Skocz do zawartości

Jugów - Stok Rymarz


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem wczoraj na spacerku, snieg zaczyna się od górnej cześci Kamionek i z kazdym kilometrem drogi w górę, jest go coraz więcej. Na Rymarzu jest jakieś 25-30 cm, w sumie dośc sporo, ale trawsko jeszcze wyłazi i wyciag stoi.. nawet talerze nie wiszą na linach, więc jeszcze troche postoi. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz ze strony http://www.jugowpark...nki-narciarskie Uwaga narciarze! Dzisiaj stok tylko dla dobrych narciarzy!!!!!!!! Z uwagi na duże opady śniegu, na stoku panują trudne warunki. Przed zakupem biletu prosimy wykonać bezpłatnie jazdę próbną. Jeśli warunki okażą się zbyt trudne na Państwa umiejętności zapraszamy do skorzystania ze stoku Besterek. Kupując bilet zjazdowy zgadzacie się na korzystanie ze stoku z aktualnymi warunkami. Z poważaniem, Piotr Babicki Gorąco pozdrawiamy narciarzy i snowboardzistów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to głos z dzisiaj. W 90% nie potwierdzam słów kolegi. Strok ratrakowany, oczywiście w trakcie dnia szczególnie kiedy jest ciepło (koło 0 lub więcej st) powstają jak to kolega napisał "muldy po kolana". Na pewno nie są to muldy, muldy do twardy śnieg, górki które powstają po silnych opadach śniegu przy dużej liczbie narciarzy, a to co leży na stoku to po prostu zgarnięty śnieg przez narciarzy w trakcie dnia. Chyba, że kilka dni temu było inaczej. Wieczorem kiedy zrobiło się chłodniej stok sam się wyrównał. Dodatkowo wczoraj na własne oczy na kamerkach widziałem, że ratrak jeździł. Kamieni nie widziałem, co najwyżej na górze lekkie przetarcia. Gdyby ktoś chciał mogę wrzucić kilka fotek. Problemu ze zwrotem kaucji nie było. Jedna lampa jednak nie działa ;) [edit] Ustrzelone przed chwilą: video.jpg

Użytkownik chiwawa edytował ten post 25 styczeń 2012 - 23:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wyżej pisali, że działały wszystkie :D Piotrek, może ktoś twój pomysł wykorzystał i kupił żarówkę i wkręcają ją tylko, jak ten ktoś przyjedzie? :D ale zdjęcie z kamerki ładne, żeby tam tak zawsze było... tak sobie myślę, że mnie tam chyba już ze 3 sezony nie było albo i lepiej

Może właśnie ktoś się zebrał w sobie i sam sobie wkręcił....... Jak chyba też 3 sezony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Sezon powoli raczkuje a ja biegam po stronach i sprawdzam gdzie startują. Oczywiście właściciele nie raczą nas zbyt wieloma informacjami ale na stronie Rymarza znalazłem coś takiego:

Stok Rymarz został wyposażony w dwa nowe wyciągi narciarskie TATRAPOMA. Również zamontowana jest instalacja do sztucznego naśnieżania: dwie armatki Lenko oraz trzy najnowszej generacji armatki Techno Alpin M18 , a na szczycie stoku – dwie nowe lance śnieżne. Trasy zjazdowe są przygotowywane przez trzy ratraki, w tym przez nowy Prinot Everest. Główny stok jest oświetlony. Łączna długość tras narciarskich wynosi 3300 m. Stok jest sztucznie naśnieżany i regularnie ratrakowany.

Ktoś był? Widział? Może jakieś fotki? No i oczywiście czy rozpoczęli już naśnieżanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stok bardzo fajny, z duzym nachyleniem i wymagajacy. Przygotowany zawsze bardzo dobrze, dosniezony i ratrakowany. Posiada rowniez alternatywna nartostrade dla mniej zaawansowanych. Ww inwestycje zostaly przeprowadzone kilka lat temu. Ponizej filmik z jadnego z wypadow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam ten ośrodek i byłem tam nie raz. Myślałem, że pojawiło się coś nowego. Co do tego, że jest bardzo dobrze przygotowany to bym polemizował i nie ratrakują niestety codziennie... Górka jest naprawdę fajna ale dla dosyć zaawansowanych narciarzy, widziałem tam niestety paru jeżdżących pługiem od góry do dołu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ktos wie jakie warunki na rymarzu? bo na stronie nie ma zadnych aktualizacji.

Pisalem do nich na FB. Odpowiedz ponizej: Witam, najmocniej przepraszamy za szwankującą stronę. Niestety ktoś bez naszej wiedzy zmienił coś w ustawieniach strony i nie mamy możliwości wprowadzania zmian. ALE: Trzy dni temu naprawiliśmy kamery internetowe - więc obraz na nich jest uaktualniany co parę sekund. W związku z tym, że coraz więcej osób do nas piszę na facebooke'u - od jutra będziemy wprowadzać aktualne warunki właśnie tutaj na facebooku na funpage'u Jugów Park. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy! Monika Jugów Park UPDATE: Jugów Park Witam ponownie:) Chciałabym tylko Pana poinformować, że działa nasza strona internetowa http://www.bukowachata.pl/ Tam znajdzie Pan aktualne warunki narciarskie oraz z widok z kamerki internetowej. (Nie działa natomiast strona jugowpark.pl - i całe nieporozumienie jest w okół tego adresu). Pozdrawiam! Monika Jugów Park

Użytkownik buczek5 edytował ten post 06 luty 2013 - 21:29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ktoś tam jeździł w ostatnim czasie i wie jakie warunki? Na stronie chwalą się co rano ze ratrak chodzi ale kiedy byłam tam w połowie marca to stok był tak zapuszczony że było bardzo kiepsko i żadne maźnięcie raz w tygodniu ratrakiem nie pomagało. Dzwonić tam też nie ma sensu bo pani która odbiera telefony nigdy przy nogach nart nie miała i niezmiennie odpowiada że jest wporzo i zapraszają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...