Skocz do zawartości

Gdzie na narty w dobie koronawirusa


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tak, jak: za duzo sniegu nasypalo, nie bylo slonca tylko bez przerwy sypalo itp itd

 

potwierdzam

 

A tymczasem 22 raz na biegowkach w tym sezonie

 

 

to moja droga dojazdowa  do pracy ( 8km a pozniej juz spoko) wczoraj rano

 

gallery_150221_727_2835.jpg

 

Uwielbiam jazde w atkich warunkach pod warunkiem, ze jest pusta droga - Wrangler na bojowych oponach niczego sie nie boi

 

Uprzedzam : u nas tez jest niby obowiazek oczyszczenia samochodu ze sniegu, ale nikt na to nie zwraca uwagi

A potem ktoś z tylu dostaje pyłem, puchem, śniegiem, lodem... ostatnio lód mi spadł na dach z przejeżdżającego tira.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 759
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A potem ktoś z tylu dostaje pyłem, puchem, śniegiem, lodem... ostatnio lód mi spadł na dach z przejeżdżającego tira.

To musiałbyś jechać z JK jak zapomniał zgarnąć 30 cm warstwy śniegu z dachu i nagle spada ten śnieg na przednią szybę !!!
Jako kierowca z doświadczeniem JK zamiast wcisnąć i od razu stanąć, spokojnie jedzie na ślepo z całą przednią szybą pokrytą grubą warstwą świeżego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiałbyś jechać z JK jak zapomniał zgarnąć 30 cm warstwy śniegu z dachu i nagle spada ten śnieg na przednią szybę !!!
Jako kierowca z doświadczeniem JK zamiast wcisnąć i od razu stanąć, spokojnie jedzie na ślepo z całą przednią szybą pokrytą grubą warstwą świeżego.

wolałbym z niż za nim a tym bardziej z przeciwka

ze swej historii pamietam jazdę przez las po wzniesieniach łódzkich jak się wpadało w śnieg to pył przesłaniał widok dobrze ze z lasku już wyjechaliśmy - Honda jazz dała radę ale drugi raz bym tam już nie przejechał, dużo ostrożniejszy się stałem, sstarlet przy dryfcie między drzewami krzyczała ze mnie zabije, a ja co przecież nie zatrzymam się ani nie zwolnię bo wtedy sie zatrzymam, ot uroki mlodosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na Suche

Cześć

 

Jeździł z Bartkiem Ptakiem czyli na pewni Suche. Śpiochu jeździ tylko u najlepszych!  ;)

 

Pozdrowienia

PS

Piotrze czy ja dobrze widzę, że jesteś posiadaczem bujnego twarzowego zarostu? Czy już jednak nadszedł mój czas na wizytę u okulisty albo psychiatry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ależ ja nie mam pretensji o brak ratrakowania. A już na pewno nie do kasjerki.

Napisałem tylko moje spostrzeżenia (poprzeczne spore nierówności i pewnie mgła spowodowały kilka upadków, które widziałem dzisiaj).

Generalnie jestem zadowolony z dzisiejszej jazdy (pewnie też przez to, że to pierwszy dzień w tym roku), chociaż nie przepadam za Zieleńcem, ale na bezrybiu...

Cześć

Upadki powoduje zawsze błąd narciarza.

Najważniejsze, że dobrze się bawiłeś. Ja już w październiku wpoiłem sobie takie wewnętrzne przekonanie, że na nartach w tym roku nie pojeżdżę. Nawet się solidnie zdziwiłem jak okazało się, że leży śnieg. Przez to, każdy dzień na nartach jest wartością dodaną i powodem do zajebistej radości, a już się zbiera trzeci tydzień chyba...większość biegówki, na których nie mieliśmy okazji poruszać się przez ostatnie dwa sezony, więc tym większa radocha.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem ktoś z tylu dostaje pyłem, puchem, śniegiem, lodem... ostatnio lód mi spadł na dach z przejeżdżającego tira.

C'mon - to byl swiezutki snieg - kto by tam sie tego obawial!

 

poza tym , jak juz sneig zacznie u nas sypac, to po chwili i tak zakryje samochod nowa warstwa…… troche sniegu nikomu jeszcze nie zaszkodzilo...

 

To musiałbyś jechać z JK jak zapomniał zgarnąć 30 cm warstwy śniegu z dachu i nagle spada ten śnieg na przednią szybę !!!
Jako kierowca z doświadczeniem JK zamiast wcisnąć i od razu stanąć, spokojnie jedzie na ślepo z całą przednią szybą pokrytą grubą warstwą świeżego.

NIe zapomnial tylko po prostu nie zgarnal sniegu z dachu - troche mnie to zaskoczylo nie powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mitek
Nie mam bujnego zarostu. Raczej taki minimalny 3 dniowy. Nie wiem czemu na zdjeciu tak wyszlo.
A odnosnie upadkow. Dzis sie wywalilem przy ogladaniu trasy zeslizgiem i praktycznie stojac w miejscu;)

Cześć

Bo Ty zawsze ciętym i ześlizg Ci nie zwyczajny. :)
Goggia - w tym wypadku nie bierz przykładu z najlepszych. ;)

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castle Mtn. Wczoraj, 30cm.
Limitowana ilość gości, własny samochód zamiast schroniska; zaczyna mi się znowu podobać narciarstwo.

Bardzo zazdroszczę.

9161F8EC-445C-4221-A6FA-9A331B022FB8.png

Jak byłem w Banff to jedynie do Sunshine Village na narty. Ale na Mt Rundle bez nart, choć trochę można by zjechać skiturowo jak widać na fotkach.

ban06.JPG

ban05.JPG

Jednak lądowanie mogłoby byc twarde na piargach, męczących zresztą w zejściu. Koło Castle Mtn jedynie przejeżdżałem jadąc czy to do Jasper, fotka w sepii z okolic Andromedy

857FDCC4-8FCF-438F-B73C-6462900CD801.png

czy do Moraine Lake, czy tez Lake Louise zawsze na trekking. Śnieżne fotki z Sunshine Village z widokiem na Assiniboine, taki ichni Matterhorn, wtedy pustki.

0601AB62-80D2-4B73-906D-13C3C29177BA.jpeg 0018744.JPG

Sorry za powrót emocjonalny. Ciężko się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sstar światowy czlowiek :)

Raczej emocjonalny. Czy sentymentalny. Jak lski zawiózł mnie do Cortiny na narty w te same góry, które schodziłem latem w młodości, to serce aż się wyrywało. Tu podobnie. W Banff byłem trzy razy, ostatnio nawet miałem samochód, każdego ranka ruszałem na trekking. Więc jak ktoś wrzuca fotki z tamtych stron to serce szybciej bije. Pewno sam masz takie oswojone, ulubione miejsca.

Załączone miniatury

  • 33C79F53-0E7B-4505-B1B6-1EEAACAFE09E.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybieram się, ale zapodaję do weryfikacji:

 

"Włochy Otwarcie Wyciągów 17.02 Trentino dostało zielone światło.

1f4aa.png1f60d.png1f60d.png1f60d.png1f60d.png26f7.png Otrzymaliśmy właśnie jeszcze nieoficjalną informację iż CTS dał zielone światło od środy 17 lutego dla otwarcia wyciągów w regionie Trentino lub województwach w żółtych strefach Val di Sole, Marilleva, Val di Fiemme, Tonale, Pinzolo,Pejo . Oczekując na więcej szczegółów i oficjalną informację, mamy nadzieję również potwierdzić możliwość swobodnego poruszania się pomiędzy regionami i autonomicznymi województwami żółtymi po 15.02 1f535.png1f4e3.png Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i możliwościami, jakie wprowadziła Autonomiczna prowincja Trento. Obserwuj nas na FB

 

Może jednak coś z tego sezonu będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...