowo przy podsumowaniu odejmuje dalsze 10% od już obniżonej ceny, więc warto sprawdzić. Wysyłka darmowa mi wyszła dodatkowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Często korzystaliśmy i korzystamy z ubrań 4F. Kupujemy raczej rzeczy z tańszych segmentów, nie jeździmy na nartach w Himalajach - 900 pln za spodnie to dużo.

Satysfakcja pełna, jeżeli coś się psuło - zamki - wymiana od ręki, lub zamiana na porównywalny produkt.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Często korzystaliśmy i korzystamy z ubrań 4F. Kupujemy raczej rzeczy z tańszych segmentów, nie jeździmy na nartach w Himalajach - 900 pln za spodnie to dużo.

Satysfakcja pełna, jeżeli coś się psuło - zamki - wymiana od ręki, lub zamiana na porównywalny produkt.

Pozdrowienia

 

A ja wręcz przeciwnie:

1. kurtka która miała być softshellem jest gąbką kiedy kropi (nie pada - kropi), jest w niej kure.sko zimno nawet przy minimalnym wietrze, a jak nier wieje to cerata w której nie da się wytrzymać. Druga ma inną powłokę wiec nie jest gąbką - reszta taka sama.

2. rękawiczki to jakaś pomyłka - rozpruły się na pierwszym wyjeździe od trzymania kijków, a nie mam rączek wyłożonych papierem ściernym

3. najlepiej zachowuje się czapka - termika ok, ale straciła kształt i wygląda jak bida z nędzą. Służy do prac w ogrodzie.

4. Na razie jedyna rzecz z której korzystam to kask kupiony "po drodze" bo zapomniałem, ale ma logo które Anżej wypina na piersi jak orła, więc zasłoniłem naklejką WOŚP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mario33 - rozumiem, że mam się przyjrzeć marce Schoffel?

Salomon: https://www.salomon....e/clothing.html

 

Jeżeli Schoffel (polecam) to mogę poszukać, ale wtedy co mam konkretnie znaleźć to podpowiedzieć to znajdę, bo nie ma oficjalnego jednego miejsca.

 

Są już przeceny na Descente, ale nie takie jak ja kiedyś trafiłem...

 

EDIT: mogę odsprzedać spodnie Descente męskie, czarne, za 600 zł. Rozmiar 54/XL, ale z krótką nogawką. Model nienowy, ale nigdy nie używane, jeszcze metki mają...

 

5F88759B-C531-4B3D-9EC7-6BFC29B6AE7C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...