Skocz do zawartości

Gdzie na narty w dobie koronawirusa


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 759
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj zaliczony Mosorny Groń, pierwsza godzina super, potem że 40 minut deszczu, a następnie mokry śnieg, niekiedy całkiem sporo. W trakcie zamiana nart że slalomek na RTM 81, ciekawe doświadczenie i dobry wybór na cięższy śnieg. Okazuje się, że i całkiem przyzwoite spodnie Phenix przemokły na tyłku. Ale jak się siedzi prawie w kałuży przez 3 godziny to nie dziwne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza Nowa Osada- jazda ze starszym bratem i kolegą, nie jeździli od kilku lat. Obaj wyrożniali się na stoku. Stara dobra szkoła....Kolejka typowa jak na tą górkę- pełna siatka na dole, czyli ok 10 min. Warunki całkiem ok, ale wczoraj jeszcze był mroz. Dzisiaj odwilż... 275e0ca91fa429f3c78e703941452cde.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...napisałbym coś, ale u nas na Podlasiu aktualna temp. -9 i lampa, więc nie mam czasu na pisanie bo muszę ruszać na biegówki do Puszczy Knyszyńskiej. Polecam. Śniegu "skolko ugodno", zimowa sceneria w słoneczku jak z "Królowej Śniegu"! Jednym słowem rewelka!

 

U mnie taka rewelka na nizinach, że od wczoraj odwilź, obecnie +4st C, śniegu za oknem coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka rewelka na nizinach, że od wczoraj odwilź, obecnie +4st C, śniegu za oknem coraz mniej.

A u mnie w Skierniewicach pięknie teraz, śniegowo i słonecznie, byłem w parku, ale jak jeszcze mgła była, drugi raz przecież nie pójdę. Fotka z okna.

A czeka mnie szczepienie o 13:20, mamy, druga dawka Pfizer.

Załączone miniatury

  • 94ECE15A-10D2-4139-8348-460F11246732.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na pytanie z tytułu .
W tym dziwnym covidowym sezonie jeśli chcemy dobrze pojeździć to tylko Szwajcaria, mam za sobą dwa wyjazdy trzeci w planie, jestem mega zadowolony.
Teraz dane czy nas stać na Szwajcarię ,cena z karnetami.
Przejazd oraz codzienny transfer na stoki
wyjazdy 4 dni na nartach
3 noclegi
Śniadania i obiadokolacje bardzo obfite
Napoje izotoniczne ;) w własnym zakresie
Cały wyjazd zamknął się kwotą 2 tyś złotych.
W poprzednich latach za tę sumę miałem 5 dni w Austrii...
Są plusy dodatnie gdyby nie wirus nie byłbym w Davos,St Moritz, Wengen.
Tylko dwa dni urlopu,w środę zawsze byłem w pracy.
Więc nie ma co narzekać na ograniczenia covid żadnych testów lub kwarantanny , chcieć to móc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza Nowa Osada- jazda ze starszym bratem i kolegą, nie jeździli od kilku lat. Obaj wyrożniali się na stoku. Stara dobra szkoła....Kolejka typowa jak na tą górkę- pełna siatka na dole, czyli ok 10 min. Warunki całkiem ok, ale wczoraj jeszcze był mroz.Dzisiaj odwilż...275e0ca91fa429f3c78e703941452cde.jpg

Stara dobra szkole to ja widze na parapecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...