Skocz do zawartości

Gdzie na narty w dobie koronawirusa


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 759
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od początku mojej narciarskiej kariery nie spotkałam ani jednego patrolu.
...przynajmniej będzie mniej piratów, takich co to się im wydaje.

Trzeba uważać, bo w składzie niektórych patroli to również policjanci z BOA, a ci wiedzą jak używać batoon-a ;) . Nawet z dwoma takimi co prawda już na emeryturze planuję przyjazd na otwarcie sezonu w SMR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku mojej narciarskiej kariery nie spotkałam ani jednego patrolu. ...przynajmniej będzie mniej piratów, takich co to się im wydaje.

Bywają miejsca gdzie nie rzucają sie w oczy ale są baaardzo skuteczni. Może dlatego, że na nartach jeżdżą na poziomie "instruktor-demonstrator+'. ( Paganella- VdSole)Dołączona grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tym razem będą także sprawdzać maseczki, więc jakieś tam urozmaicenie jednak;-)

Tu fragment wywiadu z burmistrzem Szczyrku:

"PiS straszy, że po hotelach i ośrodkach narciarskich będzie chodzić patrole policji i sanepid. Jak to wygląda w Szczyrku? Ja na razie kontroli nie widziałem. Polska jako kraj "słynie" z gąszczu przepisów, w którym można się zagubić. Nakazy, zakazy, to już nie, a to nagle tak. Uważam, że jeśli wprowadza się prawo, to powinno się też pomyśleć o możliwości egzekwowania przepisów. Kto to ma robić? Policjanci w Szczyrku to nie Komenda Główna w Warszawie. Policja i tak pracuje na oparach, też przecież zdarzają się zachorowania na Covid-19 wśród funkcjonariuszy. I mają robić rundy po stokach i hotelach jakby nie mieli innych obowiązków?" A tu cały wywiad: Jak będą wyglądały ferie w Szczyrku? Burmistrz: "2 tygodnie lockdownu" | INNPoland.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku mojej narciarskiej kariery nie spotkałam ani jednego patrolu.
...przynajmniej będzie mniej piratów, takich co to się im wydaje.

Patrole widywałem w CG, w Białce, na Szrenicy i we Włoszech chyba we wszystkich ośrodkach, które odwiedziłem.

 

Patrząc na kamery to w Zieleńcu ruch niezbyt wielki przynajmniej o tej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jechać za to do hotelu wiceministra https://polskatimes..../ar/c1-15328956

I do chyba tysiąca innych. Zgodnie z prawem. Hotelatrza nie interesuje czy delegowany jedzie sam, z rodziną czy kochanką. On wynajmuje pokój w celach sluzbowych, co potwierdza oświadczenie klienta i wystawiona faktura z nr NIP i nazwą firmy. Ma podsluchiwac czy w pokoju rozmawia sie o sprawach służbowych czy dupie Maryny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do chyba tysiąca innych. Zgodnie z prawem. Hotelatrza nie interesuje czy delegowany jedzie sam, z rodziną czy kochanką. On wynajmuje pokój w celach sluzbowych, co potwierdza oświadczenie klienta i wystawiona faktura z nr NIP i nazwą firmy. Ma podsluchiwac czy w pokoju rozmawia sie o sprawach służbowych czy dupie Maryny?

Może np. zatrudnić gości do odśnieżania parkingu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...