Skocz do zawartości

Narodowa kwarantanna


Marcin33

Rekomendowane odpowiedzi

Sranie w banie. Uwielbiacie Martyniuka. Ten videoclip z kawiarni, podchodzi czarnowlosa dziewczyna, Zenek podnosi glowe
a te jego piekne rozmyte uwielbieniem oczy, usta gotowe do siarczystego pocalunku rozkoszy... ze tak powiem: krzyczec sie chce!!! I Polak!

a kto to ten Martyniuk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 496
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na policję doniosę jutro. Małpy z policji będą na każde życzenie Jarosława karać. Pytanie czy policja zareaguje czy małpy z policji będą chcieli wystawiać mandaty. Tam też są ludzie wiem znam i powiedzieli mi że jutro to wolą być niewidomi. Pytanie czy te małpy u góry podejmą w oczach kamer interwencje. Znasz odpowiedź?? Ja na ich miejscu wolałbym być policjantem niż małpom bo pisiury nie chcą się szczepić bo czipy i 5g więc będzie ich mniej za 2 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto?? Taki pan który opinii publicznej jest nieznany o imieniu Jacek. On uwielbia to wszyscy muszą. Za Jackiem jest Jarek który kocha więc i Jacek musi zmusić wszystkich by kochali. Reszta to są tamci co stali po tamtej stronie

 

Doskonale odczytałeś moją sugestię, dokładnie tegoż Jacka miałem na myśli. ;) :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że policjant może przymknąć oko na przemieszczanie się podczas nocy sylwestrowej, ale z drugiej strony niestety zarówno policjanta jak i np. urzędnika obowiązuje prawo ustanowione przez rządzących i nie jest w jego kompetencji stwierdzanie czy ta ustawa bądź rozporządzenie jest zgodna z konstytucją czy też nie jest. Ale zawsze zamiast mandatu może być np. pouczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że policjant może przymknąć oko na przemieszczanie się podczas nocy sylwestrowej, ale z drugiej strony niestety zarówno policjanta jak i np. urzędnika obowiązuje prawo ustanowione przez rządzących i nie jest w jego kompetencji stwierdzanie czy ta ustawa bądź rozporządzenie jest zgodna z konstytucją czy też nie jest. Ale zawsze zamiast mandatu może być np. pouczenie.

 

Natomiast ja nie przymykam oka na nielegalne interwencje i za każdym razem pouczam o konsekwencjach niezgodnych z prawem działań opisanych w art. 231 KK, a także o służbowych, wynikających ze zgłoszenia sprawy do prokuratury. Zapewniam Cię, że to zawsze działa. Błyskawicznie odechciewa się im pouczania mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja nie przymykam oka na nielegalne interwencje i za każdym razem pouczam o konsekwencjach niezgodnych z prawem działań opisanych w art. 231 KK, a także o służbowych, wynikających ze zgłoszenia sprawy do prokuratury. Zapewniam Cię, że to zawsze działa. Błyskawicznie odechciewa się im pouczania mnie. :)

 

Pamiętaj, że zawsze trafi się tłuczek bagienny :)

Ale wtedy odmowa i sąd. Tylko jak wymienią sędziów na swoich to Ch.jnia z patatajnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja nie przymykam oka na nielegalne interwencje i za każdym razem pouczam o konsekwencjach niezgodnych z prawem działań opisanych w art. 231 KK, a także o służbowych, wynikających ze zgłoszenia sprawy do prokuratury. Zapewniam Cię, że to zawsze działa. Błyskawicznie odechciewa się im pouczania mnie. :)

Tomek, a byłbyś w stanie sformułować takich kilka zdań, których się można nauczyć i sprezentować policjantom w reakcji na kontrolę i pouczanie? A co do Martyniuka, to generalnie ktoś nazywający się piosenkarzem powinien jednak umieć śpiewać. On jednak nie umie. Niedawno bywał w reklamie. Ponieważ twórczości pana Zenka nie znam, to myślałem, że ktoś sobie robi jaja i parodiuje głos, taki skrzeczący. O zgrozo okazało się, że to jego własny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, a byłbyś w stanie sformułować takich kilka zdań, których się można nauczyć i sprezentować policjantom w reakcji na kontrolę i pouczanie?
 

 

Oczywiście.

 

Informuję Pana, iż zakaz wyjścia z domu został wydany:

a) z przekroczeniem delegacji ustawowej określonej w ustawie z dnia 5 grudnia 2008r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, zapisy której umożliwiają jedynie wprowadzenie ograniczenia określonego sposobu przemieszczania się a nie generalnego zakazu przemieszczania się;

b.) z naruszeniem zapisów art. 52 ust. 1 oraz ust. 3 w związku z zapisami art. 233 ust. 3 Konstytucji RP, w świetle których ograniczenia wolności poruszania się są możliwe tylko i wyłącznie w przypadku ogłoszenia stanu klęski żywiołowej.

Pouczam Pana, iż w sytuacji braku podstawy prawnej do wprowadzenia zakazu wyjścia z domu Pana interwencja jest bezpodstawna, a próba nałożenia sankcji z tytułu wykroczenia spełnia przesłanki określone w art. 231 § 1. kodeksu karnego dla przestępstwa określonego jako nadużycie uprawień przez funkcjonariusza publicznego. W sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa zostanie zawiadomiona prokuratura, a Pan na czas toczonego postępowania zostanie zawieszony w obowiązkach służbowych, co zgodnie z zapisami art. 124 ustawy o policji będzie oznaczać zawieszenie; do czasu rozstrzygnięcia postępowania; wypłaty 50% należnego Panu uposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...