Skocz do zawartości

Winterpol - Zieleniec


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

ON otworzyli właśnie wtedy, przed sezonem. Tak samo Cerna Hora otwiera orczykiem Andel. 28 XI tam jeździłem. Ale poziom przygotowania niebo, a ziemia.
PS. W sumie to o co ci chodzi? Ja piszę o tym kiedy jeździłem, 18 XI na tym nieszczęsnym orczyku, gdy nasniezali wszystko oprócz tego lodowego kartofliska z dziurami po stopach np. Dla mnie obleci. Ale rodzinki zwabionej reklama i walczącej o przezycie zwyczajnie było mi żal.

Załączone miniatury

  • DSC_2910.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON otworzyli właśnie wtedy, przed sezonem. Tak samo Cerna Hora otwiera orczykiem Andel. 28 XI tam jeździłem. Ale poziom przygotowania niebo, a ziemia.

Nie, otworzyli 2 grudnia. Wcześniej chodzil tylko ten orczyk, Ale zgodnie z komunikatem z dnia 28 listopada ON otwarli 2 grudnia. Tutaj masz wszystko, bo już trochę tracę siłę ;):

https://www.zielenie...zon-narciarski/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, otworzyli 2 grudnia. Wcześniej chodzil tylko ten orczyk, Ale zgodnie z komunikatem z dnia 28 listopada ON otwarli 2 grudnia. Tutaj masz wszystko, bo już trochę tracę siłę ;):
https://www.zielenie...zon-narciarski/


To było OFICJALNE otwarcie. Wcześniej otworzyli w ograniczonym zakresie. Chyba, że sugerujesz, że jeździłem tam nielegalnie jak w Małej Upie:-)
PS. Czy jesteś pewien, że otworzyli wtedy czyli 2 grudnia całość? Pewno nie, bo ciebie tam wtedy nie było. Więc pogugluj. No i czemu deprecjonujesz orczyk? Kto chciał, ten jeździł, zachęcony reklama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Zielenca otworzyli ON 2 grudnia. Wczesniej puscili tylko orczyk, pewnie ze wzgledow marketingowych, zebu ludzie klikali na fb. Uwazaj sobie co chcesz, mnie to powiewa. Sam Zieleniec podaje, ze otwarli sie 2 grudnia, chociaz oczywiscie mozesz uwazac inaczej.


No i tu się różnimy. Niezbyt pięknie, ale jednak. Ty klikasz, ja jeżdżę. Mi też to w sumie powiewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z milosci do jezdzenia otwierasz ONy w tajemnicy przed ich wlascicielami. Do konca sie nie zorientowali, ze osrodek im juz dziala. Szacun, ten narod przetrwa.

Jakiej tajemnicy? Sam pisałeś, że piali o tym na fejsie, że są pierwsi w pl. Ty naprawdę uważasz, że ten orczyk nie działał. A może wydzielili go poza ON?
PS. Przestań klikać. Zacznij jeździć. Z orczykiem, albo bez, dla mnie bez różnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z milosci do jezdzenia otwierasz ONy w tajemnicy przed ich wlascicielami. Do konca sie nie zorientowali, ze osrodek im juz dziala. Szacun, ten narod przetrwa.

Ale o co Ci chodzi bo nie kumam czego sie czepiasz? Przeciez sstar Ci napisal ze jedzil orczykiem, bo tylko to bylo otwarte? Chyba sam sobie orczyku nie wlaczyl? Przeciez wiekszosc osrodkow otwiera najpierw maly, dosniezany stok a glowne otwarcie jest nieco pozniej w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co Ci chodzi bo nie kumam czego sie czepiasz? Przeciez sstar Ci napisal ze jedzil orczykiem, bo tylko to bylo otwarte? Chyba sam sobie orczyku nie wlaczyl? Przeciez wiekszosc osrodkow otwiera najpierw maly, dosniezany stok a glowne otwarcie jest nieco pozniej w weekend.

Dokładnie to napisałem przecież. Oficjalne otwarcie ON Zieleniec było w sobotę 2 grudnia. Nie zaprzeczam, że wcześniej puścili rozruchowo/marketingowo jakiś talerzyk. Nie wiem więc o co ci chodzi teraz? Dokładnie właśnie to napisałem. ON Zieleniec oficjalnie utrzymuje, że otworzyli się 2 grudnia. Jeżeli ktoś twierdzi, że otworzyli się wcześniej, to nie wiem na jakiej podstawie. Musi wiedzieć widocznie coś więcej taka osoba od właścicieli Zieleńca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dziwi mnie Wasz spokój. Problem czy dany ośrodek otworzono 2 12 czy 30 11 jest jednym z bardziej ważkich i należy go dokładnie rozkminić podobnie jak problem czy w tym roku otworzą 2 12 czy 4 12. Jest o co walczyć.

Pozdrowienia

Ja tylko skomentowalem ze kolega wojtek sie zwyczajnie czepia sstara ktory juz nie moze usiedziec w miejscu i czeka na snieg. Poza tym Mitek sam czesto drazysz temat i wkurzasz sie jak ktos sie Ciebie czepia. SStar byl na nartach w Zielencu przed glownym otwarciem, kupil karnet a Wojtek mu bezsensownie dogaduje.

 

W spindlu w zeszlym roku otworzyli dwie trasy w srode, czwartek a w weekend bylo dopiero glowne z impreza otwarcie tez tylko na tych dwoch trasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko skomentowalem ze kolega wojtek sie zwyczajnie czepia sstara ktory juz nie moze usiedziec w miejscu i czeka na snieg. Poza tym Mitek sam czesto drazysz temat i wkurzasz sie jak ktos sie Ciebie czepia. SStar byl na nartach w Zielencu przed glownym otwarciem, kupil karnet a Wojtek mu bezsensownie dogaduje.

W spindlu w zeszlym roku otworzyli dwie trasy w srode, czwartek a w weekend bylo dopiero glowne z impreza otwarcie tez tylko na tych dwoch trasach.


Dodam, że przesunięcie bywa 2 tygodniowe, a nie 2 dniowe, tak było w Cernej Horze i Zieleńcu i co więcej oprócz orczyka można było wyjechać kolejka na samą górę, co w przypadku CH dość mocno wyeksploatowalem.
W Małej Upie też żadnego wyciągu nie wlaczalem a pohasalem sobie zawczasu;-) Piękne to były dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...