Skocz do zawartości

Gdzie na narty w dobie koronawirusa


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki 
czyli generanie ograniczenie ilości ludzi do jednej osoby na 100 m2 będzie walka o skipassy.


Tia:
1. rezerwacje dla osób ze skipassem
72 godziny do przodu .... w miarę dostępności miejsc ( np 50% miejsc)
Rezerwacje godzinowe .... 2, 4, 6 godzin - jak na baseny?!
2. jak nie pojawisz się w ciagu 5 minut na godzinę to twoje miejsce dostaje osoba z kolejki przed okienkiem.

„3. Uniemożliwienie zamykania chroniących przed wiatrem i opadami osłon kanap kolejek krzesełkowych- zwariowali czy co?”

Procedury postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia SARS-CoV-2 u gościa / klienta.
W przypadku zaobserwowania objawów chorobowych przypominających objawy COVID-19, gość (klient) nie powinien zostać wpuszczony na teren obiektu.

Czyli jak skanery temperatury przy kasie???
Zakasłał ktoś- to z kolejki wypadka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 759
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

https://beskidsportarena.pl/o-nas

 

8 ha to 800 narciarzy naraz. Wydaje się, że limit jest bardzo duży. 

 

Czyli kolejna bzdura. Te 800 ha to całość z lasem, zbiornikiem i "nieużytkami"/ Jeśli (podkreślam JEŚLI będą przestrzegać liczby osób to i tak odliczając te wcześniejsze będzie 2x więcej osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu mieliśmy zaplanowane i zaklepane Włochy na 12 dni na śniegu. No, cóż... nie ma szans, więc grudzień z żalem odpuszczamy. A w Polsce, jak pomyślę o kolejkach do wyciągu to przypomina mi się Zakopane sprzed lat - 45 minut oczekiwania do wyciągu i ....kilkadziesiąt sekund zjazdu. Nigdy więcej. Mamy nadzieję, a wręcz przekonanie, że w lutym i marcu to sobie odbijemy!

      To co wyprawia Mateuszek Kłamczuszek przedstawiając kolejne "strategie walki" przechodzi już wszelkie wyobrażenie. Miesza jak nierozgarnięte cielę! A imć mr. Gowin najwyraźniej chce pozować na " tego dobrego" i jak zwykle kiwa (ale się nie cieszy) i gra reszcie pisowców na centralnym systemie nerwowym. Aż miło popatrzeć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia:
1. rezerwacje dla osób ze skipassem
72 godziny do przodu .... w miarę dostępności miejsc ( np 50% miejsc)
Rezerwacje godzinowe .... 2, 4, 6 godzin - jak na baseny?!
2. jak nie pojawisz się w ciagu 5 minut na godzinę to twoje miejsce dostaje osoba z kolejki przed okienkiem.

„3. Uniemożliwienie zamykania chroniących przed wiatrem i opadami osłon kanap kolejek krzesełkowych- zwariowali czy co?”

Procedury postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia SARS-CoV-2 u gościa / klienta.
W przypadku zaobserwowania objawów chorobowych przypominających objawy COVID-19, gość (klient) nie powinien zostać wpuszczony na teren obiektu.

Czyli jak skanery temperatury przy kasie???
Zakasłał ktoś- to z kolejki wypadka?

Chcesz jeździć czy szukać dziury w całym. Szwajcarzy potrafią nie zamykać ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jut

Chcesz jeździć czy szukać dziury w całym. Szwajcarzy potrafią nie zamykać ?????

Chcę.... :)
przecież w lesie skanerów termalnych nie ustawią:)
To są przepisy bez możliwości ich realizacji .... tak macie, papier wytrzyma.
Kiedyś z koleżanką utknęłyśmy na krzesełku na godzinę z powodu awarii, wiatr nas osmagał i koleżanka miała odmrożoną twarz w stopniu 1.
Także temperatura byłaby odpowiednia do skanowania.
Jutro jadę do Whitefish w Montanie -narty otwierają dopiero 10 grudnia, śnieg leży, będzie opcja biegówek.
Albo jodełka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tak macie, papier wytrzyma.
 

No przecież o to chodzi...dupochron być musi i jest.

W Polsce ważniejszą kwestią pozostaje uruchomienie bazy noclegowej....teraz na kilka dni na oświadczenie na spokojnie w górach zanocujesz...a jak zbrodniczy reżim wprowadzi do oświadczeń pouczenie o odpowiedzialności karnej??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież o to chodzi...dupochron być musi i jest.

W Polsce ważniejszą kwestią pozostaje uruchomienie bazy noclegowej....teraz na kilka dni na oświadczenie na spokojnie w górach zanocujesz...a jak zbrodniczy reżim wprowadzi do oświadczeń pouczenie o odpowiedzialności karnej??? 

ale nie rozliczysz 500+ na dziecko. Poza tym, są ludzie, co nie chcą kombinować, tylko normalnie pojechać z rodziną na narty. Wracamy do PRL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą, jak zawsze o odpowiedniej porze.

Ja na ten przykład obstawiam podobnie jak na Mosornym, niedzielę w okolicach godziny 13 :-)

A poza tym wieczory na tygodniu.

 

No chyba, że Kasina i Szklana Góra się nie otworzą.

jak będę dalej tak pracować/ nie pracować to będę jeździć w dzień powszedni rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież o to chodzi...dupochron być musi i jest.

W Polsce ważniejszą kwestią pozostaje uruchomienie bazy noclegowej....teraz na kilka dni na oświadczenie na spokojnie w górach zanocujesz...a jak zbrodniczy reżim wprowadzi do oświadczeń pouczenie o odpowiedzialności karnej??? 

 

No właśnie.

O takim przestrzeganiu prawa (i postrzeganiu praworządności) pisałem i z tym w postrzeganiu się różnimy.

Prawo jest kulawe, ale jest. Skoro jest zakaz to czy się z nim zgadzam czy nie przestrzegam, a Ty Adamie spokojnie piszesz - na kilka dni śpi się na oświadczenie;

Mój ojciec był zawodowym kierowcą rajdowym, ja przeszedłem nazwijmy to |odpowednia szkołę" i swego czasu posiadałem licencję. Czy mogę zapier...ać "na oświadczenie" po publicznych drogach i nic sobie nie robić z przepisów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mentalnie nigdy nie wyszliśmy??? - zostawmy to

To że piszę o pewnych kombinacjach nie oznacza że je pochwalam ale szara strefa hotelarska znowu górą..

 

No nie do końca tak.

Skoro piszesz tak spokojnie to znaczy, ze jest Twoje przyzwolenie, Dopiero teraz napisałeś "nie pochwalam". Trochę jak Gowin "wiem że tak się dzieje, ale się nie cieszę" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca tak.

Skoro piszesz tak spokojnie to znaczy, ze jest Twoje przyzwolenie, Dopiero teraz napisałeś "nie pochwalam". Trochę jak Gowin "wiem że tak się dzieje, ale się nie cieszę" :)

Jest mi bardzo przykro że wątpisz w moją uczciwość i szczere intencje. Lepsze złe prawo niż anarchia.

Bardzo cię proszę nie kontynuujmy tej dyskusji w tym wątku bo zaraz się zrobi gówno burza.

Po 29 będziemy wiedzieć co dalej i wtedy będziemy się zastanawiać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi bardzo przykro że wątpisz w moją uczciwość i szczere intencje. Lepsze złe prawo niż anarchia.

Bardzo cię proszę nie kontynuujmy tej dyskusji w tym wątku bo zaraz się zrobi gówno burza.

Po 29 będziemy wiedzieć co dalej i wtedy będziemy się zastanawiać.  

     Nie zgadzam się. Złe prawo to zbrodnia na narodzie. I nie każdy rozkaz można i należy wykonać (patrz procesy w Norymberdze). Bandyta w mundurze to najgorsze zło i obraza dla munduru, który nosi. Tego nie wolno wybaczać i młodzież tego nie zapomni. 

A tu taki obrazek:

                                   https://www.facebook...64061386950113 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     Nie zgadzam się. Złe prawo to zbrodnia na narodzie. I nie każdy rozkaz można i należy wykonać (patrz procesy w Norymberdze). Bandyta w mundurze to najgorsze zło i obraza dla munduru, który nosi. Tego nie wolno wybaczać i młodzież tego nie zapomni. 

A tu taki obrazek:

                                   https://www.facebook...64061386950113 

 

Trochę nie w temacie, bo pisałem do Adama w innej sprawie, ale zgadzam się z Tobą co do przekazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie info jest takie że jeżeli nie będą zniesione restrykcje hotelowe to Zwardoń w ogóle nie ruszy. Ale sytuacja jest dynamiczna - dużo zależy od natury bo koszt uruchomienia na sztucznym jest b. duży. Zresztą co tu gadać po próżnicy - w tym tygodniu jadę do ZW to się dokładnie zorientuję.


Daj znać zatem jaki jest gry plan :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Złe prawo to zbrodnia na narodzie. I nie każdy rozkaz można i należy wykonać (patrz procesy w Norymberdze). Bandyta w mundurze to najgorsze zło i obraza dla munduru, który nosi. Tego nie wolno wybaczać i młodzież tego nie zapomni.
A tu taki obrazek:
https://www.facebook...64061386950113

Mnie się nie otwiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu mieliśmy zaplanowane i zaklepane Włochy na 12 dni na śniegu. No, cóż... nie ma szans, więc grudzień z żalem odpuszczamy. A w Polsce, jak pomyślę o kolejkach do wyciągu to przypomina mi się Zakopane sprzed lat - 45 minut oczekiwania do wyciągu i ....kilkadziesiąt sekund zjazdu. Nigdy więcej. Mamy nadzieję, a wręcz przekonanie, że w lutym i marcu to sobie odbijemy!

      To co wyprawia Mateuszek Kłamczuszek przedstawiając kolejne "strategie walki" przechodzi już wszelkie wyobrażenie. Miesza jak nierozgarnięte cielę! A imć mr. Gowin najwyraźniej chce pozować na " tego dobrego" i jak zwykle kiwa (ale się nie cieszy) i gra reszcie pisowców na centralnym systemie nerwowym. Aż miło popatrzeć... :)

 

Standardowo

Zamknięte stoki - źle!

Otwarte stoki - źle!

 

все плохо

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież o to chodzi...dupochron być musi i jest. W Polsce ważniejszą kwestią pozostaje uruchomienie bazy noclegowej....teraz na kilka dni na oświadczenie na spokojnie w górach zanocujesz...a jak zbrodniczy reżim wprowadzi do oświadczeń pouczenie o odpowiedzialności karnej???

Trzeba mieć pod ręką NIP działającej firmy. Jej szef nie pogardzi dodatkową i to legalną fakturą..... A w górach można w delegacji uzgadniać cokolwiek. Choćby dostawę 5 desek z lokalnego tartaku. Jest chyba jakiś w każdej wsi.... (Porada z komentarzy na portalu pewnej wsi w Beskidach.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...