Skocz do zawartości

Gdzie na narty w dobie koronawirusa


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 759
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam w zanadrzu chamski tekst "było na szkołę cegłówkami nie rzucać" - to jest temat na zupełnie inną dyskusję i chyba nie na tym forum, wydaje mi się iż bardzo ale to naprawdę bardzo niewielka grupa osób z poza "resortów" jest w stanie to zrozumieć.

Cześć

Jaki chamski?? Po prostu normalny i nawet zabawny.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kto niby będzie chodził i sprawdzał kwatery ? Straż miejska ? Policja ? Mandaty będą wystawiać na podstawie tego że auto na posesji stoi ? 

 

W Toskanii po opłaceniu kwatery zostałem poproszony o zabieranie ze sobą potwierdzenia opłaty, ze względu na kontrole na drodze, prowadzone przez Policje Finansową. Widziałem takie kontrole na mieście, poza miejscem zakwaterowania.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się wyjaśniło.

Pan wiceminister Gut - Mostowy ma 10% udziałów w jednej ze stacji narciarskiej. Żona też ma, ale nie musi ujawniać ile. Dodam tylko, ze to zastępca Gowina, który negocjował z branżą narciarską warunki otworzenia wyciągów.

Teraz należy zaczekać, który z pisiorów ma rodzinę w górach z chałupą na wynajem i ............ wirus znowu zniknie jak przed wyborami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się wyjaśniło.

Pan wiceminister Gut - Mostowy ma 10% udziałów w jednej ze stacji narciarskiej. Żona też ma, ale nie musi ujawniać ile. Dodam tylko, ze to zastępca Gowina, który negocjował z branżą narciarską warunki otworzenia wyciągów.

Teraz należy zaczekać, który z pisiorów ma rodzinę w górach z chałupą na wynajem i ............ wirus znowu zniknie jak przed wyborami.

Z tego co ja gdzieś czytałem to ma udziały w Witów-Ski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10% udziałów o wartości około pół mln pln.

 

Ale podobno udziały ma też żona, a tych ujawniać nie musi.

Tak czy inaczej chronologia dla tych co nie uważali:

1. Gowin ogłasza rano - wyciągi zamknięte

2. Afera

3. Wieczorem konsultacje z branżą (ze strony rządu rzeczony wicek)

4. rano Gowin ogłasza, że doszli do porozumienia z branżą

Qrwa przypadek - to jedyne podsumowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstajesz o 4 w nocy, na stoku jesteś pierwszy, 8 godzin na nartach i do domu.

 

Ja mam do CG czy Zieleńca 3 godziny autem w jedną stronę, pewnie tak będę robił.

Cześć

W Polsce nie ma wiele miejsc w których można jeździć dłużej niż dwie godziny a z pewnością nie ma takich miejsc gdzie jeździłbym 8.

To, że mam luz było całkiem poważne, po prostu. Ja jeżdżę wtedy kiedy nikt nie jeździ albo stawiamy tyczki na dwie godziny i z głowy.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec z wyjazdami służbowymi na lewo? Powstał system składania oświadczeń[/size]
 
https://turystyka.wp...79762160196512a

Widzę, że otwierają się duże możliwości dla organizatorów amatorskich zawodów narciarskich, biegów przełajowych, rzucie śnieżką itp. Trzeba zacząć trenować !
Nie napisali, że zawody dotyczą tylko np. dyscyplin olimpijskich :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...