Skocz do zawartości

Narodowa kwarantanna


Marcin33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 496
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co to za kuracja?

 

Preparat na pasożyty. Drogi ale cholernie skuteczny. 80% wyciąg z czarnego orzecha: https://www.alfabetz...y/product-3001/
Nie chcę uprawiać kryptoreklamy, bo nic z tego nie mam, natomiast mogę szczerze zarekomendować, mnie bardzo oczyścił organizm z syfów, nie tylko w układzie pokarmowym, ale głównie w naczyniówce oraz wewnątrzkomórkowo, bo to się przekłada na taki wzrost parametrów wydolnościowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde macie rację bo kretyni robią te obostrzenia. Tylko co sądzicie o kwarantannie narodowej. To pytanie klucz.

 

Jeśli pomogą przedsiębiorcą to uważam za słuszne zamknąć wszystkich na 4 spusty. Jak napisałem wyżej wielu nie przestrzegało obostrzeń i to na pewno spowodowało większe sianie wirusa.

Zgadzam się z Tomkly, że część jest niezgodna z prawem, ale jeśli ma pomóc to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preparat na pasożyty. Drogi ale cholernie skuteczny. 80% wyciąg z czarnego orzecha: https://www.alfabetz...y/product-3001/
Nie chcę uprawiać kryptoreklamy, bo nic z tego nie mam, natomiast mogę szczerze zarekomendować, mnie bardzo oczyścił organizm z syfów, nie tylko w układzie pokarmowym, ale głównie w naczyniówce oraz wewnątrzkomórkowo, bo to się przekłada na taki wzrost parametrów wydolnościowych.

 

ma jedną wadę opisana na samym początku - nie zawiera alkoholu :) 

Ale poczytam, Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde macie rację bo kretyni robią te obostrzenia. Tylko co sądzicie o kwarantannie narodowej. To pytanie klucz. Ogólnie tu na forum jest dużo ludzi myślących jednak trzeba wziąć pod uwagę te 10 mln którzy uważają że prezydent może zabrać im 500 bo tak im powiedzieli (moja teściowa pierwsza w kolejce) ale nie mają pojęcia co to parlament. Im też powiedzieli że zabiorą 500 jeśli PiS przegra w wyborach do PE więc musicie wiedzieć że z takimi idiotami mamy do czynienia.

Poślij ją do kościoła i masz spokój - wolno!

A moim rodzicom, z nikim się nie kontaktującym, podróżującym na działkę własnym samochodem, nigdzie poza teren działki czy samochód nie wychodzącym na przykład NIE.

Sam powiedziałem tacie, żeby to olał.

Ale kościoły niech będą najpełniejsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Niestety jest to zdanie prawdziwe i chyba jedyna opcja sensowna. Pozdro

Wiem że to prawdziwe. Uratujemy ile 10 może i 50 tys ludzi załamaniem gospodarki. Co później żyć muszą i ci uratowani i inni. Pytanie ile umrze na inne choroby typu rak udar itp. Koszty są zbyt wielkie. To trochę średniowiecze ale żyją dalej ci najsilniejsi. Jak tak dalej pójdzie to po wirusie umierać będą ale nie z powodu wirusa. Każda śmierć jest straszna ale czas nie staje w miejscu więc inni muszą żyć dalej. Jak tak dalej pójdzie to życie będzie wyglądało jak w latach 80 ubiegłego wieku. Już nie wspomnę o tym że potrzeba pieniędzy żeby leczyć grypę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jeżdżę na rowerze do pracy - w sumie minimum 40km.

Jeżeli o kogoś się martwię to o innych.

Szacunek. Poważnie. Ja też, ale do pracy mam 2.2 km. Trochę mniej od Ciebie. :) Często jeżdżę rowerem w innych sprawach i tych km jest więcej, ale daleko mi do Ciebie. Chroń kolana, nie daj je wyziębić.

 

A moje metody na jaką taką kondycję (w moim wieku cudów już nie ma) są proste. Dużo się ruszam. Rower, np. schody (staram się nie korzystać z windy), prawie nie używam w mieście samochodu, codzienne spacery (nie używam komunikacji miejskiej), codzienna ok. 15 min gimnastyka. No i nie jem za dużo, choć to już jest automatyzm. Tzn. nie ograniczam się w jedzeniu (z piciem jest gorzej :)) a i tak jem dość mało. Waga wzorcowa. Do tego wycieczki rowerowe i piesze, gdy jest ku temu okazja. Przydałaby się pływalnia, ale to takie nudne.

 

O nikogo starszego na szczęście nie muszę się już martwić. :) Może o moją nieco starszą siostrę, ale ona już po covidzie. O mnie się martwią. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to prawdziwe. Uratujemy ile 10 może i 50 tys ludzi załamaniem gospodarki. Co później żyć muszą i ci uratowani i inni. Pytanie ile umrze na inne choroby typu rak udar itp. Koszty są zbyt wielkie. To trochę średniowiecze ale żyją dalej ci najsilniejsi. Jak tak dalej pójdzie to po wirusie umierać będą ale nie z powodu wirusa. Każda śmierć jest straszna ale czas nie staje w miejscu więc inni muszą żyć dalej. Jak tak dalej pójdzie to życie będzie wyglądało jak w latach 80 ubiegłego wieku. Już nie wspomnę o tym że potrzeba pieniędzy żeby leczyć grypę.

 

Życie już wygląda jak w smutnych, ponurych latach 80-tych. W zasadzie wyglądało jeszcze jakieś 2 tygodnie temu. Po orzeczeniu pseudo TK cofnęliśmy się do dusznych lat 30-tych w Niemczech. Brunatne koszule i podobne klimaty. Jak patrzę na takich Bąkiewiczów to skojarzenia same mi się nasuwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko mi do Wujota z kondycją. Przez siedzenie w domu (od lutego home office) przybekoniłem sporo. Co prawda miałem nadzieję na listopadowe narty i wziąłem się za siebie (7kg w dół) to jednak jeszcze mi trochę zostało, Niestety przeniosłem się do domu, gdzie mam wędzarnie i piec rzymski, a to nie sprzyja diecie, ale już się pilnuję i codzienne rano powyżej dyszki robię.

Podoba mi się określenie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie już wygląda jak w smutnych, ponurych latach 80-tych. W zasadzie wyglądało jeszcze jakieś 2 tygodnie temu. Po orzeczeniu pseudo TK cofnęliśmy się do dusznych lat 30-tych w Niemczech. Brunatne koszule i podobne klimaty. Jak patrzę na takich Bąkiewiczów to skojarzenia same mi się nasuwają.

W sumie jak patrzę na małego powinni dla niego zarezerwować respirator który został kupiony ale nigdy fizycznie w Polsce się nie pojawił. On jako mąż narodu powinien wyjść i to powiedzieć zamiast wzywać do obrony kościołów. Ja Jarosław jeśli będę potrzebował to zostanę podpięty pod respirator który kupiliśmy ale nie został dostarczony. To jest prawdziwy mąż stanu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek. Poważnie. Ja też, ale do pracy mam 2.2 km. Trochę mniej od Ciebie. :) Często jeżdżę rowerem w innych sprawach i tych km jest więcej, ale daleko mi do Ciebie. Chroń kolana, nie daj je wyziębić.

 

A moje metody na jaką taką kondycję (w moim wieku cudów już nie ma) są proste. Dużo się ruszam. Rower, np. schody (staram się nie korzystać z windy), prawie nie używam w mieście samochodu, codzienne spacery (nie używam komunikacji miejskiej), codzienna ok. 15 min gimnastyka. No i nie jem za dużo, choć to już jest automatyzm. Tzn. nie ograniczam się w jedzeniu (z piciem jest gorzej :)) a i tak jem dość mało. Waga wzorcowa. Do tego wycieczki rowerowe i piesze, gdy jest ku temu okazja. Przydałaby się pływalnia, ale to takie nudne.

 

O nikogo starszego na szczęście nie muszę się już martwić. :) Może o moją nieco starszą siostrę, ale ona już po covidzie. O mnie się martwią. :)

Cześć

Ja jestem "świeżo wkręcony" w rower. W związku z tym mnie to jeszcze bardzo kręci, widzę postęp - swego czasu ledwo osiągałem średnie rzędu 15-16 km/h, w tym roku rzadko spada poniżej 25km/h chyba, że na długich trasach (powyżej 100km) albo w trudnym terenie.

To odwrotnie jak z nartami. Jeżdżę już dobrze ponad 45 lat a przez ponad 20 jeździłem dużo (2-3 miesiące) szkoliłem i teraz już mnie tak to nie bawi.

Nawet mój tata, który dobija 91 lat, kręci na rowerze stacjonarnym i chodzi na takim imitatorze biegów narciarskich. Ruch to podstawa!!!

Co do kolan i w ogóle chłodu to na razie jest stosunkowo ciepło ale temperatura w ciągu dnia się zmienia czasami solidnie, zdarza się 10-11 stopni pomiędzy godziną 6,20 a 14.00. Tu konieczność dużej ilości wariantów ubioru bo jeżdżę dość szybko i raczej się przegrzewam i tego nie znoszę. Kolana - mam takie Decathlonowskie nogawki - super sprawa, polecam!

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby kwarantanna wyglądała inaczej niż na wiosnę, tzn. do sklepu i na spacer będzie można wychodzić tylko np. raz dziennie plus powiedzmy godzina policyjna w nocy.

 

Ciekawe czy wprowadzą przepustki.

Taka kenkarta z pieczątkami, że już dzisiaj wyszedłem i więcej mi nie wolno :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Francji coś takiego obowiązywało i wydaje mi się, że mieli to z powrotem wprowadzać.

"We Francji od 30 października obowiązuje druga w tym roku ogólnokrajowa kwarantanna. Z domów można wychodzić tylko do pracy, szkoły, po niezbędne zakupy, do lekarza lub w ważnych sprawach rodzinnych, jak pomoc osobom niesamodzielnym. Dozwolone jest też spędzanie na świeżym powietrzu jednej godziny dziennie, którą można przeznaczyć na spacer czy ćwiczenia fizyczne, ale musi się to odbywać w promieniu 1 km od miejsca zamieszkania. Opuścić dom można jedynie z zaświadczeniem, zawierającym dane osobowe oraz cel i godzinę wyjścia."

 

źródło: https://www.onet.pl/...lxxhbl,79cfc278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia Życzę. Obyś był ujemny, a jak nie to przechodził to lekko.

Sądząc po objawach, nie ma szans na wynik ujemny, jest jeszcze opcja wynik niejednoznaczny, w wypadku gdy wymaz pobrany został już w momencie wychodzenia z choroby. U mnie dwa tygodnie od zachorowania nadal słaba kondycja, ból w mostku i pod łopatkami podczas kaszlu. Smaku nie straciłem, natomiast węch utraciłem w trzecim dniu choroby, zaczyna wracać na moment, by za chwilę znowu nic nie czuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kaszlu nie mam duszności tylko to objawy które opisałem.

 

W mojej pracy  13-15  młodych osób badanych po utracie węchu i smaku   100% badanych wynik dodatni/ Problemy płucne zaczęły się u nawet po 10-14 dniach choroby u niektórych z nich. 

 

Ja mam tylko stan grypowy i osłabienie  bez innych objawów i też dodatni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...