Skocz do zawartości

Gdzie na narty w dobie koronawirusa


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 759
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ma ktoś jakieś info co będzie się działo w Austrii i we Włoszech? Kiedy ewentualnie będą otwierać ośrodki? Niby informują z wyprzedzeniem, a tutaj zupełna cisza. Czy coś przeoczyłem?

Jest źle. Dla wszystkich z PL wyjeżdzających do Austrii będzie obowiązkowa kwarantanna dopóki średnia dzienna ilość zakażeń w naszym kraju nie spadnie do 2740 przypadków, a mamy kilkanaście tysięcy dziennie. Jakby tego było mało, dla turystyki zagranicznej kwatery zostaną otwarte najwcześniej 7 Stycznia 2021.

"Niby informują z wyprzedzeniem, a tutaj zupełna cisza." Na innym forum sytuacja była omawiana szczegółowo. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zaliczylem drugi wieczor na biegowkach - to tez recepta na Covid..

   Też mam zamiar tę receptę zastosować natychmiast jak tylko u nas na Podlasiu spadnie trochę białego. Oby jak najszybciej. Tamtej zimy była z tym niestety bieda... Mam nadzieję, że natura coś nam w tych trudnych dla narciarzy czasach pomoże? Na Alpy szykujemy się dopiero na luty i marzec.

                                                                                          Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest źle. Dla wszystkich z PL wyjeżdzających do Austrii będzie obowiązkowa kwarantanna dopóki średnia dzienna ilość zakażeń w naszym kraju nie spadnie do 2740 przypadków, a mamy kilkanaście tysięcy dziennie. Jakby tego było mało, dla turystyki zagranicznej kwatery zostaną otwarte najwcześniej 7 Stycznia 2021.

"Niby informują z wyprzedzeniem, a tutaj zupełna cisza." Na innym forum sytuacja była omawiana szczegółowo. :)

Przy takich ilościach to nas w ogóle mogą nie wpuścić w tym sezonie.

Na inne forum nie wchodziłem muszę się przyznać :) nadrobię zaległości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest źle. Dla wszystkich z PL wyjeżdzających do Austrii będzie obowiązkowa kwarantanna dopóki średnia dzienna ilość zakażeń w naszym kraju nie spadnie do 2740 przypadków, a mamy kilkanaście tysięcy dziennie. Jakby tego było mało, dla turystyki zagranicznej kwatery zostaną otwarte najwcześniej 7 Stycznia 2021. "Niby informują z wyprzedzeniem, a tutaj zupełna cisza." Na innym forum sytuacja była omawiana szczegółowo. :)

dlaczego nie przyjmują współczynnika na 100tys mieszkańców? Przyjmując warunek w liczbach bezwzględnych to nie będziemy mieli obostrzeń z ich strony dopiero na wiosnę Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie przyjmują współczynnika na 100tys mieszkańców? Przyjmując warunek w liczbach bezwzględnych to nie będziemy mieli obostrzeń z ich strony dopiero na wiosnę

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Przyjmują na 100tys mieszkańców. Ja policzyłem, że to oznacza średnio 2740 przypadków dziennie. Jak będzie mniej zakażeń to będzie bez kwarantanny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...