Skocz do zawartości

Zamknięte ośrodki narciarskie


Marcin33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanów się ile ludzi pracuje w hotelu ilu musi z nim kooperować a ilu robi i kooperuje z takim ON. Wlicz wszystko włącznie z pralniami.

 

Stoki zostały zamknięte ponieważ mamy mało a nawet bardzo mało gór zlokalizowanych w wąskim pasie. Trudno się porównywać z z takimi Słowakami-krajem górskim na prawie całym obszarze. O zamknięciu było już wiadomo od przynajmniej tygodnia czasu a kto myśli logicznie wiedział, że tak będzie. Wiec jak jest idiotą i nie umie dodać 2+2 to już jego problem. Zatem nikt nikomu śnieżyć nie kazał. A to co naśnieżyli to są tak śmieszne ilości, że nawet nie ma o czym pisać. I tu sedno tematu. W sumie po większości stoków poza Podhalem to nawet nie ma za bardzo po czym szusować. Biadolenie co najmniej jak by spadł metr śniegu i warunki były wybitne. Jak tak "Wam" szkoda właścicieli stoków to zróbcie zrzutę. Wszak brać narciarska groszem nie śmierdzi. Na takim Podhalu bez zażenowania kasę przyjmą.

 

Z kolei dobrze wiemy, że zasady były łamane i właściciele stoków nie wysilili się by coś z tym zrobić. Do tego publicznie kłamią i łatwo to udowodnić prywatnymi zdjęciami czy z kamer na stokach.

kolejny co "nie wiedział a powiedział"... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się ile ludzi pracuje w hotelu ilu musi z nim kooperować a ilu robi i kooperuje z takim ON. Wlicz wszystko włącznie z pralniami.

 

Stoki zostały zamknięte ponieważ mamy mało a nawet bardzo mało gór zlokalizowanych w wąskim pasie. Trudno się porównywać z z takimi Słowakami-krajem górskim na prawie całym obszarze. O zamknięciu było już wiadomo od przynajmniej tygodnia czasu a kto myśli logicznie wiedział, że tak będzie. Wiec jak jest idiotą i nie umie dodać 2+2 to już jego problem. Zatem nikt nikomu śnieżyć nie kazał. A to co naśnieżyli to są tak śmieszne ilości, że nawet nie ma o czym pisać. I tu sedno tematu. W sumie po większości stoków poza Podhalem to nawet nie ma za bardzo po czym szusować. Biadolenie co najmniej jak by spadł metr śniegu i warunki były wybitne. Jak tak "Wam" szkoda właścicieli stoków to zróbcie zrzutę. Wszak brać narciarska groszem nie śmierdzi. Na takim Podhalu bez zażenowania kasę przyjmą.

 

Z kolei dobrze wiemy, że zasady były łamane i właściciele stoków nie wysilili się by coś z tym zrobić. Do tego publicznie kłamią i łatwo to udowodnić prywatnymi zdjęciami czy z kamer na stokach.

 

Szkoda mi i hotelarzy i właścicieli ośrodków i insturktorów, to prawda. Wielu z nich to drobni rzemieślnicy którzy będą mieli teraz bardzo duży problem. Ciekawi mnie czy rząd ma plan na zwiekszenie dostepności psychologów i lekarzy psychiatrów. Czy tam już zaczęto powiększać bufor dostępnych łóżek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Z kolei dobrze wiemy, że zasady były łamane i właściciele stoków nie wysilili się by coś z tym zrobić. Do tego publicznie kłamią i łatwo to udowodnić prywatnymi zdjęciami czy z kamer na stokach.

Pełna zgoda, dokładnie tak było w Kasinie. Dopiero po 2 h ktoś przyszedł i wziął towarzystwo za mordę, nawet grożąc unieważnieniem karnetu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tam ktoś zrobił coś podobnego jak u nas. Czy tam ogłosili że wirus jest w odwrocie i nie trzeba się go bać?? Czy tam zamknęli cmentarze na 5 min przed?? Czy tam dogadali się z ośrodkami że będą otwarte by je zamknąć?? Przestań być pisiorem zacznij myśleć. Mam wymienić Ci co robili by wybory przeprowadzić. 70 mln na koperty do spalenia wydali. Człowieku obudź się. Prawica to dno totalne. Dno i metr mułu. To zwykła patologia która za kasę na flaszkę wydałaby własne dzieci.

jedna uwaga, to żadna prawica, to pierd... komuchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnieś się proporcjonalnie do wyników stadniny
 
za ostatnie 5 lat


  • pod rządami  PiS 
  • pod rządami  PO
I  żeby nie   było,  nie  jestem za  PO. Nie wciskaj zatem ludziom prymitywnego kitu. O  upadku  moralnym jak zabranie koni ze stadniny przez słynne na świecie osoby  już  nie wspomnę.

 
To raczej upadek moralny ludzi, którzy opowiadali, że konie z Janowa pewnie pójdą do rzeźni.
Ponieważ wielokrotnie widziałem karmienie zagranicy takimi bzdurami to mam o tym jasne zdanie.
 

Jak znajdziesz sobie więcej czasu na obiektywne spojrzenie, to znajdziesz również zdjęcia, jak najdroższe konia świata stoją w gównie.


Wszystkie konie na świecie stoją w gównie bo tak mają, że srają pod siebie.
Stajenny nie chodzi za każdym razem by im wymienić słomę więc przed jego przejściem zawsze możesz zrobić takie zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nieoficjalne informacje, że obostrzenia mogą się przedłużyć do końca marca. Uważamy ten sezon za stracony - powiedział w TOK FM Mirosław Bator, prezes Szczyrkowskiej Izby Gospodarczej.

 

 

 

p.s. Nie wiem jak konie ale jak świnia to czyste zwierzę i jak jest upaprana w odchodach to jest to wina gospodarza np.:

 

1. ma źle rozplanowany chlew

2. ma złą wentylację i  babra się w mokrym by się ochłodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To raczej upadek moralny ludzi, którzy opowiadali, że konie z Janowa pewnie pójdą do rzeźni.
Ponieważ wielokrotnie widziałem karmienie zagranicy takimi bzdurami to mam o tym jasne zdanie.


Wszystkie konie na świecie stoją w gównie bo tak mają, że srają pod siebie.
Stajenny nie chodzi za każdym razem by im wymienić słomę więc przed jego przejściem zawsze możesz zrobić takie zdjęcia.


Poczytaj choćby hipologikę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej upadek moralny ludzi, którzy opowiadali, że konie z Janowa pewnie pójdą do rzeźni.Ponieważ wielokrotnie widziałem karmienie zagranicy takimi bzdurami to mam o tym jasne zdanie. Wszystkie konie na świecie stoją w gównie bo tak mają, że srają pod siebie.Stajenny nie chodzi za każdym razem by im wymienić słomę więc przed jego przejściem zawsze możesz zrobić takie zdjęcia.


Widzę, że żyjemy w dwóch odległych dla siebie światach, dlatego nie możemy prowadzić dalszej dyskusji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że żyjemy w dwóch odległych dla siebie światach, dlatego nie możemy prowadzić dalszej dyskusji.

 

A wg ciebie kto/jaka opcja nie jest patologią - być może dołączę....

Już naprawdę ostatni raz...

 

Adam, na tym forum, jak i w całym naszym kochanym kraju zdecydowana większość nie ma pojęcia w jakich uwarunkowaniach żyjemy i co zdeterminowało obecny stan rzeczy. Ta mniejszość, która ma tę świadomość, to w przewadze, pisząc kolokwialnie - "stary aparat". I ta część jeśli tu pisze, nie musi palić głupa, bo wie, że cały okrągły stół, gruba linia Mazowieckiego itd. było przemyślanym, perfekcyjnie przygotowanym i przeprowadzonym planem. Nawet zachód łyknął Wałęsę jako zbawiciela z za żelaznej kurtyny. Tkwimy w gównie przynajmniej od XV wieku i nawet jak po drodze trafili się nam Sobieski, Staszic, Kościuszko, Józef Poniatowski, Paderewski czy Piłsudski, na dłuższą metę nic to nie dało.

A teraz? Cóż, jeden starszy, zirytowany, mściwy Pan, rozgrywa opozycję jak Maradona obrońców na mundialu w Meksyku. Jako polityk wyciągnął wnioski z wcześniejszych porażek, a że dodatkowo opozycja jest marnej, mizernej jakości....

 

Reasumując jeśli nie jesteś zblazowanym oficerem jednego z departamentów MSW PRL, nie skacz do gardła ludziom na forum w imię dobrej opcji, bo takowej nie ma, a na czyste, dobre rozdanie jest już za późno.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już naprawdę ostatni raz...

 

Adam, na tym forum, jak i w całym naszym kochanym kraju zdecydowana większość nie ma pojęcia w jakich uwarunkowaniach żyjemy i co zdeterminowało obecny stan rzeczy. Ta mniejszość, która ma tę świadomość, to w przewadze, pisząc kolokwialnie - "stary aparat". I ta część jeśli tu pisze, nie musi palić głupa, bo wie, że cały okrągły stół, gruba linia Mazowieckiego itd. było przemyślanym, perfekcyjnie przygotowanym i przeprowadzonym planem. Nawet zachód łyknął Wałęsę jako zbawiciela z za żelaznej kurtyny. Tkwimy w gównie przynajmniej od XV wieku i nawet jak po drodze trafili się nam Sobieski, Staszic, Kościuszko, Józef Poniatowski, Paderewski czy Piłsudski, na dłuższą metę nic to nie dało.

A teraz? Cóż, jeden starszy, zirytowany, mściwy Pan, rozgrywa opozycję jak Maradona obrońców na mundialu w Meksyku. Jako polityk wyciągnął wnioski z wcześniejszych porażek, a że dodatkowo opozycja jest marnej, mizernej jakości....

 

Reasumując jeśli nie jesteś zblazowanym oficerem jednego z departamentów MSW PRL, nie skacz do gardła ludziom na forum w imię dobrej opcji, bo takowej nie ma, a na czyste, dobre rozdanie jest już za późno.  

 

Nie wiem co jarasz, ale daj namiary na dostawcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już naprawdę ostatni raz...

 

Adam, na tym forum, jak i w całym naszym kochanym kraju zdecydowana większość nie ma pojęcia w jakich uwarunkowaniach żyjemy i co zdeterminowało obecny stan rzeczy. Ta mniejszość, która ma tę świadomość, to w przewadze, pisząc kolokwialnie - "stary aparat". I ta część jeśli tu pisze, nie musi palić głupa, bo wie, że cały okrągły stół, gruba linia Mazowieckiego itd. było przemyślanym, perfekcyjnie przygotowanym i przeprowadzonym planem. Nawet zachód łyknął Wałęsę jako zbawiciela z za żelaznej kurtyny. Tkwimy w gównie przynajmniej od XV wieku i nawet jak po drodze trafili się nam Sobieski, Staszic, Kościuszko, Józef Poniatowski, Paderewski czy Piłsudski, na dłuższą metę nic to nie dało.

A teraz? Cóż, jeden starszy, zirytowany, mściwy Pan, rozgrywa opozycję jak Maradona obrońców na mundialu w Meksyku. Jako polityk wyciągnął wnioski z wcześniejszych porażek, a że dodatkowo opozycja jest marnej, mizernej jakości....

 

Reasumując jeśli nie jesteś zblazowanym oficerem jednego z departamentów MSW PRL, nie skacz do gardła ludziom na forum w imię dobrej opcji, bo takowej nie ma, a na czyste, dobre rozdanie jest już za późno.  

A pro po Sobieskiego. Wiesz że to był zdrajca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już naprawdę ostatni raz...

 

Adam, na tym forum, jak i w całym naszym kochanym kraju zdecydowana większość nie ma pojęcia w jakich uwarunkowaniach żyjemy i co zdeterminowało obecny stan rzeczy. Ta mniejszość, która ma tę świadomość, to w przewadze, pisząc kolokwialnie - "stary aparat". I ta część jeśli tu pisze, nie musi palić głupa, bo wie, że cały okrągły stół, gruba linia Mazowieckiego itd. było przemyślanym, perfekcyjnie przygotowanym i przeprowadzonym planem. Nawet zachód łyknął Wałęsę jako zbawiciela z za żelaznej kurtyny. Tkwimy w gównie przynajmniej od XV wieku i nawet jak po drodze trafili się nam Sobieski, Staszic, Kościuszko, Józef Poniatowski, Paderewski czy Piłsudski, na dłuższą metę nic to nie dało.

A teraz? Cóż, jeden starszy, zirytowany, mściwy Pan, rozgrywa opozycję jak Maradona obrońców na mundialu w Meksyku. Jako polityk wyciągnął wnioski z wcześniejszych porażek, a że dodatkowo opozycja jest marnej, mizernej jakości....

 

Reasumując jeśli nie jesteś zblazowanym oficerem jednego z departamentów MSW PRL, nie skacz do gardła ludziom na forum w imię dobrej opcji, bo takowej nie ma, a na czyste, dobre rozdanie jest już za późno.  

Cześć

Mam wrażenie, że przemyślenia mamy podobne ale tak zagmatwanie napisałeś, że po prostu nie wiem...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg ciebie kto/jaka opcja nie jest patologią - być może dołączę....

Polityka to narkotyczne gówno w którym czynnie babrają się uzależnieni.

Z tego powodu wizerunek polityka wywołuje we mnie wstręt i odrazę.

Wiedziałem że w tym gównie karmą są: obłuda, kłamstwo i cynizm. 

Dwa lata temu pewna książka uświadomiła mi skalę zjawiska.

Wczoraj przeczytałem ponownie, wstręt i odraza wróciły.

 

[ Michał Majewski - Tak to się robi w polityce ]

nie czytać tego przed Świętami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Taka mamy władzę - jaką wybraliśmy w wolnych wyborach. Niestety ale Polska to ludny kraj, w którym spora część obywateli ma mentalność średniowieczną i/lub/oraz lubi jak ich trzymać za mordę - przyzwyczajenia z minionych czasów. Mam takich ludzi "pod sobą", mam w budynku, którego jestem szefem zarządu. To osoby, które wierzą, ze zawsze są jacyś oni, którzy nie potrafią wziąć odpowiedzialności za swoje życie, którzy często kluczowe decyzje podejmują na zasadzie - bo mama powiedziała.

Pozdrowienia

 

Mitek Przyjacielu.

 

powiedzmy wprost, pisiorstwo kieruje swój przekaz głównie (oczywiście skuteczność uzyskują także na innych "odcinkach") do ściany wschodniej, były zabór rosyjski. W 1918 r. 80% analfabetów. Oprócz tych pozostałych 20% rozumnych ludzi, które zostały i tak zdziesiątkowane później przez nazistów i komunistów, to głównie potomkowie chamów pańszczyźnianych, których car skorumpował gorzałką, by nie poszli do powstania styczniowego. I pokraka na kaczych nogach doskonale o tym wie, wie też jaką do nich socjotechniką dotrzeć i z jaką korupcją polityczną. Koło się zatacza. Byłem ostatnio na wschodzie i obcy mi lekarz, z którego pomocy akurat skorzystałem, w sposób jeszcze bardziej obrazowy mi to potwierdził i przedstawił.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg ciebie kto/jaka opcja nie jest patologią - być może dołączę....

 

Drogi Adamie,

 

to może ja Ci odpowiem.

 

Otóż taka która przestrzega Konstytucji i zgodnych z nią aktów prawnych, czyli innymi słowy zasad, w obrębie których WSPÓLNIE umówiliśmy się poruszać.

 

Posłowie mogą sobie dawać po ryjach, jeśli mają taką potrzebę lub ochotę, ale j.w. J

 

Z pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...  ...

Hm ? ..   i tak i nie.

Zbyt prosto malujesz tę "kreskę", to nie jest takie jednoznaczne.

Czy efekty wschodniego osadnictwa na ziemiach odzyskanych dzisiaj decydują o wynikach wyborów na Dolnym Śląsku ?... ?.

Raczej jest to efekt uruchomienia bardzo prostego zabiegu socjotechnicznego i propagandowego wbijania go ludziom do głów.

Zerknij na strukturę gospodarczą, średnią wieku, średnią zamożność, poziom wykształcenia, wpływ kościoła ... tu znajdziesz  klucze bardziej pasujące do tych drzwi.  Oznaczenie wybranym kolorem regionu w którym wygrała dana partia nie pokazuje z jaką przewagą i jaką ilością bezpośrednich głosów. Gdyby policzyć głosy w ludniejszym niż wschodni regionie to mogłoby się okazać że   więcej razy na PIS zagłosowano np. w dolnośląskim.  Kontynuacją zaboru rosyjskiego, utrwalonego przez sowiecki, jest sposób traktowania obywatela jako potencjalnego złoczyńcę, oszusta i złodzieja.  To bardzo przykre że konsekwencje zachowań np. 10% nieuczciwych ponosi bez powodu cała reszta czyli 90% uczciwych i niewinnych.  Jest cała masa tego rodzaju przykładów (opłata śmieciowa np. - nie jest opłatą ale podatkiem "pogłownym").

 

Dolnośląskie przywołałem tylko dlatego że jest Ci bliższe, żadnych w tym intencji.

Wschód ma jedną wyrazistą cechę, jest najbardziej spójny ludnościowo, tu nie nastąpiła jeszcze społeczna homogenizacja, .. nie przywożono tu ludzi a oni sami raczej stąd emigrowali i emigrują za pracą.  Mieszkałem w kilku regionach, od pewnego czasu na polskim "bliskim wschodzie". Miewam okazje obserwowania zachowań ludności mieszkającej blisko wschodniej granicy, jestem mile zbudowany ich życzliwością i prostolinijnością zachowań. Nie oceniam ludzi poprzez pryzmat faktu na kogo zagłosowali, każdemu wolno mieć nadzieję, wolę szczerych niż fałszywych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ? ..   i tak i nie.

Zbyt prosto malujesz tę "kreskę", to nie jest takie jednoznaczne.

Czy efekty wschodniego osadnictwa na ziemiach odzyskanych dzisiaj decydują o wynikach wyborów na Dolnym Śląsku ?... ?.

Raczej jest to efekt uruchomienia bardzo prostego zabiegu socjotechnicznego i propagandowego wbijania go ludziom do głów.

Zerknij na strukturę gospodarczą, średnią wieku, średnią zamożność, poziom wykształcenia, ... tu znajdziesz  klucze do drzwi.

Oznaczenie wybranym kolorem regionu w którym wygrała dana partia nie pokazuje z jaką przewagą i jaką ilością bezpośrednich głosów.

Gdyby policzyć głosy w ludniejszym niż wschodni regionie to mogłoby się okazać że więcej razy na PIS zagłosowano np. w dolnośląskim (nie liczyłem).

Kontynuacją zaboru rosyjskiego, utrwalonego przez sowiecki, jest sposób traktowania obywatela jako potencjalnego złoczyńcę, oszusta i złodzieja.

To bardzo przykre że konsekwencje zachowań np. 10% nieuczciwych ponosi bez powodu cała reszta czyli 90% uczciwych i niewinnych.

Jest cała masa tego rodzaju przykładów (opłata śmieciowa np. - nie opłatą ale podatkiem "pogłownym").
 

 

Tak to niełatwe. Jutro Ci odpiszę, teraz z przyjemnością zajmuję się Żoną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...