Skocz do zawartości

Gdzie na narty w dobie koronawirusa


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Polak potrafi!

Niektóre rozwiązania są bardzo innowacyjne. Ciekawe czy ustawodawca nadąży z wdrażaniem ograniczeń?

 

Ostoja Koninki – Poręba Wielka

Czynna dla wszystkich uczestników SPOTKANIA SŁUŻBOWEGO organizowanego na górnej Stacji Kolei Linowej Tobołów, w temacie Partii o nazwie Strajk Przedsiębiorców. Spotkania będą odbywać się cyklicznie przez cały dzień co 15 min.

Wisła Soszów

Kolej również dostępna w ruchu pieszym (turystycznym), w cenie karnetu można przewieźć bagaż do 20 kg i o długości do 2m.

Dostępne będą trasy nr 1, 2 i 5. W przypadku większego ruchu na stoku, możliwe otwarcie trasy nr 3.

 

https://www.narty.pl...icXKXImP5ijNLMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 759
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może nie narty, ale dramaturgia jest 
"Sielanka kończy się 28 stycznia. Rozpoczyna się nasze piekło" - Turystyka (onet.pl)

Ciekawe, że data zbiegła się z datą już wcześniej wyznaczoną przez USA na obowiązkowe testy na Covid przed podróżą do kraju.

https://www.msn.com/...red/ar-BB1deQXO

Z tymże wymóg testów na powrót był ogłoszony jakiś miesiąc wcześniej.
Być może nie nagłośniony w prasie.

Problem jest, że wynik PCR zająć może dłużej niż 3 dni, ciekawe czy akceptują „domowe” wyniki testu? Tak miała rodzina znajomego wracające do Nigerii.

I najtaniej można kupić negatywny test w Hiszpanii albo Holandii
https://www.cnbc.com...nals fake covid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj z synem w Zieleńcu, kilka wyciągów otwartych, szkolenie. Pogoda kiepska - mgła, widoczność od 15 - 200 metrów, do tego mżawka, ale prawie 4 godziny na stoku (spodnie i kurtka suszą się). Warunki śniegowe dobre, twardo na początku potem trochę zmiękło, ale nie tworzyły się odsypy mimo, że temp. około +1. Miejscami garby nie rozgarnięte przez ratrak. Ludzi niewiele, do krzesła W3 kolejka na 2-3 minuty reszta na bieżąco. Obsługa zwracała uwagę na maseczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj z synem w Zieleńcu, kilka wyciągów otwartych, szkolenie. Pogoda kiepska - mgła, widoczność od 15 - 200 metrów, do tego mżawka, ale prawie 4 godziny na stoku (spodnie i kurtka suszą się). Warunki śniegowe dobre, twardo na początku potem trochę zmiękło, ale nie tworzyły się odsypy mimo, że temp. około +1. Miejscami garby nie rozgarnięte przez ratrak. Ludzi niewiele, do krzesła W3 kolejka na 2-3 minuty reszta na bieżąco. Obsługa zwracała uwagę na maseczki.

Cześć

Garby nie rozgarnięte przez ratrak - nie jadę! zwykłe chamy! dzięki.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie wpadłem na to. Następnym razem będę musiał napisać pismo o zwrot, a tak oddali tylko kaucję.

Pozdrawiam

Cześć

Swego czasu Panowie mający pretensje o brak ratrakowania wyciągnęli przy mnie kasjerkę na Kozińcu przez to małe okienko - nie chciała im oddać pieniędzy.Na szczęście byłem w pobliżu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Swego czasu Panowie mający pretensje o brak ratrakowania wyciągnęli przy mnie kasjerkę na Kozińcu przez to małe okienko - nie chciała im oddać pieniędzy.Na szczęście byłem w pobliżu.

Pozdrowienia

Cześć

Ależ ja nie mam pretensji o brak ratrakowania. A już na pewno nie do kasjerki.

Napisałem tylko moje spostrzeżenia (poprzeczne spore nierówności i pewnie mgła spowodowały kilka upadków, które widziałem dzisiaj).

Generalnie jestem zadowolony z dzisiejszej jazdy (pewnie też przez to, że to pierwszy dzień w tym roku), chociaż nie przepadam za Zieleńcem, ale na bezrybiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podkolorowane na maxa. Sporo latalem ostatnio i nigdzie nie bylo zadnego dramatu- oczywiscie lotniska opustoszale, ale zawsze mozna wziac cos na wynos. Na pokladzie serwis jest, choc ograniczony (a latalem easyjetem, klm, ryanem i ponownie klm). Historie o krzyczacych pielegniarkach i drutach w mozgu to juz w ogole mozna wsadzic w d... To samo o zamknietych marketach - przeciez portugalska biedra ma sie dobrze, ludzie nie zyja samym swiezym powietrzem.

Brednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały styczeń można było jeździć, a dzisiaj wybieram się do Kasinki na wieczorną jazdę.

Zainspirowałeś mnie i też szybka decyzja i prawie 4 godziny na stoku, fajnie było się spotkać, choćby na chwilę. Moje narty mimo że czerwone, nie pozwoliły Cię dogonić. Całkiem sporo ludzi jak na wieczorną jazdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Swego czasu Panowie mający pretensje o brak ratrakowania wyciągnęli przy mnie kasjerkę na Kozińcu przez to małe okienko - nie chciała im oddać pieniędzy.Na szczęście byłem w pobliżu.

Pozdrowienia

To jest tak, jak: za duzo sniegu nasypalo, nie bylo slonca tylko bez przerwy sypalo itp itd

 

podkolorowane na maxa. Sporo latalem ostatnio i nigdzie nie bylo zadnego dramatu- oczywiscie lotniska opustoszale, ale zawsze mozna wziac cos na wynos. Na pokladzie serwis jest, choc ograniczony (a latalem easyjetem, klm, ryanem i ponownie klm). Historie o krzyczacych pielegniarkach i drutach w mozgu to juz w ogole mozna wsadzic w d... To samo o zamknietych marketach - przeciez portugalska biedra ma sie dobrze, ludzie nie zyja samym swiezym powietrzem.

Brednie

potwierdzam

 

A tymczasem 22 raz na biegowkach w tym sezonie

 

 

to moja droga dojazdowa  do pracy ( 8km a pozniej juz spoko) wczoraj rano

 

gallery_150221_727_2835.jpg

 

Uwielbiam jazde w atkich warunkach pod warunkiem, ze jest pusta droga - Wrangler na bojowych oponach niczego sie nie boi

 

Uprzedzam : u nas tez jest niby obowiazek oczyszczenia samochodu ze sniegu, ale nikt na to nie zwraca uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na niebieskiej trasie.
650m po stoku 140m przewyzszenia i 22 bramki.
Czas przejazdu 40-41s.
Po kilkunastu przejazdach jestem wrakiem. Ponizej dwa zdjecia ktore zrobil Bartek.
Troche pokraczne ale innych nie dostalem.

Prośba do ekspertów forumowych o komentarz do drugiego zdjęcia.
Jak oceniacie zgranie fazy oddechowej z fazą skrętu, ustawieniem krawędzi, bioderek , barków ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starr - Ty naprawiales buty??? co sie stalo?

 

tak. Wyrwała mi sie podstawa klamry. Zrobił mi ja przekładając nowa Arnold Koenig z Wrocka, dzięki wsparciu Wujota. Buty skiturowe tlt7. W którychś dynafitac coś podobnego ponoć wada fabryczna, wg pewnej skiturowiczowki z Pieszyc, ale się nie upieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...