Skocz do zawartości

Narodowe szczepienie


robertdr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem, czy wiadomość ta już tu trafiła. Ale zrobiła się afera z szczepieniem poza kolejnością aktorów, a prezes zaszczepił się 27.12

136489745_211275317311595_43235680610460

 

Folie macie źle założoną:

1) widać, że jest zasięg (tvn, soku z buraka czy innych "niezależnych mediów"),

2) błyskawica - wiadomo,

3) BZDURA!

 

Majka - kombinuj z "tajną" promocją/to wina PiS/"nic się nie stało",.. jak widać foliarze z KO/Lewicy łykają :-) Bo przecież "jak to wszystko p..." (oczywiście przez PiS) to nie będzie do śmiechu :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folie macie źle założoną:

1) widać, że jest zasięg (tvn, soku z buraka czy innych "niezależnych mediów"),

2) błyskawica - wiadomo,

3) BZDURA!

 

Majka - kombinuj z "tajną" promocją/to wina PiS/"nic się nie stało",.. jak widać foliarze z KO/Lewicy łykają :-) Bo przecież "jak to wszystko p..." (oczywiście przez PiS) to nie będzie do śmiechu :-) 

masz rację. Nie sprawdziłam, a że wydało się prawdopodobne.... nie wiem tylko o co Ci chodzi z błyskawicą i dlaczego nazywasz mnie foliarzem? Chciałeś mnie obrazić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację. Nie sprawdziłam, a że wydało się prawdopodobne.... nie wiem tylko o co Ci chodzi z błyskawicą i dlaczego nazywasz mnie foliarzem? Chciałeś mnie obrazić?


(Specyficzne poczucie humoru + skróty myślowe + skojarzenia + ironia) × (syn pokazał mi film o wujku foliarzu + absurd fake newsa + ikona ładowania baterii + błyskawica strajku kobiet) = ubawił mnie Twój wpis. Nie, nie chciałem Cię obrazić, przynajmniej nie specjalnie. Przepraszać nie będę = równe traktowanie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Specyficzne poczucie humoru + skróty myślowe + skojarzenia + ironia) × (syn pokazał mi film o wujku foliarzu + absurd fake newsa + ikona ładowania baterii + błyskawica strajku kobiet) = ubawił mnie Twój wpis. Nie, nie chciałem Cię obrazić, przynajmniej nie specjalnie. Przepraszać nie będę = równe traktowanie :-)

ok, nie ma sprawy, w ramach równego traktowania przejadę Ci krawędziami po nowych nartach :) Tylko niech ruszą wyciągi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dobrze wiedzieć nieco więcej (a w zasadzie już to wiedzieliśmy, ale fajnie , że wiemy to oficjalnie)

 

Szczepionka przeciw COVID-19 wkrótce ma trafić do kolejnej grupy. Tymczasem pełnomocnik rządu ds. szczepień wskazuje na to, że przyjmowanie preparatu będzie musiało być powtarzane co rok.

https://wiadomosci.w...95803167046592a

 

gratulacje!!!!

jest pierwsza osoba na swiecie, ktora to wie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne, żeby kupić szczepionkę. A jeszcze ważniejsze, żeby za nią zapłacić. Ale przecież to nas nie interesuje, bo przecież szczepionka jest DARMOWA! Prawda!?

Bo nie interesuje. 

Na razie szczepionki leżą w magazynie. Ciekawe czy mają magazyny na tak niskie temperatury? 

Poleży sobie do jesieni, aż zgnije. I co się z nią zrobi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lekarze walczyli o pacjenta 2 tygodnie. Niestety mężczyzna zmarł z powodu udaru krwotocznego.

- Dali mu lekarstwa. Dali mu niesamowitą ilość wlewów płytek krwi - twierdzi Heidi - Ale bez względu na to, co zrobili, nic nie pomogło. W badaniach krwi za każdym razem brakowało płytek – wspomina kobieta. - Mój mąż rozmawiał z lekarzami, którzy stwierdzili, że jest wysoce prawdopodobne, że przyczyną nagłej choroby była szczepionka - twierdzi żona zmarłego."

 

Więcej poniżej

https://kobieta.wp.p...95024250501920a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lekarze walczyli o pacjenta 2 tygodnie. Niestety mężczyzna zmarł z powodu udaru krwotocznego.

- Dali mu lekarstwa. Dali mu niesamowitą ilość wlewów płytek krwi - twierdzi Heidi - Ale bez względu na to, co zrobili, nic nie pomogło. W badaniach krwi za każdym razem brakowało płytek – wspomina kobieta. - Mój mąż rozmawiał z lekarzami, którzy stwierdzili, że jest wysoce prawdopodobne, że przyczyną nagłej choroby była szczepionka - twierdzi żona zmarłego."

 

Więcej poniżej

https://kobieta.wp.p...95024250501920a

 

Przeczytaj uważnie cały tekst - "raz na jakiś czas pił alkohol". I już wiesz wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowałam teściową na szczepienie, będzie 26.01, pierwszy termin jaki był dostępny. Znaczy po północy były wszystkie jeszcze dostępne. Przychodnie dostają po 30 dawek na tydzień. Cholernie mało

W jaki sposób? Czy znalazłaś jej e-skierowanie, czy w przychodni widzieli jej skierowanie? Zrobiłaś to przez epacjenta logując się na konto teściowej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób? Czy znalazłaś jej e-skierowanie, czy w przychodni widzieli jej skierowanie? Zrobiłaś to przez epacjenta logując się na konto teściowej???

założenie profilu zaufanego przez jej bank

założenie konta/zalogowanie poprzez profil zaufany/ na pacjent.gov.pl i uzupełnienie danych

na kocie tym pojawilo się e-skierowanie

wejście do e-rejestracji, wpisanie maila i telefonu, wybranie przedziału czasowego i miasta wybranie dnia i godziny / główna strona https://pacjent.gov.pl/

finito

potwierdzenie przyszło na maila i na sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób? Czy znalazłaś jej e-skierowanie, czy w przychodni widzieli jej skierowanie? Zrobiłaś to przez epacjenta logując się na konto teściowej???

 

Maćku!

 

U mnie to wygladało tak: o 24:00 nie działająca strona i zablokowany numer 989, poszedłem spać. O 6:00 strona dalej nie działała ale na telefonie informacja, że jestem 30+. Po minucie, może dwóch (zanim uruchomiłem programy na kompie bo pomyślałem, że to potrwa) odezwała się rejestracja. O tej godzinie wiele wrocławskich punktów zapisywało już na marzec ale znalazło się też na 26.01 w szpitalu tymczasowym na peryferiach miasta. Tam zgłosiłem rodziców a 8:00 dzwonili, że dostali SMS z potwierdzeniem.

 

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...