Skocz do zawartości

Narodowe szczepienie


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

Czy musisz mnie denerwować przy piątku? Moje dzieciaki za chwilę zaczynają trening karate (on-line oczywiście, bo zajęcia odbywały się u nas na wsi, w domu kultury, a ten pozostaje zamkniętym). Jestem w dość dobrym nastroju, bo planuję z młodym wyjazd narciarski w przyszłym tygodniu, a dziś zaliczyłem 16 dzień na nartach, włócząc się po moich okolicznych górkach.

 

Z panem ministrem (pisane z małej litery celowo), mam ten problem, że właśnie zmienił (zmienia) zasady punktacji artykułów naukowych. Teraz priorytet będą miały te mocno powiązane z obecną władzą oraz z ojcem dyrektorem itp.    

 

Czarnek wywraca polską naukę. Nowi faworyci? Teologia, KUL i uczelnia ojca Rydzyka

 

https://serwisy.gaze...k-teologia.html

Cześć

Sam zacząłeś... ;)

Poważniej - ty co robi to bydło z systemem edukacji na każdym poziomie - jestem po prostu przerażony...

 

Przed godziną wróciliśmy z biegówek. Mamy tu taką szybką pętlę po lesie. Są nawet dwa zjazdy. :)

Rybelek mnie namówił, bo mnie się dzisiaj nie chciało ale ... miał rację.

A co do punktacji... to na priv.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja :huh: ?

Posta, którego zacytowałeś napisałem 05 lutego.

 

Mnie dziś przeraziła koncepcja suwaków przy powrocie do szkół.    

Cześć

A czy rzeczywiście uważasz, że data ma tu jakieś znaczenie???

Przecież to jak ze szkoleniem narciarskim - to jest proces, długotrwały proces do, którego dopuścili ci co na nich zagłosowali i muszą zostać ukarani...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję i podziwiam, że po prawie roku wciąż macie siłę na doszukiwanie się logiki w działaniach tego (nie)rządu. Ja straciłem na to nadzieję po pierwszych 2 tygodniach pandemii :)

Cześć

Pandemii???

Stary. Jaki rok, jaka pandemia..?..? Każdy kto ich wybrał powinien być spalony żywcem.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edukacja, sądy, TVP, kultura są dokładnie takie  jakie chce większość  społeczeństwa.

 

Na dziś sondaże  mówią że 3 kadencja PIS jest prawie pewna.

 

Po 1989 przegapiono pewnien proces który rodził się w społeczeństwie dzięki Nowakom, Chlebowskim itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na dziś sondaże  mówią że 3 kadencja PIS jest prawie pewna.

 

Jedyna alternatywa, która mogłaby coś zmienić na lepsze to Konfederacja, a na tę większość zwolenników POPiS nie chce głosować.

Ja się cieszę, że rządzi teraz PiS, a nie jakieś PO, czy inne podobne pomioty, które zafundowałyby nam jeszcze gorszą sytuację będąc bardziej pod wpływem "elit" UE.

Takie lepsze zło. Dobrze nie jest, mogłoby być gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edukacja, sądy, TVP, kultura są dokładnie takie  jakie chce większość  społeczeństwa.

 

 

Dokładnie. Polityk jest tylko "pracownikiem", zatrudnianym przez społeczeństwo. Dlatego bardzo śmieszy mnie, gdy ktoś formułuje podział na "my-obywatele" i "oni-władza". Władzą jest Twój sąsiad, Twój znajomy itd. Władza to nie tylko 460 posłów, to także tzw. macki władzy. I to też nie tylko 800 tysięcy urzędników z rodzinami, to nie tylko kilka milionów pracowników budżetówki z rodzinami (też przecież uzależnionych od pieniędzy podatników) - władza to także Twój dobry kumpel, z którym przyjemnie jest posiedzieć przy piwie, a który to potem wbija Ci nóż w plecy, głosując za odbieraniem Twoich praw i wolności. Jego władza jest realna, a jego głos równy jest głosowi Prezydenta, Premiera itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Polityk jest tylko "pracownikiem", zatrudnianym przez społeczeństwo. Dlatego bardzo śmieszy mnie, gdy ktoś formułuje podział na "my-obywatele" i "oni-władza". Władzą jest Twój sąsiad, Twój znajomy itd. Władza to nie tylko 460 posłów, to także tzw. macki władzy. I to też nie tylko 800 tysięcy urzędników z rodzinami, to nie tylko kilka milionów pracowników budżetówki z rodzinami (też przecież uzależnionych od pieniędzy podatników) - władza to także Twój dobry kumpel, z którym przyjemnie jest posiedzieć przy piwie, a który to potem wbija Ci nóż w plecy, głosując za odbieraniem Twoich praw i wolności. Jego władza jest realna, a jego głos równy jest głosowi Prezydenta, Premiera itd.

To chyba ty masz takich kumpli.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna alternatywa, która mogłaby coś zmienić na lepsze to Konfederacja, a na tę większość zwolenników POPiS nie chce głosować.

Ja się cieszę, że rządzi teraz PiS, a nie jakieś PO, czy inne podobne pomioty, które zafundowałyby nam jeszcze gorszą sytuację będąc bardziej pod wpływem "elit" UE.

Takie lepsze zło. Dobrze nie jest, mogłoby być gorzej.

 

 

Jedyna alternatywa, która mogłaby coś zmienić na lepsze to Konfederacja, a na tę większość zwolenników POPiS nie chce głosować.

Ja się cieszę, że rządzi teraz PiS, a nie jakieś PO, czy inne podobne pomioty, które zafundowałyby nam jeszcze gorszą sytuację będąc bardziej pod wpływem "elit" UE.

Takie lepsze zło. Dobrze nie jest, mogłoby być gorzej.

 

Żal mi Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To ulotka szczepionki AstraZeneca, którą wysłała nam nasza czytelniczka, zaniepokojona długą listą możliwych działań niepożądanych po szczepionce. Jako nauczycielka była jedną z pierwszych osób zaszczepionych w Polsce preparatem AstraZeneca. Reakcja po szczepieniu ją zaskoczyła. Przez kilka dni walczyła z gorączką i nie była w stanie wrócić do pracy, podobnie jak część jej koleżanek.

"Noc jedna z najgorszych w życiu, wysoka gorączka, dreszcze, ból mięśni", "39,5 stopni gorączki, wszystko mnie boli, moje koleżanki mają podobnie".

"W niedzielę o godzinie 16 zaszczepiliśmy się - 22 osoby, nauczyciele klas 1-3. U mnie po ok. 10 godz. wystąpiła gorączka ok. 39 stopni, ból stawów, trudności w łapaniu powietrza, potworny ból głowy, wymioty, upośledzony smak i węch. Zgłosiłam mojej lekarce. Co ciekawe, z tych 22 osób do pracy nikt nie przyszedł, każdy przechodził ciężko. Praktycznie na jeden dzień zamknęliśmy szkołę"."

 

więcej:

https://portal.abczd...kspert-wyjasnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info ze szkoły na Mokotowie w Wa-wie - połowa składu nauczycieli po 1szej dawce AstZen na zwolnieniu - wysoka gorączka, bóle mięśni i bóle głowy zwalające z nóg;

info z przedszkola w Piastowie - 9 na 10 szczepionych takie samy objawy, przedszkole zamknięte na kilka dni, kolejna szkoła - podobne informacje,

ustępują po 3-4 dniach, ale jest osłabienie,

informacje z 1szej ręki od znajomych z tych szkół i przedszkola;

sanepid nie reaguje, bo zdaje się brak oficjalnych zgłoszeń o efektach ubocznych, i dalej zapisują całe szkoły na jeden termin; 

a zdaje się, że AZ szczepią w UK, i jakoś nie słychać, aby było nasilenie działań ubocznych?

Szczęśliwie mamę dziś zaszczepiłem druga dawka pfizera... bezobjawowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymczasem minister zaprzecza

"Dementujemy, że w Łodzi i Tomaszowie Mazowieckim są wyjątkowo duże liczby NOP-ów – powiedział Andrusiewicz.

- Od piątku po podaniu preparatu AstryZeneki w woj. łódzkim zgłoszono osiem NOP-ów. Wszystkie w Łodzi – siedem lekkich i jeden poważniejszy. Nie ma tam żadnego zmasowanego występowania odczynów poszczepiennych – podkreślił rzecznik MZ.

Dodał, że kilkadziesiąt niepożądanych odczynów po szczepionce AstryZeneki stwierdzono w całym kraju, a nie w skali jednego województwa."

https://www.medonet....l,75307232.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...