Skocz do zawartości

Strajk Kobiet


jag24

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani narciarze

 

Nie jestem dziś z różnych względów na ulicy,więc może napiszę tutaj kilka słów,może ktoś postanowi przemyśleć to i owo.

 

W którymś z wątków pojawiło się stwierdzenia;"ale przecież tutaj nikt nie jest za aborcją".Błąd.Ja jestem.

 

I tylko kilka uściśleń.

 

Kochani

 

Aborcja to przerwanie ciąży-nie morderstwo.

 

Nie ma nic takiego jak "nienarodzone dziecko"-jest KOBIETA W CIĄŻY,w której macicy (nie pod sercem) jest zarodek,albo płód.Dziecko z definicji zaczyna się od porodu.I wtedy też nie potrzebuje już bezwzględnie ciała matki do biologicznego przetrwania ( o ile ciąża trwała odpowiednio długo).

 

Urodzenie ciężko i nieodwracalnie uszkodzonego dziecka jest dla kobiety,jej rodziny i tego  dziecka niewyobrażalną TRAGEDIĄ.

Im krócej taka ciąża trwa tym trauma jest mniejsza.Aborcja w takim wypadku zmniejsza cierpienie,czyli jest DOBRA.Decyzja o kontynuacji ciąży w tym przypadku nie jest heroizmem jak próbuje się nam wmówić-jest nieodpowiedzialna i głupia,bo zwiększa CIERPIENIE.

 

Zespół Downa jest ciężkim i nieodwracalnym uszkodzeniem.Kto nie jest tego pewien powinien zatrudnić się,np na 2 tygodnie urlopu, jako woluntariusz w domach pomocy,najlepiej z dorosłymi z niepełnosprawnością umysłową.Będzie wiedział o czym mowa.

 

Tyle na razie.To absolutne podstawy.

 

Jeśli ktoś chce o coś zapytać,czy polemizować to proszę.Tylko kulturalnie.

 

Wyznawców prawd objawionych z stylu aborcyjnych ciężarówek NIE ZAPRASZAM.Z nimi rozmowa jest bezprzedmiotowa.

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani narciarze

 

Nie jestem dziś z różnych względów na ulicy,więc może napiszę tutaj kilka słów,może ktoś postanowi przemyśleć to i owo.

 

W którymś z wątków pojawiło się stwierdzenia;"ale przecież tutaj nikt nie jest za aborcją".Błąd.Ja jestem.

 

I tylko kilka uściśleń.

 

Kochani

 

Aborcja to przerwanie ciąży-nie morderstwo.

 

Nie ma nic takiego jak "nienarodzone dziecko"-jest KOBIETA W CIĄŻY,w której macicy (nie pod sercem) jest zarodek,albo płód.Dziecko z definicji zaczyna się od porodu.I wtedy też nie potrzebuje już bezwzględnie ciała matki do biologicznego przetrwania ( o ile ciąża trwała odpowiednio długo).

 

Urodzenie ciężko i nieodwracalnie uszkodzonego dziecka jest dla kobiety,jej rodziny i tego  dziecka niewyobrażalną TRAGEDIĄ.

Im krócej taka ciąża trwa tym trauma jest mniejsza.Aborcja w takim wypadku zmniejsza cierpienie,czyli jest DOBRA.Decyzja o kontynuacji ciąży w tym przypadku nie jest heroizmem jak próbuje się nam wmówić-jest nieodpowiedzialna i głupia,bo zwiększa CIERPIENIE.

 

Zespół Downa jest ciężkim i nieodwracalnym uszkodzeniem.Kto nie jest tego pewien powinien zatrudnić się,np na 2 tygodnie urlopu, jako woluntariusz w domach pomocy,najlepiej z dorosłymi z niepełnosprawnością umysłową.Będzie wiedział o czym mowa.

 

Tyle na razie.To absolutne podstawy.

 

Jeśli ktoś chce o coś zapytać,czy polemizować to proszę.Tylko kulturalnie.

 

Wyznawców prawd objawionych z stylu aborcyjnych ciężarówek NIE ZAPRASZAM.Z nimi rozmowa jest bezprzedmiotowa.

 

 

Wiem o czym piszesz przez dwa miesiące remontowałem DPS z takimi osobami  ,był jeden wymóg nie można zamykać oddziałów byli cały czas z nami . Tak jak piszesz wolontariat otwiera oczy.

 

https://www.dpsorzesze.pl/            żeby nie być gołosłownym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński wiecznie próbuje budować Rzeczpospolitą z metafor, ciągle zaczynać III RP „od nowa”, co bije po oczach w szczególności teraz – po zlikwidowaniu kompromisu aborcyjnego z lat 90. Obsesja demontowania III RP, w imię niejasnych projektów, pochodzi z tamtych czasów. Być może kiedyś Kaczyński miał marzenia o wielkości. W tej chwili coraz bardziej wątpliwe, czy historia Polski oceni jego rządy przychylnie. Na razie tysiące protestujących Polek, które wcześniej nie zabierały głosu na temat polityki, wydało swoją opinię: skrajnie negatywną. Tak pisze się Historia. Aborcja jest wyborem zawsze złym, ale jest wyborem!! Warto ciągle pytać, co tak naprawdę w tej chwili w czasach pandemii ma do zaproponowania nam PiS. Dalszą wymianę sędziów na posłusznych? Zaostrzanie sporu o sprawy obyczajowe? A w sytuacji prawdopodobnego, kolejnego kryzysu w koalicji Zjednoczonej Prawicy – karanie kolejnych posłów i senatorów za mówienie, co myślą? I znów chowanie się pod parasol Kościoła katolickiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod domem Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu odbył się w sobotę performans "Dziady na Mickiewicza".

Powiem że to całkiem nieźle im wyszło, w takich warunkach. Polecam spojrzeć, jest na youtube.

 

Na onecie dają trochę kontekstu, więc tam daję linka

https://www.onet.pl/...ss2571,681c1dfa

 

performans rozpoczyna się od 37 minuty

https://www.youtube....h?v=3pgsyRF3iCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...