Skocz do zawartości

Lockdown


JG77

Rekomendowane odpowiedzi

Ale spać gdzieś trzeba... W Austrii wszystko pozamykali. A w Polsce lub Czechach sezon na skitury zacznie się pewnie w połowie stycznia...

 

Kupiłem kampera :)

Staruszek, ale jak nie będzie dużo poniżej zera da radę. Dechy do skiturów pożyczyłem, szukam butów. To też zdrowsze - 1. kondycja 2. nie trzeba się ściskać w gondoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko mały problem z powrotem, trzeba konia wziąć na plecy.

    Niekoniecznie. Jeździłem tak dwa dni z lokalsami w Montanie. Trzeba jedynie umieć siedzieć w siodle i zawsze musi być jeden luzak, który sprowadza konie. Wspaniałe przeżycia, ścisły kontakt z przyrodą i niesamowita przygoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Jeździłem tak dwa dni z lokalsami w Montanie. Trzeba jedynie umieć siedzieć w siodle i zawsze musi być jeden luzak, który sprowadza konie. Wspaniałe przeżycia, ścisły kontakt z przyrodą i niesamowita przygoda!

A kunia na smycz nie można wziąć? I pobiega sobie zaś narciarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Where in MOntana?

Mieszkałem kilka tygodni w Helena, ale na weekendy ruszaliśmy się trochę (np. w okolice Wolf Creek, ale też i w inne. Nie wszystkie nazwy miejsc pamiętam). To głównie zależało od tego skąd pochodzili ludzie, z którym współpracowałem. Chętnie zapraszali do swoich domów rodzinnych, które często były w bardzo małych miasteczkach, takich w rodzaju naszych wsi. Bardzo fajni ludzie, w niczym nie przypominający np. nowojorczyków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem kilka tygodni w Helena, ale na weekendy ruszaliśmy się trochę (np. w okolice Wolf Creek, ale też i w inne. Nie wszystkie nazwy miejsc pamiętam). To głównie zależało od tego skąd pochodzili ludzie, z którym współpracowałem. Chętnie zapraszali do swoich domów rodzinnych, które często były w bardzo małych miasteczkach, takich w rodzaju naszych wsi. Bardzo fajni ludzie, w niczym nie przypominający np. nowojorczyków. 

w sumi e z Helena  blisko do Bozeman a stamtad juz tylko godzina do Big Sky a jeszcze blizej do Bridger Bowl….Wolf creek to w sumie daleko od Helena…..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...