Skocz do zawartości

Narty w pandemii


yoss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Naprawdę szacun, żeby tyle wyczytać z tego filmu (ja bym nie potrafił). Z Łukaszem, miałem przyjemność wspólnej jazdy, czego jak czego, ale jazdy siłowej to nie zaobserwowałem. Nie ma też w tej jeździe pędu - byle szybciej, bywa natomiast pieszczenie skrętów.

Kazde za wczesne rozpoczecie skretu absorbuje korpus. Ca. 50kg nie da sie latwo manewrowac. "byle szybciej" to nie u mnie. Pieszczenie? Na stoku za zimno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazde za wczesne rozpoczecie skretu absorbuje korpus. Ca. 50kg nie da sie latwo manewrowac. "byle szybciej" to nie u mnie. Pieszczenie? Na stoku za zimno.

sądzę, że kamerka przeszkadzała, stąd takie "ciężkie" skręty. Kamerka na kaska najlepiej na kask znajomego. I proszę o śmig cięty.

 

PS nie wiedziałam, że Myślenice ruszyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie pewno mniejsze. A która to z tych tras:

https://pl.wikipedia...Arena_Myślenice

Pewno czerwona, wiec średnio 21%.

  • (1) wzdłuż kolei K2, po jego wschodniej stronie trasa niebieska o długości 835 m i szerokości 80–100 m oraz przewyższeniu 235 m. Średnie nachylenie trasy wynosi 28%;

 

coś im się z tą niebieską pomyliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę, że kamerka przeszkadzała, stąd takie "ciężkie" skręty. Kamerka na kaska najlepiej na kask znajomego. I proszę o śmig cięty.

PS nie wiedziałam, że Myślenice ruszyły

Ja ciezkich skretow nie widze. Yoss jedzie swoim ulubionym sposobem, regularnie w b. zblizonych odstepach o czym swiadczy: sz, sz, sz, na sciance sz, sz, ... na plaskim sz, sz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dwie godzinki przed pracą.
Młody zakosił mi sl-ki, wypadło na mastery.
Ludzi mało, stok znośny.
Halny zaczyna podmuchiwać.

 

Taki filmik mam.

Chaos i spinka przy nagraniu. :(

I drugi zjazd na masterze.

 

Tłumaczą się winni, można się znęcać.  :P

 

Załączone miniatury

  • IMG_20201222_073026.jpg
  • IMG_20201222_075048.jpg
  • IMG_20201222_080916.jpg
  • IMG_20201222_080920.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tam sezon rozpocząłem - niedziela z rana "Złoty groń" Istebna. 2H szkolenia i trochę jazdy. O warunkach się nie wypowiadam - jest śnieg są doskonałe. Organizacja pod kątem sanitarnym b. dobra. Połowa bramek wyłączona, bodajże 20--30 metrowe fartuchy dojazdowe na szerokość ok 1 m. Separatory przy kasach, ciągłe komunikaty o konieczności zasłaniania twarzy, obsługa kulturalnie dyscyplinująca zapominalskich. Większość ludzi jakoś tam samoistnie trzyma dystans. Niestety całkiem spora liczba prowokatorów - i to widać - ostentacyjnie odsłonięte twarze, pogaduchy w sporych grupach, jakieś piwko.

W niedzielę także planuję sobie troszkę pojeździć w Istebnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dwie godzinki przed pracą.
Młody zakosił mi sl-ki, wypadło na mastery.
Ludzi mało, stok znośny.
Halny zaczyna podmuchiwać.

Taki filmik mam.
Chaos i spinka przy nagraniu. :(
I drugi zjazd na masterze.

Tłumaczą się winni, można się znęcać. :P

Nikt sie nie bedzie znecal.
Mam wrazenie, ze tak sie kiedys nauczyles, lubisz swoja jazde i bez wzgledu na podloze/dlugosc nart uprawiasz swoj wieloznaczny skret. Jezeli chcesz urozmaicic jazde, wprowadz dluzszy skret. Na tyle dlugi, zebys jadac po luku mogl kontrolowac swoja jazde tym samym rozpoznawac co w kazdym momencie 'od stop do glow' czynisz. Teorie masz jak przystoi na inteligentnego skiforumowicza wykuta na blaszke. Z tej blaszki bierz tylko tyle ile zrobisz! A-frame faktycznie rzuca sie w oczy. Moja rade znasz: odchylasz najpierw kolano wewnetrzne razem nim natychmiast pojdzie wewnetrzne ale odstep oczekiwany zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...