Skocz do zawartości

Najlepiej jeżdżący Prezydent Andrzej Duda.


Kuba99

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżenie na nartach to doprawdy jedna z ostanich rzeczy jakich oczekuję od prezydenta, gdzieś blisko wiedzy o anime i ciśnieniu w oponach Stara.

Ale to jest forum narciarskie , a temat .." najlepiej jeżdżący prezydent " ...tak mi się wydaje , czytam ze zrozumieniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Koledzy drodzy... Nie ma co się śmiać. Ja również nie oczekuje od prezydenta żeby umiał jeździć na czymkolwiek ale jeżeli już jesteśmy na forum narciarskim to wystarczy szczerze pochwalić Andrzeja - bo jeździ. Życzę kolegom aby chociaż podobnie potrafili przejechać takiego GSa. (Tak wiem Spiochu wiem - myślę o pozostałych drwiących).

Andrzej jeździ na nartach od lat, jeździł na studiach w AZS i później już jak pracował na uczelni też. Z tego co kojarzę jego głównym szkoleniowcem był Piotrek Nowacki, który był moim prowadzącym na kursie instruktorskim. Znakomity narciarz, wykładowca i wyjątkowo rozrywkowo koleś. Jak Andrzej dostał się do pałacu to nawet chyba Piotrek przytulił fuchę jakiegoś konsultanta a czy coś takiego...

Tylko i wyłącznie na takich filmikach jestem w stanie patrzeć na Andrzeja bo bez kasku i gogli chłop jest absolutnie niestrawny.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy się moim zdaniem zastanowić, czy używanie określenia prezydent jest w tym przypadku uprawnione. Powody oczywiste:

1. wielokrotne naruszanie Konstytucji RP;

2. majstrowanie przez PiS przy prawie wyborczym również naruszajace konstytucyjne zasady;

3. zaangażowanie całego aparatu TV PiS w promocję jednego kandydata;

4. oszustwa wyborcze w DPSach, domach seniorów prowadzonych przez kościół, etc.;
5. funkcja notariusza, księgowego albo kolokwialnie ujmując długopisu, którą pełni ten wybitny "mąż stanu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...