Skocz do zawartości

Narodowa kwarantanna


Marcin33

Rekomendowane odpowiedzi

Janie,

jesteś daleko. Już raz pisałem - to co widzisz podczas odwiedzin to nie rzeczywistość. Ja nie komentuje bicia obywateli USA niezależnie od koloru skóry, bo nie znam tamtejszych realiów, a jedynie przekaz medialny, a Ciebie proszę nie komentuj zachowania polskiej policji bo masz o tym mało informacji.

 

wszystkiego najlepszego w nowym roku - u Ciebie łatwiej, wiec szusuj do woli :)

Robert:

nie chodzi mi o bicie czy zachowanie policji, a o rozprzestrzenianie sie tego wloczenia sie  po sadach za wszystko - glownie stymulowane przez  mafie roznej masci prawnikow…..mam na to uczulenie, znajac piekne przyklady z USA

 

Dosiego Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 496
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Janie,

jesteś daleko. Już raz pisałem - to co widzisz podczas odwiedzin to nie rzeczywistość. Ja nie komentuje bicia obywateli USA niezależnie od koloru skóry, bo nie znam tamtejszych realiów, a jedynie przekaz medialny, a Ciebie proszę nie komentuj zachowania polskiej policji bo masz o tym mało informacji.

 

wszystkiego najlepszego w nowym roku - u Ciebie łatwiej, wiec szusuj do woli :)

 

Fajny film jak się bawią za nasze pieniądze: https://www.onet.pl/...rhwmrk,79cfc278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert:

nie chodzi mi o bicie czy zachowanie policji, a o rozprzestrzenianie sie tego wloczenia sie  po sadach za wszystko - glownie stymulowane przez  mafie roznej masci prawnikow…..mam na to uczulenie, znajac piekne przyklady z USA

 

Dosiego Roku!

 

U nas nie ma "włóczenia po sądach" jeszcze nie ta mentalność. Natomiast to zastraszanie (niezgodne z prawem) ma na celu zastraszenie społeczeństwa i od nieświadomych wyciągnięcie kasy z mandatów. A to jest państwo bezprawia. Jeśli administracja wyciąga niezgodnie z prawem kasę od obywatela podpierając się kulawymi przepisami w dodatku dla zastraszenia ludności to kurestwo. Prawy prawnik jak widzisz milczy w temacie udając, że nie zauważa postu skierowanego do niego jednocześnie naszego kolegę z forum strofuje za wrzucenie gotowca dla niebieskich i namawia do "bycia grzecznym" wobec policji jak kiedyś Urban, a teraz Łukaszenko.

 

Najlepszego w nowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech też inwazja na góry. Policja płacze że sobie nie radzi. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Jakby Ci to powiedzieć. Strzelać będą do nas?? Nic nie mogą zrobić. Znaczy mogą idiotyczne zakazy wsadzić sobie w dupę. Popatrz dzieci mają siedzieć od 8 do 16 w domu. Już nie mówię o zdrowiu psychicznym ale ogólnie. Chyba wszyscy wiedzą że słońce jest dla nas życiem bo witaminy D potrzebujemy. Rząd uznał że dzieci mogą wychodzić gdy jest ciemno bo słońca im niepotrzeba. Dobrze że moje dzieci ten zakaz nie dotyczy i mogą biegać dowoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obostrzenia są w całej Unii nie tylko nasz rząd ma takie pomysły.

Czyli jak ktoś karze ci wskoczyć w ogień to będziesz skakał?? Teraz Unia fajna ale jak Unia mówi że łamiemy praworządność to jest be?? Zdecyduj się. P.S Ja nie pisze że Unia mówi że rząd łamie konstytucję. Ja czytam i wiem że drugi raz jest łamana konstytucją bo wyrok trybunału jest nieopublikowany. I szyszka i morek pójdą siedzieć. Tylko kaczor się śmieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaj byłyby gdyby się ludzie bardzo przyzwyczaili i podobnie po otwarciu stoków tak robili. :P

Może okazać się że gdzieś przy stokach będzie zawsze przygotowane coś żeby np mama lub tata z dzieckiem sobie na sankach a drugi rodzic na narty. Na sankach fajnie się jeździ bo drodze ale to niebezpieczne a tu przy pandemii można odkryć wielkie zapotrzebowanie. Z 5 zł za cały dzień i można sobie jeździć gdzieś obok stoku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktoś karze ci wskoczyć w ogień to będziesz skakał?? Teraz Unia fajna ale jak Unia mówi że łamiemy praworządność to jest be?? Zdecyduj się. P.S Ja nie pisze że Unia mówi że rząd łamie konstytucję. Ja czytam i wiem że drugi raz jest łamana konstytucją bo wyrok trybunału jest nieopublikowany. I szyszka i morek pójdą siedzieć. Tylko kaczor się śmieje.

Nigdzie nie będę skakał, ale chyba widzisz to, że zakazy nie są wprowadzane tylko u nas. A czy są sensowne to jest zupełnie inna sprawa. Ja nie pisałem, że Unia fajna czy nie tylko, że w krajach Unii są obostrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Adam bądź poważny, dobra? Ostrzeżenie dotyczy osób u których stwierdzono podatność na gwałtowne reakcje alergiczne - proste i normalne i koniec tematu. Pozdrowienia

Tym bardziej że to nic nadzwyczajnego. Przy każdej szczepionce lub jakimkolwiek leku może wystąpić silna reakcja alergiczna jeśli ktoś jest uczulony na jakiś składnik. Znane to od dawna. Są ludzie którzy umierają po ugryzieniu osy a tu takie wielkie poruszenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...