Skocz do zawartości

Winterpol - Zieleniec


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj pierwszy raz odwiedziłem Zieleniec.

Opinię wyrobioną na podstawie innych opinii miałem taką, że nie ma tu metra szybszej trasy i dzikie tłumy .

A było odwrotnie - nie wiem, czy jakiś górotwór ostatnio tu działał, ale bez tragedii: Grapa i Gryglówka nadają się dobrze do szlifowania śmigu, krawędzi itepe, długośc tych tras ok. 800 m pozwala wszystkim zjeżdżać bez przerwy, co powoduje, że na stoku nie ma stojących ludzi.

Infrastruktura fajna, parkingi dduużżżeeee, odległość do wyciągów minimalna, dojazd dogodny, słowem - polecam na rodzinny wyjazd, zwłaszcza poza okresem feryjnym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

A co to jest za trasa - szybsza? W Zieleńcu trasy do szybkiej jazdy nie ma - to pewnik Kaem i nie mów, że tam gdziekolwiek znajdziesz np. coś w rodzaju pustej Loli.

Pozdro

Mitek,

na podstawie wcześniejszych donosów sądziłem, że cały Zieleniec to quasitraski bez żadnego spadku. Okazuje się, że jest nieco inaczej - trasy są niezbyt trudne, ale na przynajmniej kilku znajdzie się200 -300 mb odcinka o kolorze czarwonym. Ten fakt powoduje, że mogą ten ośrodek zaakceptować także dla mojej żony ( w 300 %) jak i dla mnie (w 30%), ale koniec końców konsensus jest.

Fakt, że bodaj z Lolą to tutaj nie ma czego porównywać .... qrde , fakt.   ........................................... 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kaem napisał:

Mitek,

na podstawie wcześniejszych donosów sądziłem, że cały Zieleniec to quasitraski bez żadnego spadku. Okazuje się, że jest nieco inaczej - trasy są niezbyt trudne, ale na przynajmniej kilku znajdzie się200 -300 mb odcinka o kolorze czarwonym. Ten fakt powoduje, że mogą ten ośrodek zaakceptować także dla mojej żony ( w 300 %) jak i dla mnie (w 30%), ale koniec końców konsensus jest.

Fakt, że bodaj z Lolą to tutaj nie ma czego porównywać .... qrde , fakt.   ........................................... 😄

 

Cześć

System zabrania mi dziękować. A chciałem Ci podziękować. To musi być polski system bo zabrania dziękować a opierdalać nie. 🙂

Pozdro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...