Skocz do zawartości

Plan wyjazdów narciarskich na sezon 2020/2021. Olsztyn, Warszawa


wiesio

Rekomendowane odpowiedzi

 

17. 10-17 kwiecień - Cervinia

Czy byłbyś zainteresowany i może jeszcze inni zorganizowaniem takiego wyjazdu na Cervinię tylko w terminie 24.04-1.05 lub 25.04-2.05? Będzie to ostatni tydzień nartowania w Cervinii i dlatego karnet o wartości mniej więcej 300 EUR na Cervinię i Zermat (Szwajcaria) można mieć za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć za darmo tylko w pakiecie z bardzo drogimi hotelami - oczywiście jest on wliczony w cenę hotelu , w nie za darmo - już przerabiałem tą ofertę i taniej mi wyszło wziąć osobno apartament i kupić karnet w kasie.

A bo tam nie ma free ski? Świnie jakieś te szwajcaro-włosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć za darmo tylko w pakiecie z bardzo drogimi hotelami - oczywiście jest on wliczony w cenę hotelu , w nie za darmo - już przerabiałem tą ofertę i taniej mi wyszło wziąć osobno apartament i kupić karnet w kasie.

Trudno z Jurasem się nie zgodzić. To stary wyjadacz najlepszych ofert.

Kilkukrotnie byłem w Cervinii w ostatnim tygodniu kwietnia gdyż ZAŁATWIŁEM mniej lub bardziej specjalną ofertę. Oceńcie sami:

period 27 April-4 May  2019

Free ski pass

apartment 4 beds  € 1.516,00

apartment 3 beds € 980,00

studio 2 beds    €  676,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>2. 19-22 grudzień - Alpy Kitzbuhelskie

 

Austria ma zamknięte noclegi do 6.01 włącznie. Można próbować nocleg w Niemczech i codzienne dojazdy np. do SkiWelt.

Czy i co masz w planach w terminie 19-22.12?

Nie. Pojedziemy dopiero jak się Austria "otworzy" czyli (teoretycznie) od 8 stycznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...