Skocz do zawartości

Gdzie na narty w dobie koronawirusa


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 759
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest gra psychologiczna (przykręcanie i odkręcanie śruby) ze z góry określonym celem i sprzeczne informacje są elementem planu, albo jest to sondowanie nastrojów jak daleko można się posunąć w danym momencie. Albo jedno i drugie.


Odnoszę wrażenie, że każde przykręcenie śruby nie wiąże się z jej odkręcaniem w takim samym zakresie...zawsze pozostaje jakieś „ale”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Komunikat dla mediów: ratowanie sezonu narciarskiego. Po konsultacjach z naszymi ekspertami i zapoznaniu sie z projektami rozporządzeń udostępnionych przez stronę rządową w sobotę, wypracowaliśmy wspólne stanowisko aby uratować sezon zimowy w tym roku. Argumenty za otwarciem branży narciarskiej, jak również szczegółowe pytania dotyczące przedstawionych projektów omówiliśmy podczas konfernecji z premierem Jarosławem Gowinem, ministrem Andrzejem Gutem-Mostowym i dyrektorami Dominikiem Borkiem i Rafałem Szlachtą, która odbyła się w dniu dzisiejszym o godz.12.00. Wraz z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii wypracowaliśmy kompromis, aby branża narciarska w ostrym reżimie senitarnym, bezpiecznym dla naszych narciarzy i snowbordzistów, mogła ruszyć. Już jutro powinniśmy znać ostateczny kształt wytycznych dla ośrodków narciarskich, czekamy na ostateczną akceptację Głównego Inspektoratu Sanitarnego.” http://psnit.pl/komu...eXteaeJ79pcD_iU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Komunikat dla mediów: ratowanie sezonu narciarskiego.

Po konsultacjach z naszymi ekspertami i zapoznaniu sie z projektami rozporządzeń udostępnionych przez stronę rządową w sobotę, wypracowaliśmy wspólne stanowisko aby uratować sezon zimowy w tym roku.

Argumenty za otwarciem branży narciarskiej, jak również szczegółowe pytania dotyczące przedstawionych projektów omówiliśmy podczas konfernecji z premierem Jarosławem Gowinem, ministrem Andrzejem Gutem-Mostowym i dyrektorami Dominikiem Borkiem i Rafałem Szlachtą, która odbyła się w dniu dzisiejszym o godz.12.00.

Wraz z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii wypracowaliśmy kompromis, aby branża narciarska w ostrym reżimie senitarnym, bezpiecznym dla naszych narciarzy i snowbordzistów, mogła ruszyć.

Już jutro powinniśmy znać ostateczny kształt wytycznych dla ośrodków narciarskich, czekamy na ostateczną akceptację Głównego Inspektoratu Sanitarnego.”

http://psnit.pl/komu...eXteaeJ79pcD_iU

 

Brawo, nadzieja zawsze umiera jako ostatnia.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będzie na kogo zwalić winę za wzrost liczby zakażeń, a przy okazji podgrzać nastroje antynarciarskie, jak to miało miejsce na wiosnę.
Przecież powszechnie wiadomo, że ich elektorat w przeważającej większości, urlop spędza w bardziej pożyteczny sposób niż snobistyczna jazda na nartach.

Niepotrzebnie ciśniesz.
Wasz elektorat snobistyczne jedzie w Alpy a ich za 500 do białki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie ciśniesz.
Wasz elektorat snobistyczne jedzie w Alpy a ich za 500 do białki

Pamiętaj że stosunkowo niewiele grup zostało do wskazania jako wrogowie

 

Uchodźcy - czas przeszły, coś ostatnio są mało aktywni i nie wysadzają się każdego dnia  ( nawet jestem skłonny pomyśleć że teraz lekarzy z Syrii wcale by nie pogonili )

Żydzi - zawsze na czasie ale już coraz mniej medialna grupa. 

Niemcy - odwieczny wróg ale też się już przejadł

Bruksela - dla większości elektoratu obecnej władzy abstrakcja i nawet nie wskażą tego na mapie

LGBT - jakoś tak chyba się nie do końca przyjęło, Owszem nadal jest to aktualny wróg bo już niebawem UE zorganizuje nam targi na których wszystkie pary homo będą mogły kupować sobie dzieci.

Lekarze - no teraz nie wypada

Nauczyciele - jw

Górnicy - temat rozwojowy 

Narciarze - może być na topie.  idealnie na pasek  "Lewaccy narciarze czytający Manifest na wyciągu, torpedują wysiłki rządu w zwalczaniu epidemii" , "Zwolennicy totalnej  wskakują na przekór zaleceniom premiera i MZ na deski -"

Oczywiście nie można skrytykować wszystkich więc: "grupka prawicowych narciarzy wbrew sobie założyła deski tylko w celu zwracania uwagi na dystans społeczny i przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego" "Prezydent Duda z gospodarską wizytą w Szczyrku sprawdza postępy rządu w zwalczaniu epidemii"

A wszystkiemu winna UE bo perfidnie z zazdrości, że się bogacimy ściąga naszych obywateli do krajów alpejskich na narty by tam nas zarazić i spowodować spadek naszego PKB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie ciśniesz. Wasz elektorat snobistyczne jedzie w Alpy a ich za 500 do białki

Masz na to jakieś sondaże :) ? Obserwując choćby to forum, to zdradzieckich mord jest tu zdecydowanie więcej niż prawych i sprawiedliwych. To pozwala mi sądzić, że hobby narciarskie w większości uprawiają przeciwnicy naczelnika i o tym pisałem. Jak wielu tu udowadnia, wyjazd do Austrii nie wychodzi drożej niż w polskich górach, więc decyzja o miejscu jest podejmowana w oparciu o kalkulację cenową, a nie kierowanie się patriotyzmem. Od lat jeżdżę z rodziną głównie w Polsce, a od ostatnich czterech jest to Szczyrk, można powiedzieć, że jestem patriotą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na to jakieś sondaże :) ?
Obserwując choćby to forum, to zdradzieckich mord jest tu zdecydowanie więcej niż prawych i sprawiedliwych. To pozwala mi sądzić, że hobby narciarskie w większości uprawiają przeciwnicy naczelnika i o tym pisałem.
Jak wielu tu udowadnia, wyjazd do Austrii nie wychodzi drożej niż w polskich górach, więc decyzja o miejscu jest podejmowana w oparciu o kalkulację cenową, a nie kierowanie się patriotyzmem. Od lat jeżdżę z rodziną głównie w Polsce, a od ostatnich czterech jest to Szczyrk, można powiedzieć, że jestem patriotą.

W rozumieniu sporej części prawicy nie jesteś patriotą albowiem dajesz zarobić zagranicznym koncernom, które wyprowadzając pieniądze powodują nasze zubożenie. Dopłaty z UE tylko w niewielkiej części to rekompensują ( wypowiedź Ziobry z ostatnich dni).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozumieniu sporej części prawicy nie jesteś patriotą albowiem dajesz zarobić zagranicznym koncernom, które wyprowadzając pieniądze powodują nasze zubożenie. Dopłaty z UE tylko w niewielkiej części to rekompensują ( wypowiedź Ziobry z ostatnich dni).

Jeżdżę też na COS i jem w lokalnych knajpkach, m.in. w knajpce u burmistrza Szczyrku, to coś tam do polskiego budżetu dokładam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę też na COS i jem w lokalnych knajpkach, m.in. w knajpce u burmistrza Szczyrku, to coś tam do polskiego budżetu dokładam.

Ale nie tyle co mógłbyś :-)  Należy jeździć tylko na wyciągach należących do Skarbu Państwa :-D

Ja tez dokładam chociaż  jeżdżę w Alpy. 90 % odzieży i sprzętu kupuję bowiem u nas w zaprzyjaźnionych sklepach.

Ponieważ pochodzę z Cieszyna - Beskidy mają dla mnie wartość sentymentalną i ilekroć odwiedzam tatę w Cieszynie i jest sezon, zawsze staram się Stożek / Czantorię lub Szczyrk odwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...